Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutek

Śmierć kolejnego uczestnika„Chłopaków do wzięcia

Polecane posty

Gość Smutek

„W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek. 

Człowiek, który walczył za Polskę na wielu frontach. Uczestnik rekonstrukcji historycznych i zlotów aut zabytkowych, jeden z bohaterów serialu „Chłopaki do wzięcia”. Będzie nam ciebie brakowało...” - taka informacja pojawiła się na oficjalnym profilu Wieśka Oficera na Facebooku.

Spoczywaj w pokoju 🕯🕯🕯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kto jeszcze prócz niego? Jego nie kojarzę. Oglądałam stare odcinki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gość napisał:

A kto jeszcze prócz niego? Jego nie kojarzę. Oglądałam stare odcinki. 

Napoleon i pan Stanisław... tych na pewno będziesz kojarzyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndvd

Co To za program.. nie kojarzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Nawet nie wiedziałam ze pan Stasiek nie żyje 😞 oby im sie lepiej żyło tam gdzie teraz są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, marawstala napisał:

Napoleon i pan Stanisław... tych na pewno będziesz kojarzyła 

Wszystkich kojarzę, sprawdziłam po zdjęciach w necie. To straszne☹️

A Stanisław i Wiesiek na co zmarli? Bo młody na zawał... On miał takiego fajnego tatę ☹️ co za tragedia dla rodziców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wszystkich kojarzę, sprawdziłam po zdjęciach w necie. To straszne☹️

A Stanisław i Wiesiek na co zmarli? Bo młody na zawał... On miał takiego fajnego tatę ☹️ co za tragedia dla rodziców. 

Nie wiem... też patrzyłam na zdj jak widziałam taką informację... mam słaba pamięć do imion i ksywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutek

No przykre to jest od oficera nie znają powodu śmierci. A Stanisław z nieoficjalnych informacji nowotworó 😟😟😟 przykre to wszystko jest lubiłam ich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Szkoda tych chłopaków. Pamiętam słowa Romana Paszkowskiego- Napoleona. Powiedział, że dziewczynę całował tylko we śnie. On nigdy nie całował się z dziewczyną. Marzył wciąż o tym i nie zdążył za życia zrealizować swojego marzenia. To jest bardzo smutne. Pisałem tu w kafeterii , że żałuję zmarnowanych okazji sprzed lat, że w moim życiu całowałem się tylko z kilkoma dziewczynami, a okazji ku temu miałem dużo więcej. Czymże jest mój problem przy problemie Romana, który nie całował nigdy. Eh, szkoda gadać........Trzeba doceniać to co się ma. Nam się wydaje, że to co mamy to mało. Chcemy więcej. Są jednak tacy, którzy wiele by oddali za te nasze                 " mało". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutek
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Wszystkich kojarzę, sprawdziłam po zdjęciach w necie. To straszne☹️

A Stanisław i Wiesiek na co zmarli? Bo młody na zawał... On miał takiego fajnego tatę ☹️ co za tragedia dla rodziców. 

Taty nie kojarzę ale Napoleon byl z bliźniaków i podobno on od zawsze mial problemy ze zdrowiem 😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutek
2 minuty temu, Gość Jarek napisał:

Szkoda tych chłopaków. Pamiętam słowa Romana Paszkowskiego- Napoleona. Powiedział, że dziewczynę całował tylko we śnie. On nigdy nie całował się z dziewczyną. Marzył wciąż o tym i nie zdążył za życia zrealizować swojego marzenia. To jest bardzo smutne. Pisałem tu w kafeterii , że żałuję zmarnowanych okazji sprzed lat, że w moim życiu całowałem się tylko z kilkoma dziewczynami, a okazji ku temu miałem dużo więcej. Czymże jest mój problem przy problemie Romana, który nie całował nigdy. Eh, szkoda gadać........Trzeba doceniać to co się ma. Nam się wydaje, że to co mamy to mało. Chcemy więcej. Są jednak tacy, którzy wiele by oddali za te nasze                 " mało". 

