Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drago

Bycie nieszczęśliwym młodym wilkiem

Polecane posty

Gość Drago

Witam serdecznie,

Ogólnie chciałbym powiedzieć, że mam wy...e w wasze jakieś tam komentarze które będą mnie w jakiś sposób prowokować 🙂

A do czego dążę? Chodzi o życie, Słuchajcie czy ktoś z was nie może się odnaleźć w tym całym ...anym syfie ? Moim zdaniem czasy się tak zmieniły, że ja sam nie poznaje kim jestem i jaki jest mój sens życia, a może inaczej nie potrafię się odnaleźć, mam dość tego frajerstwa i tych pustych ludzi. Mam fajne towarzystwo i tego czego każdy człowiek by oczekiwał, ale mimo to jestem nieszczęśliwy. Być może, że musiałem szybciej dojrzeć i stać się inteligentnym facetem mam problemy z wieloma rzeczami i nie wiem jak poczuć się spełnionym facetem. Czekam , aż ktoś z was powie mi gdzie ja robię błąd. Pozdrawiam

Ostatni rocznik z pokolenia młodych wilków , największych wariatów oraz pokolenia synów gangsterów lat 90 ( ten co to czyta wie o co chodzi ) 🙂 Drago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drago

Nie chodzi mi o pieniądze 🙂 Pytałem o wyższą sferę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drago

Nie stary, nie chodzi mi o pieniądze dlatego że je mam 🙂 Posiadanie pieniędzy w żaden sposób nie dają szczęścia, chyba że w twoim przypadku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka

Dragon udaje filozofa haha. Zjedz pęto ulubionej kiełbasy a drugie zawieś na szyi to odnajdziesz sens życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
58 minut temu, Gość Drago napisał:

Nie stary, nie chodzi mi o pieniądze dlatego że je mam 🙂 Posiadanie pieniędzy w żaden sposób nie dają szczęścia, chyba że w twoim przypadku 🙂

Spróbuj poczytać o samorozwoju. Pogrzeb w sobie 😉 Posłuchaj w necie wykładu Walkiewicza, poczytaj trochę na ten temat. A potem... Realizuj w praktyce. To niełatwe zadanie wbrew pozorom, ale skuteczne. Ja jestem na tej drodze i walczę o siebie, a wierz mi, życie mnie kopnęło i najłatwiej byłoby się poddać. Ktoś mi w tym najczarniejszym czasie podpowiedział parę rzeczy i teraz jest z każdym dniem lepiej. Dojrzewam 😉 choć 18 mam daaaawno za sobą. Pozdrawiam serdecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

NIGDY do żadnej pracy ty NAIWNY S...YSSYNU...Mam nadzieję że się powiesisz że złości jak was załatwię że nie dostaniecie NIC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Niektórzy tak mają, ciągły niedosyt, nie ważne ilu mają znajomych, przyjaciół, ile spłodzili dzieci, czy mają żony, kochanki, drogie fury, pełne konta.. cos ich ssie od środka, taki wieczny głód, wrażeń, emocji, albo czegoś nieokreślonego. Nie ma na to plastra, chyba... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość Zpaznokcilakier napisał:

Niektórzy tak mają, ciągły niedosyt, nie ważne ilu mają znajomych, przyjaciół, ile spłodzili dzieci, czy mają żony, kochanki, drogie fury, pełne konta.. cos ich ssie od środka, taki wieczny głód, wrażeń, emocji, albo czegoś nieokreślonego. Nie ma na to plastra, chyba... 

można stworzyć swój świat, spełnienie wszystkich oczekiwań 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
17 minut temu, Gość gość napisał:

można stworzyć swój świat, spełnienie wszystkich oczekiwań 

Ale czy autor ma tyle samozaparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon

Dzięki wszystkim za sympatyczne komentarze, szczególnie Paulinie 😉 Postaram się odnaleźć w sobie co jest moim sensem życia i co chce robić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona
8 godzin temu, Gość Drago napisał:

Witam serdecznie,

Ogólnie chciałbym powiedzieć, że mam wy...e w wasze jakieś tam komentarze które będą mnie w jakiś sposób prowokować 🙂

