Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stokrotka

Podajcie mi 1 powód, dla którego warto umówić się z polakiem po 30tce

Polecane posty

No niestety tak się teraz wkłada do głowy kobietom. To jest wyższy plan rozłożony na więcej pokoleń. NWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Stokrotka napisał:

Ja nie widzę żadnego - to chyba najnudniejsza i najsmutniejsza grupa... Zarobki marne, zaczyna się już tycie, umysłowo też nieciekawie.... Tylko obcokrajowcy!

Fakt, ze duzo obcokrajowcow jest przystojniejszych od Polakow, ale zeby o zarobkach tak otwarcie i to na pierwszym miejscu?Wstyd, Stokrotko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Fakt, ze duzo obcokrajowcow jest przystojniejszych od Polakow, ale zeby o zarobkach tak otwarcie i to na pierwszym miejscu?Wstyd, Stokrotko....

Dlaczego wstyd? Mam zasuwać i zarabiać, a po pracy jeszcze polskiej niemocie podawać obiadek na ceracie w kratę? Wstyd to się umawiać z Polakiem  który zarabia 2500 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Stokrotka napisał:

Dlaczego wstyd? Mam zasuwać i zarabiać, a po pracy jeszcze polskiej niemocie podawać obiadek na ceracie w kratę? Wstyd to się umawiać z Polakiem  który zarabia 2500 netto.

Nie rozumiem o co chodzi. Nie zadajesz się z kim nie masz ochoty i po krzyku. Przecież nikt Cię nie zmusza do zadawania się z Polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to spadaj stad

Stokrotko, zalatujesz patologia

po co tu piszesz?

Idz na forum dla anglikow

ale oni na ciebie leja cieplym moczem,bububu

hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus

PoPoNajlepsze jest to, że kobiety uważają, że to w facecie jest całe zło. Technicznie wy jesteście emocjonalne, a my praktyczni. Dla kobiety stanie w rossmanie i czytanie składu dziesiątego kremu to norma. I nie ma nic w tym złego tylko po co nas tam ciágniecie skoro nudzimy się jak mopsy już po 5 minutach, a do wytrzymania jeszcze 75minut. Nerwy puszczają i dzień kończy się nieprzyjemnie. Wychodzimy do innego sklepu wpadam biore co muszę i idę do kasy, ty wku.wiona na mnie bo nawet nie zdążyłaś pooglądać, kłutnia i kolejny nieprzyjemny dzień. Ty oglądasz serial, ja pije piwko i czytam gazetę. Z tym że w teoich oczach jestem alkocholikiem, a ty w moich nigdy nie byłaś serialocholiczką. Po prostu lubię piwo, jak 90% polskich facetów. 

Zróbmy coś na upartego- feminizacja, to kobiety dążą do zawodów które przypisywane były wyłącznie kobietom nie odwrotnie. 

Złóżmy szafkę, wy nawet do instrukcji potrzebujecie instrukcji. Nie przez to że jesteście głupie, a genetycznie nie posiadacie zmysłu przestrzennego i nie potraficie ocenićnodległości. Za to my nie mamy zmyslu estetycznego. Więc ty nienskręcaj ze mną szafki, ale wybierz jej kolor tylko nie różowy. 

Co robić z facetem? Hmmm, a co robić z kobietą? Brak rozmów jest największym problemem. Rozmów nie pieprzenia. Nie lubimy plotek, w nosie mamy fakt, że twoja koleżanka zrobiła "tu wstw co kolwiek". I tubzaczyna się problem, bo kobiety zazwyczaj prócz obsesji na swoim wyglądzie i spraw bierzących nie mają zainteresowań. Siłownia to nie zainteresowanie:) wspinaczki? Ile można gadać o jednym i tym samym. Pływanie... Osz w mordę jakie wspaniałe jest pływanie, no jest ale to temat na jedną rozmowę. A gdy pojawia się problem? My musimy go rozwiązać, problem który jest ciekawy i mogli byśmy pogadać o nim i razem dojść do wniosków. I co? I gó..no nie macie pojęcia, bo jesteście kobietami (to wasze tłumacznie). Wystarczy was zostawič i okazuje się, że ze wszystkim potraficie sobie poradzić. Pojawia się facet, który z tobą na zmianę zmywa, robi jedzenie, chodzicie na spacery. Facet wymyśla wyjście na cmentarzysko lokomotyw co jest super pomysłem wy nudzicie się jak mopsy, tak samo jak my na waszych wizytach u fryzjera. 

Reasumując, związek to bycie ze sobą, ale nie 24h/dobę. Śpi się w jednym łóżku ale w odwrotnych kierunkach, żeby się wyspać. Ty masz swoje zainteresowania codzienne ja swoje i róbmy je oddzielnie, bo tak wygląda codzienność. Weeckendy i urlop należy zaplanować tak, żeby każdy był frajdá dla obojga, a nie raz męczysz się ty raz ja. 

Egipcjanin czy afro, czy inne narodowości nie są takimi indywidualistami jak my Polacy i tyle, jak chcesz mieć misia w domu to sobie Japończyka weź, albo chińczyka ich kultura jest tak ciekawa, że będzie cię trsktował jak królową. My polacy tacy nie będziemy nigdy, ale za to jesteśmy najbardziej zaradnym narodem i najbardziej kombinującym na całym globie. 

Facet po 30tce pewnie ma wady, a ty kobieto po 30tce czemu jesteś sama? Nie jeden pies cię trącał, czy mąż świadomy tegk jak z księżniczki robi się jabba ucieka w popłochu? Nawet wam powiedzieć za wczasu się nie da bo na słowa "skarbie chyba za dużo rzresz, nie mieścisz się w moich ramionach, zadbaj o siebie" strzelacie focha i uciekacie do mamusi, bo jak on mógł tak powiedzieć. A jak ty możesz tyle jeść? 

Faceci to wieczne dzieci- fakt lubimybzabawę i mamy gdzieś to jak wyglądamy.

Wy za to musicie się malować, żeby sztuczne składniki kosmetyków podkreślały jak naturalne jesteście. Sztuczna na twarzy, sztuczny dekold, sztuczna talia i sztuczna mowa, a to wszystko okazuje się po kilku miesiącach kiedy pierwszy raz zmyjesz to dziadostwo i obudzisz się obok mnie taka jak jesteś na prawdę, a od tego czasu ja powoli będę miał cię dość bo lod masą bitumiczną, jesteś nic nie wartą, bezczelną, zadufaną i cyniczną pindą na którą szkoda czasu. I tak przez kolejne 3 miesiące bedę z tobá tylko dla bzykania, aż nie znajdę opcji bezpiecznej, żeby się spakować i wyjść.

Tacy potrafimy być praktyczni;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson
1 godzinę temu, Gość Ha ha ha:) napisał:

Nie no spoko... twoja uroda ułańska nigdy nie przeminie hahahaha

Facet nie ma być urodziwy ,a przystojny . Uroda przemija ,a przystojnym się dalej zostaje . Oczywiście to wymaga dbania i siebie . Nie narzekam na brak zainteresowania . Pewnie gdybym miał nadmiar kg itd to byłoby gorzej ,ale nie jest . Daleki jestem od tego aby wyzywać kobiety od śmierdzących Polek bo mi kultura nie pozwala ,no ale podobno kobietom więcej wolno . Może i tak ,z tym że te inteligentne nie używają na zewnątrz rynsztokowego języka . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson
1 godzinę temu, Gość Ha ha ha:) napisał:

Nie no spoko... twoja uroda ułańska nigdy nie przeminie hahahaha

Facet nie ma być urodziwy ,a przystojny . Uroda przemija ,a przystojnym się dalej zostaje . Oczywiście to wymaga dbania i siebie . Nie narzekam na brak zainteresowania . Pewnie gdybym miał nadmiar kg itd to byłoby gorzej ,ale nie jest . Daleki jestem od tego aby wyzywać kobiety od śmierdzących Polek bo mi kultura nie pozwala ,no ale podobno kobietom więcej wolno . Może i tak ,z tym że te inteligentne nie używają na zewnątrz rynsztokowego języka . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tees
9 godzin temu, Gość Stokrotka napisał:

Śmiej się dalej przegrywie, biorę ślub z Portugalczykiem za 2 miesiące. W życiu nie związałabym się z biednym, śmierdzącym polaczkiem takim jak ty:)))

naucz się nim dzielić z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapput
8 godzin temu, Gość Kardamonka26 napisał:

Nie znam żadnego powodu dla którego warto by umówić się z Polakiem po 30-stce, bo:

1. większość fajnych i dobrych facetów jest już zajęta (poznali kogoś na studiach, w pracy)

2.Coś z nimi jest nie tak skoro do tej pory nie znaleźli kobiety (trudny charakter, życie w iluzji, szukanie ideału kiedy samemu jest się bardzo przeciętnym tyle że ma się wyćwiczony kaloryfer na siłowni)

3.wolny facet po 30stce to wolny ptak, który raczej nie chce się ustatkowywać bo mu tak dobrze że żyje jak chce

Sama się spotykałam z facetami, jeden miał 31 drugi 34 lata - obydwa egzemplarze wadliwe, odradzam

a zagraniczni faceci z punktami 1,2 i 3 mają inaczej? Wątpie....

