Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ojciec dzieci miga sie od pracy, chce wniesc sprawe o wieksze alimenty wiem ze on nie ma z czego zaplacic, czy moge dopozwac jego rodzine

Polecane posty

Gość gość

Mam z nim 2 dzieci - placi na nie 900 zł. Uwazam ze to za mało. Mam dziecko z poprzednieo zwiazku i dostaje 1300 zł alimentów na nie. Chce podniesc wiec aby kazde z dzieci bylo traktowane tak samo. Wiem że zona jego brata zalozyla juz 2 gabinet denstystyczny - czy dopozwanie rodziny jest mozliwe? Prosze o NORMALNE odpowiedzi i tylko zwiazane z ematem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

czekaj masz dziecko , potem dopadłaś innego, zrobił ci jeszcze dwoje ? Co się bedziesz na alimenty gladać , łap trzeciego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee

Nie, nie możesz, gdyby jego nowa żona miała 2 gabinety to co innego, a bratowej nic do jego alimentów. 

Jak Ci 900 za mało to oddaj mu dzieci i jemu płać 1300 na każde alimentów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trzeba było bogatszego wybrać im na ojca, miałaś już przecież doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odm

To musi być z ciebie niezła sucz że już dwóch facetów od ciebie uciekło 😆

Znam podobny przykład.Moja sąsiadka wyszła za mąż mając 18 lat, urodziła troje dzieci .Mąż od niej odszedł, związała się kolejno ztrzema innymi facetami i z każdym z nich miała po dwoje dzieci, aż w końcu w wieku 40 lat wyszła za mąż za kawalera !!!dość majętnego!!! I ma z nim 1 dziecko, kupili dom i dobrze im się powodzi.Opowiadała mojej mamie że rodzice jej męża robili mu straszną awanturę, że bierze kobietę z tyloma dziećmi ,grozili wydziedziczeniem. Dodam tylko że ona jest już babcią.

Także autorko,ty też jeszcze masz szansę poznać bogatego faceta i to nie jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))

i dlatego nie mogę zrozumieć, że niektóre stękają, że nie mogą znaleźć faceta

nie ma fizycznie takiej możliwości, żeby nie znaleźć drogie panie... NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guijn

nie wierze, ze kawaler z bogatego domu wzial 40letnia babcie z 9 dzieci i kupił dom dla niej i jej 9dzieci i zrobil jej 10dziecko i pewnie jeszcze przyjął wnuka i jego ojca.

kawaler a 12 osób w domu... nieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guijn

nie wierze, ze kawaler z bogatego domu wzial 40letnia babcie z 9 dzieci i kupił dom dla niej i jej 9dzieci i zrobil jej 10dziecko i pewnie jeszcze przyjął wnuka i jego ojca.

kawaler a 12 osób w domu... nieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość guijn napisał:

nie wierze, ze kawaler z bogatego domu wzial 40letnia babcie z 9 dzieci i kupił dom dla niej i jej 9dzieci i zrobil jej 10dziecko i pewnie jeszcze przyjął wnuka i jego ojca.

kawaler a 12 osób w domu... nieeeee

Też nie wierzę, chyba że był dramatycznie szpetny albo jakiś uposledzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoshi Toranaga

Masz dobry sposób na życie. I jakże przyjemny sposób. Dasz jednemu dópy i już alimenciki gotowe. Dasz drugiemu dópy i znowu kaseczka płynie. Teraz daj do kompletu trzeciemu i nie musisz się martwić o brak gotówki nawet jak któryś będzie się migał od zapłaty.

Jestem w szoku, że na takie kobiety są chętni faceci. Czasem wstyd mi że mój gatunek jest taki głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Wiedziałam,  że się przypie.przycie do faktu troje dzieciakòw - dwòch ojcòw:D

A jakby ojciec byl jeden a dzieci nadal 3 to przestalibyście się czepiać autorki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keep
3 godziny temu, Gość guijn napisał:

nie wierze, ze kawaler z bogatego domu wzial 40letnia babcie z 9 dzieci i kupił dom dla niej i jej 9dzieci i zrobil jej 10dziecko i pewnie jeszcze przyjął wnuka i jego ojca.

kawaler a 12 osób w domu... nieeeee

Ta babka jest dosyć ładna i bardzo wygadana.Niee, dwie najstarsze jej córki mają już swoje rodziny i nie mieszkają z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość guijn napisał:

nie wierze, ze kawaler z bogatego domu wzial 40letnia babcie z 9 dzieci i kupił dom dla niej i jej 9dzieci i zrobil jej 10dziecko i pewnie jeszcze przyjął wnuka i jego ojca.

kawaler a 12 osób w domu... nieeeee

To jest możliwe. Sama znam takiego, co mu wielodzietność u baby nie przeszkadza. Znam wdowę z 5 dzieci i też nie miała problemów złapać faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Mam z nim 2 dzieci - placi na nie 900 zł. Uwazam ze to za mało. Mam dziecko z poprzednieo zwiazku i dostaje 1300 zł alimentów na nie. Chce podniesc wiec aby kazde z dzieci bylo traktowane tak samo. Wiem że zona jego brata zalozyla juz 2 gabinet denstystyczny - czy dopozwanie rodziny jest mozliwe? Prosze o NORMALNE odpowiedzi i tylko zwiazane z ematem. 

Nie, prowokatorko od alimentów. Ile tych tematów odnośnie alimentów od rodzeństwa ojca dzieci w przyszłości jeszcze założysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

To jest możliwe. Sama znam takiego, co mu wielodzietność u baby nie przeszkadza. Znam wdowę z 5 dzieci i też nie miała problemów złapać faceta.

Mój kolega 27 letni kawaler ożenił się z 30 letnią rozwódką z dwójką dzieci.

Syn sąsiada zostawił żonę po dwóch latach małżeństwa i poszedł do rozwódki z trójką dzieci.Uważam że w takich przypadkach jest jakieś drugie dno, na przykład facet lubi przebieranki w damskie ciuszki ,albo lubi anal lub jest bi a tej kobiecie to nie przeszkadza, musi mieć jakieś ukryte fantazje które inne kobiety nie akceptowały a ta zaakceptowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Yoshi Toranaga napisał:

Jestem w szoku, że na takie kobiety są chętni faceci. Czasem wstyd mi że mój gatunek jest taki głupi

ja tylko takie znam 🙂

żadna nie wiedziała, że jestem bezpłodny i próbowały na niemojego dzieciaka łapać jak zawsze facepalm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×