Dokładnie Jarku dobrze że to doceniles biedy chlopak całe zycie bylo przed nim a tu czas do ziemi 😟😥😥😥 zresztą wszystkich ich mi szkoda, każda śmierć jest okrutna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny35
1 minutę temu, Gość Jarek napisał:

Szkoda tych chłopaków. Pamiętam słowa Romana Paszkowskiego- Napoleona. Powiedział, że dziewczynę całował tylko we śnie. On nigdy nie całował się z dziewczyną. Marzył wciąż o tym i nie zdążył za życia zrealizować swojego marzenia. To jest bardzo smutne.

Ja również całowałem dziewczynę tylko we śnie i to bardzo dawno temu. Od kilkunastu lat nie mam już takich snów. Pewnie dlatego, że straciłem wszelką nadzieję i pogodziłem się z samotnością do śmierci. Gdy czasem pisałem na Kafeterii, że nigdy nie miałem dziewczyny i się nie całowałem, czy nawet żadnej nie trzymałem za rękę, zawsze mnie gnojono. Chyba wiem co czuł ten Napoleon😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość samotny35 napisał:

Ja również całowałem dziewczynę tylko we śnie i to bardzo dawno temu. Od kilkunastu lat nie mam już takich snów. Pewnie dlatego, że straciłem wszelką nadzieję i pogodziłem się z samotnością do śmierci. Gdy czasem pisałem na Kafeterii, że nigdy nie miałem dziewczyny i się nie całowałem, czy nawet żadnej nie trzymałem za rękę, zawsze mnie gnojono. Chyba wiem co czuł ten Napoleon😔

To zamiast płakać nad jakimś napoleonem zrób coś. Idź do Pani na godziny. Samo się nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutek
21 minut temu, Gość samotny35 napisał:

Ja również całowałem dziewczynę tylko we śnie i to bardzo dawno temu. Od kilkunastu lat nie mam już takich snów. Pewnie dlatego, że straciłem wszelką nadzieję i pogodziłem się z samotnością do śmierci. Gdy czasem pisałem na Kafeterii, że nigdy nie miałem dziewczyny i się nie całowałem, czy nawet żadnej nie trzymałem za rękę, zawsze mnie gnojono. Chyba wiem co czuł ten Napoleon😔

Trafiles na glupich ludzi poprostu przychodzą tu tylko sobie jaja robic a tak naprawdę to jest przykra sytuacja i trzeba jakos pomoc temu człowiekowi a przynajmniej współczuć i wspierać.Ty tez pochodzisz z takiej wioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość samotny35 napisał:

Ja również całowałem dziewczynę tylko we śnie i to bardzo dawno temu. Od kilkunastu lat nie mam już takich snów. Pewnie dlatego, że straciłem wszelką nadzieję i pogodziłem się z samotnością do śmierci. Gdy czasem pisałem na Kafeterii, że nigdy nie miałem dziewczyny i się nie całowałem, czy nawet żadnej nie trzymałem za rękę, zawsze mnie gnojono. Chyba wiem co czuł ten Napoleon😔

Zacznij umawiać się na randki. Obejrzyj sobie o prawie przyciągania film z 2006 roku "sekret". Do divy nie idź bo się zarazisz hpv na 100%. A bywa, że czymś jeszcze. Guma nie daje gwarancji. Mnie tak maz zaraził. Niech zdycha za to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutek
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zacznij umawiać się na randki. Obejrzyj sobie o prawie przyciągania film z 2006 roku "sekret". Do divy nie idź bo się zarazisz hpv na 100%. A bywa, że czymś jeszcze. Guma nie daje gwarancji. Mnie tak maz zaraził. Niech zdycha za to. 

Serio mąż???😐 co za dupek na dziwy chodzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Do divy nie idź bo się zarazisz hpv na 100%. A bywa, że czymś jeszcze

Od normalnej dziewczyny a nawet szarej myszki też można się zarazić. Dziś dziewczyny mają przebieg jak stary Jelcz😁 Zwłaszcza te, których nikt by o to nie podejrzewał. Takie czasy nastały, że dla własnego bezpieczeństwa najlepiej uprawiać seks tylko z samym sobą 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutek

Ojjjeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×