Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lara

seks podczas karmienia piersią

Polecane posty

Gość Lara

Dziewczyny, jak wiadomo przy karmieniu nie biorę hormonów, jakieś zabezpieczenie dodatkowo do prezerwatywy albo jakaś alternatywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czemu nie bierzesz hormonów?  Jest tabletka dla matek karmiących,  tyle że trzeba ją bardzo regularnie przyjmować. Mnie skutecznie zabezpieczała.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie miałam jeszcze okresu, skończyłam połóg. I załatwiłam sobie implant hormonalny. Czemu nie bierzesz hormonów? Są specjalne dla karmiących piersią wystarczy zapytać lub poszperać w necie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I dobrze, że nie bierzesz hormonów. Niby nie szkodzą dziecku, ale kto to udowodnił? Oni chcą tylko sprzedawać i zarabiać na nas. Zauważ, że co jakiś czas jest afera, że coś tam wycofują z aptek, bo zanieczyszczone, szkodliwe itp. Jeśli nie ma konieczności brania jakichś leków, lepiej unikać. Myślę, że prezerwatywa wystarczy. Możesz też obserwować ciało (śluz, szyjkę - poczytaj o NPR). Zresztą, żadna metoda nie daje 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wow podziwiam, że przy niemowlaku masz chęci sie bzykać 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

wow podziwiam, że przy niemowlaku masz chęci sie bzykać 😄 

Współczuję, że nie masz 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kurcze, po temacie sądziłam, że chodzi o wykonywanie obu czynności w tej samej chwili 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

wow podziwiam, że przy niemowlaku masz chęci sie bzykać 😄 

Nie mamy chęci, ale mąż ma chęć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urn

Przecież prezerwatywa wystarczy, nie znam przypadku żeby kobieta zaszła w ciążę podczas stosowania prezerwatyw. Z pierwszym chłopakiem przez 2 lata używaliśmy gumek i nie zaciążyłam. Z drugim chłopakiem 3 lata na prezerwatywie i też nie zaszłam w ciążę.Z mężem jak używaliśmy prezerwatyw też nie zaszłam w ciążę, dopiero gdy zdecydowaliśmy się na dziecko zaszłam w każdą ciążę że od razu w pierwszym cyklu starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Urn napisał:

Przecież prezerwatywa wystarczy, nie znam przypadku żeby kobieta zaszła w ciążę podczas stosowania prezerwatyw. Z pierwszym chłopakiem przez 2 lata używaliśmy gumek i nie zaciążyłam. Z drugim chłopakiem 3 lata na prezerwatywie i też nie zaszłam w ciążę.Z mężem jak używaliśmy prezerwatyw też nie zaszłam w ciążę, dopiero gdy zdecydowaliśmy się na dziecko zaszłam w każdą ciążę że od razu w pierwszym cyklu starań.

nie wszyscy lubią prezerwatywy, sama długo stosowałam, teraz wolę bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

dużo  produktów i artykułów na ten temat znajdziesz na stronce naturalna.plodnoscpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 22.01.2020 o 10:09, Gość Jej napisał:

Nie mamy chęci, ale mąż ma chęć..

lol, i na sile bedziesz cisnac? co to za facet, tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

ja używam diafragmę caya, podczas karmienia też ją miałam i sprawdzała się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×