Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rozumny szczur

Wojny są po to aby masowo pozbywać się samców alfa

Polecane posty

Gość rozumny szczur

wtedy samce alfa wybijają się nawzajem bo tak im każą ich rządy, a inaczej by zrobili rewolucje w własnych krajach gdzie rządy robią w hooja wszystkich, pozatym zostają sami faceci pizzdy bo tacy nie idą do wojska ani na wojny

Gość PaPa81

NIGDY nie pójdę do żadnej pracy NAIWNY S...YSSYNU...Nie dostaniecie żadnych pieniedzy.Tak was załatwię wy GÓWNA ...ONE...

Gość PaPa81

A szczurem to nazywaj własną matkę ty ...ONY S...YSYNIE...

Gość gosc
3 godziny temu, Gość rozumny szczur napisał:

wtedy samce alfa wybijają się nawzajem bo tak im każą ich rządy, a inaczej by zrobili rewolucje w własnych krajach gdzie rządy robią w hooja wszystkich, pozatym zostają sami faceci pizzdy bo tacy nie idą do wojska ani na wojny

racja, jesli rzadzacy chca walczyc niech walcza sami ze soba, prezydenci chciwi kasy i politycy na pole i niech sami sie trzaskaja a nie wysluguja biednymi ludzmi ktorzy nic z tego miec nie beda, a nie ze zarzadzaja swoimi pioneczkami, achilles powiedzial ze nie warto walczyc dla jakiegos glupca, sam walczyl dla slawy ale to inny odchyl:)

Gość Gosc

Wojny sa potrzebne. Zawsze rodzi sie wiecej facetow wiec potrzebna jest co jakis czas czysta by zbalansowac spoleczenswo.

Zgadzam się. Po tym armagedonie, pozostałe przy życiu samce beta mogą masowo zapladniać ocalale z pożogi samice i budować swoje własne społeczeństwo. Potem z tych samic urodza się dzieci, z których część będzie płci męskiej, a z tej z kolei część będzie alfa. Synowie dorosna, zaczną się zabijać, w pierwszej kolejnosci wybija swoich betaojcow (żeby zająć ich miejsce), matki zostawią, żeby im podawały zupę pomidorową i schabowego z kapustą. Dalszy rozwój sytuacji jest tylko kwestią czasu. Może ktoś ma propozycję jak to rozwiązać bez niepotrzebnej przemocy?

Gość Przemek
10 minut temu, Onkosfera napisał:

Zgadzam się. Po tym armagedonie, pozostałe przy życiu samce beta mogą masowo zapladniać ocalale z pożogi samice i budować swoje własne społeczeństwo. Potem z tych samic urodza się dzieci, z których część będzie płci męskiej, a z tej z kolei część będzie alfa. Synowie dorosna, zaczną się zabijać, w pierwszej kolejnosci wybija swoich betaojcow (żeby zająć ich miejsce), matki zostawią, żeby im podawały zupę pomidorową i schabowego z kapustą. Dalszy rozwój sytuacji jest tylko kwestią czasu. Może ktoś ma propozycję jak to rozwiązać bez niepotrzebnej przemocy?

UPRAWIAŁAŚ SEKS DZISIAJ KALEKO BO JA ZARAZ BĘDE WALIŁ 🙂

7 minut temu, Gość Przemek napisał:

UPRAWIAŁAŚ SEKS DZISIAJ KALEKO BO JA ZARAZ BĘDE WALIŁ 🙂

Niestety dzisiaj nie. Ale ja też mogę sobie zrobić dobrze na zawołanie. Mam tu pod ręką ogromne żylaste dildo. Aha, i przestań pisać kapslokiem, zdradzasz tym, że jesteś uposledzony.

Gość gość
11 minut temu, Onkosfera napisał:

Niestety dzisiaj nie. Ale ja też mogę sobie zrobić dobrze na zawołanie. Mam tu pod ręką ogromne żylaste dildo. Aha, i przestań pisać kapslokiem, zdradzasz tym, że jesteś uposledzony.

Nie masz nawet żywego kuutasa? xd

Gość Hehe

Nie faceci pizzdy tylko madrzy 😄 je/bac jakies wojsko i podobne wymysly ludzkich gowien

4 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie masz nawet żywego kuutasa? xd

A Ty masz? Żywego, podkreślam.

Gość morbid
16 godzin temu, Onkosfera napisał:

Z ojca beta nigdy nie będzie chłopiec alfa, tak to nie działa. Z beta zawsze będzie tylko beta. Tak jak z psa nie będzie kot.

Gość usranie
16 godzin temu, Gość Hehe napisał:

Nie faceci pizzdy tylko madrzy 😄 je/bac jakies wojsko i podobne wymysly ludzkich gowien

alfy lecą do woja, potem nawzajem się tłuką z innymi alfami

6 godzin temu, Gość morbid napisał:

Z ojca beta nigdy nie będzie chłopiec alfa, tak to nie działa. Z beta zawsze będzie tylko beta. Tak jak z psa nie będzie kot.

Ciekawa teoria. We własnej rodzinie mam przykład, że jednak jest to możliwe

Gość samiec beta
Dnia 22.01.2020 o 03:25, Gość rozumny szczur napisał:

Faceci alfa to frajerzy. Oni powybijają się na wojnie a faceci beta będą zaspokajać seksualnie kobiety wdowy po samcach alfa, które przecież mają swoje potrzeby i chcą przeżywać orgazmy. Żyć nie umierać. Nie ma to jak być samcem beta.Śmiem stwierdzić, że w opisanej sytuacji to samiec beta jest właściwie samcem alfa i na odwrót gdyż samiec alfa=frajer=samiec beta.  

Gość jest sprawiedliwość

beta wygrywa, alfa wącha kwiatki, haha

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować