Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DziwnaJa

Jestem czepialska ? Czy on mnie robi w „jajo”

Polecane posty

Hmm... jakby tu zacząć 🙂 pewnie temat już wałkowany do porzygu ale... mój osobisty mąż ostatnio pisał z koleżanka. Okej żaden problem nie popadajmy w paranoje wiem ze czasem sobie piszą 🙂 

luzik ale no dziś przeszło wszystkie granice... miałam coś sprawdzić u niego w telefonie wiec zrobiłam co trzeba, ale wiadomka kusi no pisali ostatnio to zobaczę o czym no ciekawość babska;) 

ale... wiadomości nie ma usunięte o matko ! Lampka się zapaliła wchodzę na tego mesengera żeby napisać wiadomość a tam nic prócz wiadomości z samego rana... 

mnie mogę pisać mam dziś wole. Nosz o czym oni tak pisali jak usunął i daje znaki z samego rana.. 

oczywiście na koniec wyszło ze to ja niepotrzebnie tam patrzę 🙂 bo oni sobie piszą tylko a dał jej znać bo dupe mu truje głupia 🙂  wiec jak każda urażona baba mówię napisz teraz do niej ze ma już więcej dupy nie truć jak taka głupia. 
mnie nie będzie pisał... okej wkur... no obrażona do domu wróciłam przyszedł za mną za jakiś czas bo jeszcze patrzył coś przy samochodzie. Pokazuje mi wiadomośc ze napisał nie pisz do mnie więcej. 
tylko czy nie popadam w paranoje ? Bo wydaje mi się ze dał jej znać co i jak i potem to wyszło, bo chciałam zobaczyć profil tej koleżanki i raptownie mnie zablokowała 🙂 

uwierzcie bądź nie nie jestem dzieckiem Facebooka ale noe mogę dziś tego ogarnąć,

i teraz takie moje pytanie Czepiam się ? Czy mam się martwić?  🙂 zaznaczam fakt mamy półroczne dziecko i czy może to mi odbija tylko z tego powodu ze siedzę sama w domu z dzieckiem ? 
poerwszy raz się odważyłam cokolwiek napisać na forum. 
pozdrawiam udanej nocy tym co będą spać 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki tam

Zazdrość to choroba o ile nie jest uzasadniona. Nie piszesz jak długo jesteście razem a to dość ważne. Zapobiegawczo zapytam jak twoim zdaniem on zareagował by gdyby zobaczył ten wpis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina
7 minut temu, Gość Taki tam napisał:

Zazdrość to choroba o ile nie jest uzasadniona. Nie piszesz jak długo jesteście razem a to dość ważne. Zapobiegawczo zapytam jak twoim zdaniem on zareagował by gdyby zobaczył ten wpis?

Cooo 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki tam

Moja żona też jest hmm "lekko" zazdrosna, dochodzi do takich absurdów że dzwoni pod numery zapisane w moim telefonie żeby sprawdzić czy faktycznie ich opisy są zgodne z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Hej, ja mam zdanie że skoro nic takiego to po co usuwać?

Ja jakis czas temu dowiedziałam się że mój już były pisze sobie tak z 2 dziewczynami z czego jedna z nich była mi bliska osoba, której się zawsze mogłam wygadać.. A tak s... słuchała i cieszyła się że między nami coś jest nie tak .. Na zdradzie nie przylapalam ale była kiedyś sytuacja, zanim się dowiedziałam że miało mnie nie być bo miałam zabieg w szpitalu tyle że udało mi się wyjść jeszcze tego samego dnia, mój przyjechał wtedy pi mnie A jak wracaliśmy to dziwnym trafem ona akurat jechała obok naszego domu .. myślę że wtedy mieli się spotkać. Nie usłyszałam nigdy wyjaśnień i nic po za "to tylko pisanie: I "Dobrze nam się rozmawia-lubię ja i nic więcej" itp 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina
21 minut temu, DziwnaJa napisał:

Hmm... jakby tu zacząć 🙂 pewnie temat już wałkowany do porzygu ale... mój osobisty mąż ostatnio pisał z koleżanka. Okej żaden problem nie popadajmy w paranoje wiem ze czasem sobie piszą 🙂 

luzik ale no dziś przeszło wszystkie granice... miałam coś sprawdzić u niego w telefonie wiec zrobiłam co trzeba, ale wiadomka kusi no pisali ostatnio to zobaczę o czym no ciekawość babska;) 

ale... wiadomości nie ma usunięte o matko ! Lampka się zapaliła wchodzę na tego mesengera żeby napisać wiadomość a tam nic prócz wiadomości z samego rana... 

mnie mogę pisać mam dziś wole. Nosz o czym oni tak pisali jak usunął i daje znaki z samego rana.. 

