Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Co jako dorosłe kupujecie babci i dziadkowi?

Polecane posty

Gość Gość

W sobotę jadę do dziadków i nie mam pojęcia co im kupić. Mam 31 lat więc laurki im nie zrobię. Oni mają po 80 lat i właściwie zastanawiam się co tacy ludzie mogą potrzebować. Mam dla nich kawe i słodycze ale czy może jeszcze jakieś propozycje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kosz że słodyczami i owocami, kilka rodzajów herbaty+ apaszka dla babci i pędzel do golenia dla dziadka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciśnieniomierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja babcia ma 86 lat, jeśli aktualnie jest u mojej mamy, to kupuję jej to samo co na imieniny czy gwiazdkę - jakiś krem, dobrą herbatę, apaszkę - tego typu drobiazgi. A jeśli jest u swojego syna, a mojego wuja, czyli bardzo daleko, to nie kupuję nic, tylko składam życzenia przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Offline

Dlaczego żadna z was nie kupuje babci kwiatów!? Ja zawsze kupiłam bukiet róż, bombonierkę i herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobre słodycze, dobra kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Offline napisał:

Dlaczego żadna z was nie kupuje babci kwiatów!? Ja zawsze kupiłam bukiet róż, bombonierkę i herbatę.

Kwiaty kupuje na urodziny i imieniny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Nie mam dziadow ale moj tata ma 84 lata i kupuje im od moich dzieci ubrania, tacie lapcie, mamie spodnie. Sa juz malo mobilni i maja niskie emerytury i wiem, ze to im sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Offline napisał:

Dlaczego żadna z was nie kupuje babci kwiatów!? Ja zawsze kupiłam bukiet róż, bombonierkę i herbatę.

Ja podobnie. Prosto i elegancko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakbym miała jeszcze dziadków to bym kupowała po prostu kwiaty i coś słodkiego.Napewno nie jakieś większe prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zazdroszczę wam, że macie jeszcze dziadków ja miałam taka fajna babcie...Teraz to już ani rodziców nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuu

nic, oni dają po 200 zl ksiedzu a wnukom nic nie dają i jeszcze wymagają

jak im sie cos kupi, to leży to w szafie i 30 lat a chodza dalej w podartych

mam to gdzies, oni mi w zyciu nie pomagają

ja musze cały miesiac pracowac, utrzymac samochod, najem, ksztalcic sie a oni nic nie robią tylko narzekają i tyle samo dochodów co ja mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoolaander

Ja kupuje znicze [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoolaander
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zazdroszczę wam, że macie jeszcze dziadków ja miałam taka fajna babcie...Teraz to już ani rodziców nie mam.

Buuuu przytulam mam to samo:( spieszmy sie kochac ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja już niestety nie mam dziadków, Ale gdyby jeszcze żyli to bym kupiła kwiaty i jakaś bombonierke. 

Moja córka ma 2 latka i dla jej babć, dziadków już nie ma, kupiłam też kwiaty i bombonierke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas

Ja zawsze niose dziadkom coś słodkiego+ babci kwiatek, dziadkowi piwko, które lubi i może pić od czasu do czasu :). Zawsze też dostają jakieś dodatkowe prezenty, w tym roku czajnik elektryczny, bo stary już sie zespół i był  z zeszłej epoki. W zeszłym roku dostali ciepłe pidżamy. Dwa lata temu dostali bilety do teatru, bo wtedy czesto chodzili- teraz juz niestety im ciężko 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Naleweczka i mały tort plus kwiaty dla babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Moi mają po 72 lata i nic im nie kupuję, tylko składam życzenia. Alkoholu ani kawy nie piją, słodyczy nie mogą, bo chorują na cukrzycę, kwiatów mają tyle, że w zeszłym roku babcia dzwoniła i prosiła, żeby nie kupować kolejnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kawe inke lub herbate, coś na wzmocnienia serca bez cukru, jakieś kremy - ciężko u nich trafić w gust, bo oni twierdzą, że wszystko mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja babci kupiłam śliczna filiżankę ze spodeczkiem i talerzyk do kompletu do tego nałożyłam cukierków jakie lubi i zapakowałam. Do tego dokupiłam owoców, jogurtów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Kwiaty kupuje na urodziny i imieniny 

haha, no... a pod choinke dezodorant i skarpety 😄 nasi ludzie sa bardzo praktyczni.Prezent ma sie przydac, kwiaty to by było za proste przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

haha, no... a pod choinke dezodorant i skarpety 😄 nasi ludzie sa bardzo praktyczni.Prezent ma sie przydac, kwiaty to by było za proste przeciez.

W życiu nikt nie dostał ode mnie dezodorantu ani skarpet, więc nie mierz wszystkich swoją miarą i naucz się czytać że zrozumieniem. A kwiaty były, są i zawsze będą dla mnie dodatkiem do prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

W życiu nikt nie dostał ode mnie dezodorantu ani skarpet, więc nie mierz wszystkich swoją miarą i naucz się czytać że zrozumieniem. A kwiaty były, są i zawsze będą dla mnie dodatkiem do prezentu.

i tylko na urodziny,zapomniałas dodac...ach to nasze szufladkowanie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

i tylko na urodziny,zapomniałas dodac...ach to nasze szufladkowanie 😄

Nie mam ochoty na durne przepychanki, jeśli ty  masz, to źle trafiłaś i generalnie mam głęboko w poważaniu, co sobie myślisz. Ps. Nie używaj zwrotów, których znaczenia nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie mam ochoty na durne przepychanki, jeśli ty  masz, to źle trafiłaś i generalnie mam głęboko w poważaniu, co sobie myślisz. Ps. Nie używaj zwrotów, których znaczenia nie znasz

strasznie mi z tego powodu wszystko jedno.Ale zeby kwiaty tylko na urodziny... najlepiej jak te urodziny sa w lipcu,bo w styczniu kwiaty drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

i tylko na urodziny,zapomniałas dodac...ach to nasze szufladkowanie 😄

Nie mam ochoty na durne przepychanki, jeśli ty masz to, to źle trafiłaś i generalnie mam głęboko w poważaniu, co sobie myślisz.  Ps. Nie używaj zwrotów, których znaczenia nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

strasznie mi z tego powodu wszystko jedno.Ale zeby kwiaty tylko na urodziny... najlepiej jak te urodziny sa w lipcu,bo w styczniu kwiaty drogie

Dobrze, że wiesz kiedy i komu daję kwiaty 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dobrze, że wiesz kiedy i komu daję kwiaty 😂

myslalam,ze nie lubisz przepychanek...a jednak.No nie wiem, wiem tylko.ze na urodziny i imieniny,bo w inne okazje sie nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

myslalam,ze nie lubisz przepychanek...a jednak.No nie wiem, wiem tylko.ze na urodziny i imieniny,bo w inne okazje sie nie daje.

Zacytuj fragment, gdzie napisałam, że kwiaty daje TYLKO na urodziny i imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×