Polczyny mają kompleksy i myślą że podnoszą własną wartość biorąc jakiegoś zagraniczniaka, tępe pipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Mało która zna biegle język, żeby w ogóle na poziomie z zagranicznymi facetami rozmawiać (jeśli oni taki reprezentują, to one się o tym i tak nie dowiedzą).. A jak nie ma o czym gadać, to zostaje tylko sex, bo do tego większej rozkminy nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 godzin temu, Gość Stokrotka napisał:

Ja nie widzę żadnego - to chyba najnudniejsza i najsmutniejsza grupa... Zarobki marne, zaczyna się już tycie, umysłowo też nieciekawie.... Tylko obcokrajowcy!

To wypier.... nikt po tobie płakać nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy80
7 godzin temu, Gość kapput napisał:

a zagraniczni faceci z punktami 1,2 i 3 mają inaczej? Wątpie....

Polczyny mają kompleksy i myślą że podnoszą własną wartość biorąc jakiegoś zagraniczniaka, tępe pipy.

Płaskodupie,z przodu plecy i kartoflane kindybały. Dobrze że te Ukrainki przyjeżdżają bo chłopaki przynajmniej poznają prawdziwe kobiety z krwi i kości a nie jakieś babochłopy zwane polskimi kobietami które nawet gotować nie umieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy - na ukraine

jedź do nich, tam na legalu możesz sobie założyć prywatny burdel na chacie z dofinansowaniem od lokalnych biznesmenów, po co jeszcze w polsce siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
49 minut temu, Gość łysy80 napisał:

Płaskodupie,z przodu plecy i kartoflane kindybały. Dobrze że te Ukrainki przyjeżdżają bo chłopaki przynajmniej poznają prawdziwe kobiety z krwi i kości a nie jakieś babochłopy zwane polskimi kobietami które nawet gotować nie umieją.

Przykro mi że twoja ukochana ma kartoflane kindybały... Pewnie jest też gruba i śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd
Dnia 22.01.2020 o 11:37, Gość łysy80 napisał:

Płaskodupie,z przodu plecy i kartoflane kindybały. Dobrze że te Ukrainki przyjeżdżają bo chłopaki przynajmniej poznają prawdziwe kobiety z krwi i kości a nie jakieś babochłopy zwane polskimi kobietami które nawet gotować nie umieją.

ja buraczana krasota ja krasota ja lublju ciebja i cala fabryke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus

Ale macie prymitywne teksty, taki piękny język a tak go łamiecie....

Ale co fakt to fakt, dziś kobiety są leniwe, jedzenie najlepiej zamówić, do sprzątania potrzebują pomocy, a gdy coś się zepsuje my musimy mieć wszechstronne umiejętności bo inaczej mówią, żeśmy ... nie faceci. Od elektryki, przez hydraulikę, naprawa auta po czajniczek i sklejanie pędzelka do malowania bo złamał się dziewczynce w paluszkach jak się malowała po raz 7 w ciągu dnia bo się kolorek znudził. Kiedyś takie kobiety nazywane były lafiryndami, a dziś szkoda słów bo to co tirówki nosiły 10 lat temu w pracy, dziś noszą nasze kobiety bo to jest modne. 

Ludzie schodzą na psy, a kobiety na .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście
Dnia 21.01.2020 o 18:51, Gość Kardamonka26 napisał:

Sama się spotykałam z facetami, jeden miał 31 drugi 34 lata - obydwa egzemplarze wadliwe, odradzam

Dokladnie....

