Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anina95

Adipex retard efekty!

Polecane posty

Hej kobitki! 

Właśnie zakończyłam kurację z Adipexem. Nie stosowałam tabletek tylko wersję płynna, Adipex retard 100ml. Każdego ranka ze śniadaniem przyjmowałam łyżkę Adipexu popijając dużą ilością wody. 

Dzisiaj minęło dokładnie 36dni. Ważyłam 76kg, dzisiaj rano po miesiącu waże 63kg. Wiem, że nie jest to do konca zdrowa forma odchudzania, ale myślę, że jest to warte tego jak czuję się teraz. Muszę teraz trzymać dietę, aby obyło się bez efektu jojo. 

Czy któras z Was jest już po kuracji? Opowiadajcie jak efekty😄

Po kuracji została mi jedna pełna buteleczka. Mogę odsprzedać za 150zl. Mieszkam w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagauwaga

Poniższe 4 strony to oszuści. Uważajcie, nie dajcie się nabrać! Sami piszą sobie posty jakoby niby wysyłali oryginalne produkty. Szanujcie swoje pieniądze i nie dajcie się oszukać! Są już setki oszukanych osób i sprawa jest zgłoszona do odpowiednich organów.

Strony oszustów:

- adipexretard.pl
- quatrexil.pl
- klinikaodchudzania.com.pl
- odchudzanie-online.com

  

Poniższe 4 strony to oszuści. Uważajcie, nie dajcie się nabrać! Sami piszą sobie posty jakoby niby wysyłali oryginalne produkty. Szanujcie swoje pieniądze i nie dajcie się oszukać! Są już setki oszukanych osób i sprawa jest zgłoszona do odpowiednich organów.

Strony oszustów:

- adipexretard.pl
- quatrexil.pl
- klinikaodchudzania.com.pl
- odchudzanie-online.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagauwaga
5 godzin temu, Anina95 napisał:

Hej kobitki! 

Właśnie zakończyłam kurację z Adipexem. Nie stosowałam tabletek tylko wersję płynna, Adipex retard 100ml. Każdego ranka ze śniadaniem przyjmowałam łyżkę Adipexu popijając dużą ilością wody. 

Dzisiaj minęło dokładnie 36dni. Ważyłam 76kg, dzisiaj rano po miesiącu waże 63kg. Wiem, że nie jest to do konca zdrowa forma odchudzania, ale myślę, że jest to warte tego jak czuję się teraz. Muszę teraz trzymać dietę, aby obyło się bez efektu jojo. 

Czy któras z Was jest już po kuracji? Opowiadajcie jak efekty😄

Po kuracji została mi jedna pełna buteleczka. Mogę odsprzedać za 150zl. Mieszkam w Warszawie. 

Przypominam, że rzekome syropy Adipex retard to podróba i nie działają. Adipex retard jest nazwą zastrzeżoną i z takowej może korzystać wyłącznie Gerot Pharmazeutika.

Po drugie Taumed, który rzekomo jest producentem tego czegoś nigdy nie produkował takiego syropu.

Po trzecie wszystkie produkty Taumedu są opatrzone hologramem jako potwierdzeniem oryginalności. Syropy o których mowa takowego oczywiście nie posiadają.

Po czwarte rzekome syropy Adipex wymyślili oszuści z Wałbrzycha prowadzący poniższe strony:

Strony oszustów:

- adipexretard.pl
- quatrexil.pl
- klinikaodchudzania.com.pl
- odchudzanie-online.com

Chyba nic więcej wyjaśniać nie trzeba. Mam nadzieję, że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z autopsji bardzo polecam zioła Tybetańskie na odchudzanie. Sprawdzone i kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam dostep do adipexu jak pewnie wiecie w Czechach jest to uznawany jako lek psychotropowy i wydawany na specjalne recepty. 100 sztuk 400 zł obecnie zostało mi 6 recept do zrealizowania. Jeżeli interesuje was jakiś lek warunek musi być dostępny w czeskich aptekach to proszę pisać milenaadipex@int.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2020 o 18:46, Gość uwagauwaga napisał:

Przypominam, że rzekome syropy Adipex retard to podróba i nie działają. Adipex retard jest nazwą zastrzeżoną i z takowej może korzystać wyłącznie Gerot Pharmazeutika.

Po drugie Taumed, który rzekomo jest producentem tego czegoś nigdy nie produkował takiego syropu.

Po trzecie wszystkie produkty Taumedu są opatrzone hologramem jako potwierdzeniem oryginalności. Syropy o których mowa takowego oczywiście nie posiadają.

Po czwarte rzekome syropy Adipex wymyślili oszuści z Wałbrzycha prowadzący poniższe strony:

Strony oszustów:

- adipexretard.pl
- quatrexil.pl
- klinikaodchudzania.com.pl
- odchudzanie-online.com

Chyba nic więcej wyjaśniać nie trzeba. Mam nadzieję, że pomogłem.