oczywiście na koniec wyszło ze to ja niepotrzebnie tam patrzę 🙂 bo oni sobie piszą tylko a dał jej znać bo dupe mu truje głupia 🙂  wiec jak każda urażona baba mówię napisz teraz do niej ze ma już więcej dupy nie truć jak taka głupia. 
mnie nie będzie pisał... okej wkur... no obrażona do domu wróciłam przyszedł za mną za jakiś czas bo jeszcze patrzył coś przy samochodzie. Pokazuje mi wiadomośc ze napisał nie pisz do mnie więcej. 
tylko czy nie popadam w paranoje ? Bo wydaje mi się ze dał jej znać co i jak i potem to wyszło, bo chciałam zobaczyć profil tej koleżanki i raptownie mnie zablokowała 🙂 

uwierzcie bądź nie nie jestem dzieckiem Facebooka ale noe mogę dziś tego ogarnąć,

i teraz takie moje pytanie Czepiam się ? Czy mam się martwić?  🙂 zaznaczam fakt mamy półroczne dziecko i czy może to mi odbija tylko z tego powodu ze siedzę sama w domu z dzieckiem ? 
poerwszy raz się odważyłam cokolwiek napisać na forum. 
pozdrawiam udanej nocy tym co będą spać 😊

Słońce radzi Ci kobieta juz kiedys zdradzona trzymaj się na baczność z tymi dupkami nigdy nie wiadomo i jeżeli masz już podejrzenia to obserwuj sytuację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Taki tam napisał:

Moja żona też jest hmm "lekko" zazdrosna, dochodzi do takich absurdów że dzwoni pod numery zapisane w moim telefonie żeby sprawdzić czy faktycznie ich opisy są zgodne z prawdą.

No nie poapdajmy w paranoje 😉 jak każdy człowiek może mieć i kolegów i koleżanki tylko zastanawia mnie fakt usunięcia ?? Po co? 
jezdzi do hurtowni samochodowej. Tam ma zaprzyjaźniona babeczkę z która załatwia i nie będę tam wpadać i sprawdzać czy napewno gadają o samochodach 😁

i zaznaczę no to masz chłopaku grubo 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczona na błędach
1 minutę temu, Gość Malwina napisał:

Słońce radzi Ci kobieta juz kiedys zdradzona trzymaj się na baczność z tymi dupkami nigdy nie wiadomo i jeżeli masz już podejrzenia to obserwuj sytuację 

Zgadzam się w 100%! Jak i z tym że jeśli by to noc nie znaczyło to było by to w telefonie czy Messenger, byłam w podobnej sytuacji, i potem wyszło jakie to nic .. zdrada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki tam

Jest coś czego nie rozumiesz w mojej wypowiedzi? Malwino? Cóż to tak Cię rozbawiło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Nauczona na błędach napisał:

Zgadzam się w 100%! Jak i z tym że jeśli by to noc nie znaczyło to było by to w telefonie czy Messenger, byłam w podobnej sytuacji, i potem wyszło jakie to nic .. zdrada. 

Ale jak to kontrolować jak wszystko usuwa a ona pisze jak on jest w pracy 😞 

ale najlepsze jest to ze tez mężatka tylko mąż za granica 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina
1 minutę temu, Gość Nauczona na błędach napisał:

Zgadzam się w 100%! Jak i z tym że jeśli by to noc nie znaczyło to było by to w telefonie czy Messenger, byłam w podobnej sytuacji, i potem wyszło jakie to nic .. zdrada. 

Dokładnie bądź na baczność nie daj się ☝️☝️☝️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Malwina napisał:

Dokładnie bądź na baczność nie daj się ☝️☝️☝️

No mam niby bo gdyby nie to co mnie pokusiło to nawet bym nie wiedziała ale wiem ze on teraz jeszcze bardziej będzie to kontrolował... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina
12 minut temu, Gość Malwina napisał:

Cooo 😅

Wróć do tekstu wyżej to zrozumiesz dlaczego się śmieję 😅☝️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina
1 minutę temu, DziwnaJa napisał:

No mam niby bo gdyby nie to co mnie pokusiło to nawet bym nie wiedziała ale wiem ze on teraz jeszcze bardziej będzie to kontrolował... 

 

Przechwyc ciulasa.. kobiety mają moc 

.. nie daj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki tam

Współczuję złych wspomnień ale nie mierz wszystkich jedną miarą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Malwina napisał:

Przechwyc ciulasa.. kobiety mają moc 

.. nie daj się!!!

A masz jakieś złote pomysły ??😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina
6 minut temu, DziwnaJa napisał:
7 minut temu, DziwnaJa napisał:

No mam niby bo gdyby nie to co mnie pokusiło to nawet bym nie wiedziała ale wiem ze on teraz jeszcze bardziej będzie to kontrolował... 