Znajoma znalazła teraz faceta 36 lat. Nie miał nigdy żony, dzieci. Ma kasę. Ona wpatrzona w niego jak w obrazek, ale on nie do końca mi pasuje. Taki flirciarz z niego jest...ogolnie już wiek mi nie grał. Faceci w tym wieku zazwyczaj są po jakis "przejsciach" a ten niby nic.. Facet i jeszcze nadziany, wolny ? ....Zastanawiam sie kiedy ona przejrzy na oczy. Malo tego u nich to związek na odleglosc. On mieszka 200km od niej i nie widują sie codziennie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Teraz kobiety nie sa leniwe a nowoczesne !!!! To nie epoka kamienia łupanego !!! Moze mam isc jeszcze prać w rzece zeby poprawic humor tu jakiemus zdesperowanemu 30 latkowi ktory twierdzi ze kobiety sa leniwe? Hahahaha

 

Oczywiscie ze jedzenie mozna zamowic. Sa takie czasy ze nawet pelnowartosciowy fit catering mozna sobie do domu wykupic! Ja od meza nie wymagam wiedzy i umiejetnosci "zlotej rączki" bo to zrobi za niego kazdy fachowiec UWAGA ktorych w tych czasach mamy rowniez pod dostatkiem.  Wazne zeby facet byl silny  i potrafil obronic rodzine czy przesunac mebel w pokoju.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus

Idąc twoim tokiem rozumowania, jakże ...ycznym, ale to moje zdanie i mam do niego prawo, facetowi w dzisiejszych czasach nie jest potrzebna siła ponieważ w życiu codziennym nie ma realnych, fizycznych zagrożeń dla życia lub zdrowia, chyba że napaść bandziora ale jeśli będzie miał np. teleskopówkę i rozbije jednym uderzeniem rzepkę to i siła nie pomoże, a do przesunięcia szafki wystarczą pasy, albo przyrząd na kółkach takie coś jak wózek na skrzynki i sama możesz to zrobić. 

Mamy takie czasy zapędzając się w twoim toku, a raczej w Pani toku rozumowania, ani kobiety nam, ani faceci wam nie są potrzebni do życia. 

Za wszystko można mówiąc kolokwialnie zapłacić.

Zapędzając się jeszcze bardziej, za większe pieniądze można mieć każdego, kupić, sprzedać, wykorzystać, a nie nie trzeba mieć nawet pieniędzy, wystarczą szkolenia interpersonalne i sztuka manipulacji by zrobić komuś sieczkę w głowie i zrobić z nim co chcesz i to ta druga osoba będzie moralnie zniszczona.

Taką nowoczesność Pani uważa za słuszną? 

Kobiety się rozleniwiły i to jest fakt, paniusie za które ktoś musi coś zrobić, bo czas każdego da się kupić. Wypacykowane, bez manier, bez gustu, tylko logo się liczy Gucci czy Armani, nie ważne, że nie stać ważne że widać.

Czasy nie po to żeby móc, tylko po to żeby mieć. Nowoczesność? Kobieta z dekoltem do pępka to szmatławiec, a nie modnisia. Moda na ubiory prostytutek z przed 10 lat i dla kogo? Na pokaz, żeby opowiadać jak to się samce ślinią oglądając się nawet jak idzie z kobietą za inną, półnagą kobietą. 

Postęp.... Psia mać, uważa się za damę, zachowuje się jak księżniczka, chce być traktowana jak królowa, całowana po dłoniach jak caryca, a rzuca mięsem na skwerach jak obszczymur. 

Dalej się nie będę zapędzał, szkoda słów.

Reasumując, chcecie księcia z bajki? Odrobina pokory, taktu, manier i trochę literatury, lekka doza umiejętności by móc np. razem ugotować, do tego szczypta ekstrawagancji i dystansu (np. nie kłaść się na gościa już po 3 dniach znajomości) i może, może szczęście i do Pani zawita;) 

Tfuu..... Postęp psia mać....bynajmniej, Idiokracja jak najbardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rulez
Dnia 22.01.2020 o 02:44, Gość lol napisał:

Mało która zna biegle język, żeby w ogóle na poziomie z zagranicznymi facetami rozmawiać (jeśli oni taki reprezentują, to one się o tym i tak nie dowiedzą).. A jak nie ma o czym gadać, to zostaje tylko sex, bo do tego większej rozkminy nie potrzeba.

dokładnie, są jedynie zapchajdziurami dla ziomków których lokalne kobiety nie chciały, ale polczyna się zadowoli byle zagraniczniakiem, co za tępoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus

Może o to w tym chodzi? Wiesz, nie ma nic ciekawego do powiedzenia w języku ojczystym to bierze obcego i przynajmniej ma wymówkę, że nie zna języka, a na nerwy wystarczy wykonać kąt rozwarty i szczęście od pierwszego włożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus

Może o to w tym chodzi? Wiesz, nie ma nic ciekawego do powiedzenia w języku ojczystym to bierze obcego i przynajmniej ma wymówkę, że nie zna języka, a na nerwy wystarczy wykonać kąt rozwarty i szczęście od pierwszego włożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Panie rozumiem wasze podejscie do życia finansowe głównie gdyż liczycie że was utrzyma na wysokim poziomie przyszły mąż ( to logiczne szczególnie dla osób mało zarabiających). Mówicie o zagranicznych facetach ale ci o którym marzycie to też nie przeciętność ich narodu tylko wybrane osobniki tak jak Polacy żeniący się z Francuskami, Niemkami, Włoszkami, Czeskami itp. Zastanawiałyście się skąd oni tutaj w kraju się pojawiają, to nie juzie, pyzie z budowy, montowni ale kreatywni ludzi w interesach pomijając calą watache emigrantów zapomogowych i sponsorowanych przez unię do momentu kiedy niby tutaj studiuja czy sa w azylu. I jeszcze jedno gdyby na przestrzeni wieków Polska nie była tak okradana, wyzyskiwana to stan kapitałowy byłby o wiele inny ( zobaczcie kto przed wojnąbył najliczniejsza grupą na plażach wloskich, fracuskich i w jakim komforcie tam spędzał czas, ile Polaków miało konta w Szwajcari bylismy bogaci bo przedsiębiorczy a tam była bieda). Jeszcze dodam gdyby Polska dostała taką pomoc finansowo technologiczna i swobode gospodarczą jak Francja, Niemcy czy Włochy to co w drugim garażu staloby nowe BMW a w pozostałych mercedesy nówki. Nasze zarobki są 4 kritnie nizsze a ceny większosci artukółów wyższe ( nawet po nowe auta znajomi jeżdzą do Niemiec bo tańsze i lepiej wyposażone).  Śmiejecie się z facetów ale nie z siebie  , dlaczego? przecież wy też jesteście dziadówkami, nie stac was na prawdziwe dobre kosmetyki i zabiegi , zadowalacie się półśrodkami a na dodatek przecież wy kobiety wychowałyście nas synów na takich mężczyzn! Nie wstyd być biednym gdy się nie ma możliwości, wstyd sie smiac i pogardzać z takich ludzi. Acha i jeszcze jedno miałem kilka ,,innych" pań i mógłbym zachwfalać ich wdzięki ale tego nie zrobię oprócz stwierdzenia nie ma to jak Japonka lub Chinka niedościgniona dla Polek kobieta. PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondasxxl
Dnia 21.01.2020 o 21:36, Gość Stokrotka napisał:

Dlaczego wstyd? Mam zasuwać i zarabiać, a po pracy jeszcze polskiej niemocie podawać obiadek na ceracie w kratę? Wstyd to się umawiać z Polakiem  który zarabia 2500 netto.

Świat chcesz zmienić? Jesteś kobietą i masz służyć mężczyźnie - tak mówi Biblia. A ile zarabia to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.01.2020 o 19:11, Gość Ona napisał:

A nie przyszlo do glowy,  że milosc miedzy ludzmi roznych narodowości istnieje? 

Istnieje. Tak samo można się zakochać w Polaku, też taka opcja istnieje. Temat tendencyjny, założony po to, by popluć na swoich rodaków. Chyba, że autorka jest tylko polskojęzyczna, i poza językiem nic ją z Polską nie łączy. Niech wybiera obcokrajowców, nie poniżając przy tym Polaków. Tak byłoby przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co do zarobków Polaków. Będąc w związku zarabiałem kilkakrotnie mniej niż obecnie. Z prostego powodu. Żona zarabiała połowę tego co ja i  regularnie czyściła moje konto do którego miała dostęp. Wszelkie próby gromadzenia oszczędności kończyły się zwiększonymi potrzebami z jej strony. Na porządku dziennym było hasło  ,,patrzcie dzieci jak tatuś wredny, nam nie daje, a sam kupuje akcje"! W rezultacie jak nie było pieniędzy, to i nie było powodów do fochów.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz

Bo jest człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×