To prawda adipex tylko w tabletkach jest i jest bardzo trudno dostepny aż strach pomyśleć co jest w środku takiego syropu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wierzę w jakieś cudne środki - trzeba się zmotywować i po prostu spojrzeć krytycznym okiem na swoje nawyki żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2021 o 12:38, Marlenaadipex napisał:

Dziewczyny mam dostep do adipexu jak pewnie wiecie w Czechach jest to uznawany jako lek psychotropowy i wydawany na specjalne recepty. 100 sztuk 400 zł obecnie zostało mi 6 recept do zrealizowania. Jeżeli interesuje was jakiś lek warunek musi być dostępny w czeskich aptekach to proszę pisać milenaadipex@int.pl

Marlena to oszustka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2021 o 12:38, Marlenaadipex napisał:

Dziewczyny mam dostep do adipexu jak pewnie wiecie w Czechach jest to uznawany jako lek psychotropowy i wydawany na specjalne recepty. 100 sztuk 400 zł obecnie zostało mi 6 recept do zrealizowania. Jeżeli interesuje was jakiś lek warunek musi być dostępny w czeskich aptekach to proszę pisać milenaadipex@int.pl

Oszustka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka sprawdzonych tabletek na odchudzanie to warto zajrzeć tutaj:

schudnijmyteraz.wordpress.com

polecam tabletki z tej strony, schudłam dzięki nimi 15 kg i to bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam dziś 10 paczek adipexu mogę wysłać zdj dla zainteresowanych:) dostępna też subitramine i spalacze tłuszczu z efedryna (ta sama pochodna która zawiera adipex) są to spalacze  typowe dla sportowcow. Wszelkie info na priv! Aneta.krol87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam anna.palaa@interia.pl 

Wysyłka adipex i meridie za pobraniem - mogłam sprawdzić paczkę, dostałam film z pakowania i wysyłka w 1 dzień. 

Solidna i tanio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane Dziewczyny firma z Wałbrzycha to oszuści Adipexretard.pl nie ma kontaktu z nimi żadnego telefon który jest nie aktywny na e-maile nikt nie odpisuje wysyłają szlak wie co o mało nie umarłam po trzech dniach brania tego syropu, Ostrzegam przed tym środkiem!!!to trucizna a sprzedawcy są oszustami z Wałbrzycha   Dariusz, Choromański ul Falisadowa 11/1 tel który nigdy nie działa 732800391to oszust!!!!!!!   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce serio schudnąć na tabletach to polecam zajrzeć tutaj:

dietalux.wordpress.com

mi one pomogły schudnąć z 20 kg i to bez żadnego efektu jojo po aż roku czasu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2020 o 18:41, Gość uwagauwaga napisał:

Poniższe 4 strony to oszuści. Uważajcie, nie dajcie się nabrać! Sami piszą sobie posty jakoby niby wysyłali oryginalne produkty. Szanujcie swoje pieniądze i nie dajcie się oszukać! Są już setki oszukanych osób i sprawa jest zgłoszona do odpowiednich organów.

Strony oszustów:

- adipexretard.pl
- quatrexil.pl
- klinikaodchudzania.com.pl
- odchudzanie-online.com

  

Poniższe 4 strony to oszuści. Uważajcie, nie dajcie się nabrać! Sami piszą sobie posty jakoby niby wysyłali oryginalne produkty. Szanujcie swoje pieniądze i nie dajcie się oszukać! Są już setki oszukanych osób i sprawa jest zgłoszona do odpowiednich organów.

Strony oszustów:

- adipexretard.pl
- quatrexil.pl
- klinikaodchudzania.com.pl
- odchudzanie-online.com

Zamówiłam u nich adipex retard w syropie biorę 3 dzień i na mnie działa, nie czuje głodu. Wcześniej brałam phentermine przy której udai mi się sporo schudnąć, więc chyba nie są to do końca oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dipex jest bardzo niebezpieczne i nielegalne zamówienie online. Wiem renomowanych apteki kupic na recepte tabletki odchudzajace medycyny, odpowiadajac na pytania medycznych w Internecie, a oni wystawic recepte w Internecie natychmiast z lekarzem, jesli sa zatwierdzone Tinyurl.com/xenipolsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć  Jeśli ktoś z was szuka tych tabletek na odchudzanie to zapraszam zajrzeć tutaj:
dietalux.wordpress.com

dzięki tabletką z tej strony schudłam prawie 20 kg i to bez efektu jojo, warto sprawdzić, bo ciekawa alternatywa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam także potrzebuje zakupić Adipex  lub meridie tylko oryginały. Już dwa razy dałam się nabrać. Zależy mi strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×