A do czego dążę? Chodzi o życie, Słuchajcie czy ktoś z was nie może się odnaleźć w tym całym ...anym syfie ? Moim zdaniem czasy się tak zmieniły, że ja sam nie poznaje kim jestem i jaki jest mój sens życia, a może inaczej nie potrafię się odnaleźć, mam dość tego frajerstwa i tych pustych ludzi. Mam fajne towarzystwo i tego czego każdy człowiek by oczekiwał, ale mimo to jestem nieszczęśliwy. Być może, że musiałem szybciej dojrzeć i stać się inteligentnym facetem mam problemy z wieloma rzeczami i nie wiem jak poczuć się spełnionym facetem. Czekam , aż ktoś z was powie mi gdzie ja robię błąd. Pozdrawiam

Ostatni rocznik z pokolenia młodych wilków , największych wariatów oraz pokolenia synów gangsterów lat 90 ( ten co to czyta wie o co chodzi ) 🙂 Drago

Synow gangsterow?kogo robisz z mlodego wilka myslisz ze to fer?nie dosc wycierpiał?.On tutaj nie wchodzi a Ty wiesz doskonale ze na szczescie wdal sie w matke nie w ojca.Ty badz tez tez takim młodym wilkiem tylko pamietaj ze życie jest cholernie śliskie....Z najlepszymi pozdrowieniami dla ostatniego z dekady lat 80 wariacika w pozytywnym tego słowa znaczeniu chce powiedziec tylko jedno.Warto żyć! Badz sobą i pamietaj o tym.Życie jest darem.Nie zmarnuj go.Wiem..wiem swiat jest podły my wrażliwcy mamy z tym problem ale powiedz sam ,kto jaknie my?Trzymaj sie W,ariacik.Pomykam do pracki.:-))))Jak Ty to mawiasz,bedzie dobrze?ano musi być!dasz rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona
12 minut temu, Gość Dragon napisał:

Dzięki wszystkim za sympatyczne komentarze, szczególnie Paulinie 😉 Postaram się odnaleźć w sobie co jest moim sensem życia i co chce robić 🙂

Staraj sie staraj,tylko czy to wystarczy?-cytat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona

Trzymaj sie młody wilku i pamietaj ze obiecales mi swoj popisowy wyczyn wariacki...wiesz jaki.Musze to zobaczyc .Nadal bede udawac ze nie kojarze poki tego nie zobacze,to nie to samo co w TV.:_)),chciałoby sie rzec,mistrzu jesteś wielki ale przecież Ty wiesz o tym doskonale.Pora na mnie.Ps.szukaj sensu w tym co robisz masz talent i nie bede gołoslowna jesli powtorze raz jeszcze że masz świetne podejscie do młodych wilkow mie tylko tych z dekady lat 90'.Sledze ich wyczyny i miło wspominam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymaj sie chlopie

drago mlody bog dasz rade, to nie ty robisz blad, to toksyki wokol ciebie

olej, ale kase rob, dobrze ci radze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona

Kasa nie daje szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drago

Miło się czyta, dzięki wariaty 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drago

A co do Ciebie Simona, w ogóle Ciebie nie znam ale niech będzie, że jeszcze o mnie Usłyszysz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzecie
9 godzin temu, Gość Drago napisał:

Witam serdecznie,

Ogólnie chciałbym powiedzieć, że mam wy...e w wasze jakieś tam komentarze które będą mnie w jakiś sposób prowokować 🙂

A do czego dążę? Chodzi o życie, Słuchajcie czy ktoś z was nie może się odnaleźć w tym całym ...anym syfie ? Moim zdaniem czasy się tak zmieniły, że ja sam nie poznaje kim jestem i jaki jest mój sens życia, a może inaczej nie potrafię się odnaleźć, mam dość tego frajerstwa i tych pustych ludzi. Mam fajne towarzystwo i tego czego każdy człowiek by oczekiwał, ale mimo to jestem nieszczęśliwy. Być może, że musiałem szybciej dojrzeć i stać się inteligentnym facetem mam problemy z wieloma rzeczami i nie wiem jak poczuć się spełnionym facetem. Czekam , aż ktoś z was powie mi gdzie ja robię błąd. Pozdrawiam

Ostatni rocznik z pokolenia młodych wilków , największych wariatów oraz pokolenia synów gangsterów lat 90 ( ten co to czyta wie o co chodzi ) 🙂 Drago

to bylo do perzeiwdzenia ub sb ryskie i mafia tut pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona
9 godzin temu, Gość Drago napisał:

A co do Ciebie Simona, w ogóle Ciebie nie znam ale niech będzie, że jeszcze o mnie Usłyszysz 😄

Mam nadzieję 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×