 

Jezeli potrzebujesz naprawdę pomocy to zgłoś się do mnie 

 

2 minuty temu, DziwnaJa napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Mam na cwaniaków Metody 🤣🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki tam

Taa na pewno, a jak się zachować Kiedy tak jak ja mam filmik jak żona zabawia się z moim znajomym a moje wszystkie kontakty są pod stałą kontrolą pod zarzutem zdrady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki tam

Wracając do tematu, przemyśl po prostu czy przypadkiem nowa sytuacja w waszym związku nie spowodowała że poczuł się mniej ważny niż dotychczas i że tak powiem odsunięty na tzw "drugi tor" . Nie bronię nikogo ale nie zakładaj od razu najgorszego, spróbuj porozmawiać, podobno to pomaga. Powodzenia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell....

Od fajnego gadania to jest zona. W domu polroczne dziecko, a ten wypisuje do jakies przepsioly. Z kolezanka to zalatwia sie sluzbowe sprawy, a nie uskutecznia pogaduchy. Jest nielojalny wobec ciebie. Gogus a nie maz i ojciec. 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja ci przedstawię sytuację jako ta "przyjaciolka". Może akurat tak bylo tylko w moim przypadku, ale kazdy z tych którzy zalili mi się na zony/ dziewczyny chcieli ze mna byc. I gdybym tylko stuknela palcami odeszliby od tych kobiet. Tylko ja takich mężczyzn nie szukam, zdaje sobie sprawę, ze za jakis czas taki człowiek znudzi się też mną i to ja będę tą zła. Miej się na baczności, tak jak ktoś wyżej napisał. I wbij sobie do glowy, ze kobiety w stosunku do drugich kobiet to najwieksze s**i, więc spodziewaj się wszystkiego od każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja ci przedstawię sytuację jako ta "przyjaciolka". Może akurat tak bylo tylko w moim przypadku, ale kazdy z tych którzy zalili mi się na zony/ dziewczyny chcieli ze mna byc. I gdybym tylko stuknela palcami odeszliby od tych kobiet. Tylko ja takich mężczyzn nie szukam, zdaje sobie sprawę, ze za jakis czas taki człowiek znudzi się też mną i to ja będę tą zła. Miej się na baczności, tak jak ktoś wyżej napisał. I wbij sobie do glowy, ze kobiety w stosunku do drugich kobiet to najwieksze s**i, więc spodziewaj się wszystkiego od każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli usuwa wiadomości to znaczy ze ma cos do ukrycia. Regularne pisanie z ,,koleżanką" nigdy nie jest niewinne, co najmniej flirtuja ze sobą albo Cie zdradza juz. Nie baz naiwna. To facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia
13 godzin temu, DziwnaJa napisał:

Ale jak to kontrolować jak wszystko usuwa a ona pisze jak on jest w pracy 😞 

ale najlepsze jest to ze tez mężatka tylko mąż za granica 😞 

Ja sprawdzałam bilingi i tak właśnie wszystko wyszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jeśli usuwa wiadomości to znaczy ze ma cos do ukrycia. Regularne pisanie z ,,koleżanką" nigdy nie jest niewinne, co najmniej flirtuja ze sobą albo Cie zdradza juz. Nie baz naiwna. To facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuwa. dziś rano rozmowa to wyrzucił z siebie ze się na mnie żalił ;) ale tak normalnie nic złego nie pisał 😂😂 

aszz ...... nie miałeś komu tylko koleżance ?

I już ze sobą nie gadamy to zle ze zajrzałam gdybym nie była ciekawska to bym się nie musiała nakręcać 😂😂😂 no i moja wina 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość Taki tam napisał:

Wracając do tematu, przemyśl po prostu czy przypadkiem nowa sytuacja w waszym związku nie spowodowała że poczuł się mniej ważny niż dotychczas i że tak powiem odsunięty na tzw "drugi tor" . Nie bronię nikogo ale nie zakładaj od razu najgorszego, spróbuj porozmawiać, podobno to pomaga. Powodzenia i pozdrawiam.

Może i spowodowała ze poczuł się gorzej. Ma ochotę sobie grać na konsoli gra, wychodne do garażu żaden problem, z kolegami na piwko tez. 
a czy mo się świat nie wywrócił ? Ja niema wychodnego prócz rzęs ;) reszta kończy się koło łóżeczka 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki tam

Nie miałem nic złego na myśli i nie że poczuł się gorzej tylko hmm może lepiej nie będę się już wypowiadał🤔 Mam dwójkę dzieci i pamiętam jak to ze mną było(podobnie) stąd moje komentarze.Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, DziwnaJa napisał:

Usuwa. dziś rano rozmowa to wyrzucił z siebie ze się na mnie żalił 😉 ale tak normalnie nic złego nie pisał 😂😂 

aszz ...... nie miałeś komu tylko koleżance ?

I już ze sobą nie gadamy to zle ze zajrzałam gdybym nie była ciekawska to bym się nie musiała nakręcać 😂😂😂 no i wina

Nic złego? A skąd możesz to wiedziec kal usuwa wiadomosci? Pewnie maja romans 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×