Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piesek z bajki

Wszystko i nic 🤪

Polecane posty

Gość Piesek z bajki
21 minut temu, Gość gość napisał:

Oooo i poszedł. To za 14 godzin wpadniesz? 🤔

Nie,postaram się zaglądać,ale pracować muszę 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autor ma rację .Gdzie się nie obejrzę tam zakłamane ryje które chcą się podlizac tam gdzie akurat się opłaca.Poryty ten system.Slabszych psychicznie lub takich którzy nie chcą konkurować się wykorzystuje na potęgę.Ze tacy sumienia nie mają...Stwierdzam,że mało teraz porządnych ludzi 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesek z bajki
45 minut temu, Gość Bravo napisał:

W euforii opowiadania można dać się ponieść i wyolbrzymiać opowieści. Ludzie niepewni siebie, zalęknieni,dodają sobie w ten sposób  wartości. Są słuchani. Może i chcieliby powiedzieć tak prosto z serca dobrze o drugim ale kto by ich wtedy słuchał?

Proszę bardzo. Pogodnych myśli.

Tak,masz rację, poglądy na różne oblicza tej samej sprawy mogą byc różne,jak i celowo koloryzowane,jednak uważam że tym koloryzowaniem rzeczy oczywistych można zrazić do siebie inne osoby.Wiadomo że każdy potrzebuje uwagi innych, chęć dostosowania ,akceptacji itp.ale czy nie powinno być tak, że w środowisku w którym chcemy aby uważano nas za kolegów, koleżanki, przyjaciół, powinniśmy być szczerzy 🤔takim sposobem zyskamy wiecej. 

Osobiście wolę słuchać jak jest , niż dowiadywać się jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Autor ma rację .Gdzie się nie obejrzę tam zakłamane ryje które chcą się podlizac tam gdzie akurat się opłaca.Poryty ten system.Slabszych psychicznie lub takich którzy nie chcą konkurować się wykorzystuje na potęgę.Ze tacy sumienia nie mają...Stwierdzam,że mało teraz porządnych ludzi 😞

to prawda, ludzie znęcają się bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesek z bajki
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Autor ma rację .Gdzie się nie obejrzę tam zakłamane ryje które chcą się podlizac tam gdzie akurat się opłaca.Poryty ten system.Slabszych psychicznie lub takich którzy nie chcą konkurować się wykorzystuje na potęgę.Ze tacy sumienia nie mają...Stwierdzam,że mało teraz porządnych ludzi 😞

Niestety i ty masz rację, niestety dlatego że bycie szczerym i otwartym w tych czasach jest "dziwne" i trudno jest przekonać innych.😒

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Piesek z bajki napisał:

Nie,postaram się zaglądać,ale pracować muszę 😊

Oooo to bomba bo ja już się zajęłam pracą. W takim bądź razie też będę lukać. Wołaj na przerwie to kawę przynosę. Lubisz? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Oooo to bomba bo ja już się zajęłam pracą. W takim bądź razie też będę lukać. Wołaj na przerwie to kawę przynosę. Lubisz? 🤔

pracuj nad tym żeby z tego co musi pracowac stać się takim który może pracować 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesek z bajki
37 minut temu, Gość gość napisał:

Oooo to bomba bo ja już się zajęłam pracą. W takim bądź razie też będę lukać. Wołaj na przerwie to kawę przynosę. Lubisz? 🤔

Oczywiście,jak większość , wzoruję się na reklamie zapachu kawy z rana wyciągającego mnie z łóżka 😉😁

Co robisz gdy akurat nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesek z bajki
34 minuty temu, Gość gość napisał:

pracuj nad tym żeby z tego co musi pracowac stać się takim który może pracować 🙂 

Innymi słowy, bądź okrętem ,sterem,i kapitanem własnego losu, coś w tym jest 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem Panią do tow.Mam czas🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bravo
3 godziny temu, Gość Piesek z bajki napisał:

czy nie powinno być tak, że w środowisku w którym chcemy aby uważano nas za kolegów, koleżanki, przyjaciół, powinniśmy być szczerzy

Szczerość jest przereklamowana. Powinniśmy być dla siebie mili. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×