Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nerma

5 miesięczne dziecko ogląda telewizje.

Polecane posty

Gość Nerma

Moja córka odkąd ukończyła trzy miesiące ciągle patrzy na telewizor. Staram się wyłączać tvik gdy przebywamy akurat w dużym pokoju, ale tylko go włączę to jest dramat. Martwię się że potem będzie miała jakieś problemy z nawiązaniem kontaktów. Ostatnio koleżanka nagadała mi że u niej jest dziewczynka która aż się trzęsie jak widzi tablet i nie bawi się z innymi dziećmi.. mało co mówi i że to niby od tego bo rodzice zamiast zajmować się dzieckiem to zawsze jej włączali bajki od małego.

Czy wasze dzieci też interesuję telewizja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerma

u niej w przedszkolu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

telewizja i internet nie sa dobre dla malych dzieci bo maja nadmiar przekazywanych informacji i pozniej maja problemy z pamiecia dlugotrwala, bo informacje tylko przychodza i odchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, odkąd moja córka skończyła 3 miesiące zaczęła interesować się telewizją, dlatego od tamtej pory telewizor jest wyłączony. Włączamy go tylko wieczorem, kiedy mała śpi, a my oglądamy serial. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To po cholerę włączysz tv? Nie możesz włączyć radia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Moj synek zaczal sie interesowac tv po drugich urodzinach. Ale to na 5 minut raczej skupi uwage. Za to odkryl tablet i take gre mu siostra pokazala gdzie dopasowuje sie ksztalty np traktory czy owoce do cieni i lubi to teraz jak ma 2,5 roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×