Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xxx

Kochane kobiety

Polecane posty

Gość Xxx

Takie są kochane, że tym ładnym przystojnym mężczyznom wybaczają wszystko, a tym brzydkim. Ty będziesz najgorszy, co byś nie zrobił, będą cię kłamały, obrażały, znęcały, itd. Najlepiej dla nich by było jakbyś się zabił. Takie jest właśnie moje życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Wrobią Cię w ojcostwo nie twoich dzieci. Zbankrutują, Zniszczą Cię. S...ysyństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Będziesz pracował na nią, a ona da twoje pieniądze temu przystojnemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armen
31 minut temu, Gość Xxx napisał:

Takie są kochane, że tym ładnym przystojnym mężczyznom wybaczają wszystko, a tym brzydkim. Ty będziesz najgorszy, co byś nie zrobił, będą cię kłamały, obrażały, znęcały, itd. Najlepiej dla nich by było jakbyś się zabił. Takie jest właśnie moje życie. 

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.

Nie liczy sie dla mnie wygląd tylko charakter. Byłam raz z chłopakiem którego wszyscy uwazali za,, paszczeta" ale ja go kochałam i uwielbiałam.

Finalowo to on zerwał ze mna bo uznał że nie dojrzał do poważnego związku jaki chciałam z nim stworzyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armen

+ bylismy razem 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Xxx napisał:

Będziesz pracował na nią, a ona da twoje pieniądze temu przystojnemu. 

Faceci tez tak robia😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Jeszcze nigdy żadna kobieta mnie nie utrzymywała, poza matka. 

Miałem kilka kobiet i wszystkie funkcjonują tak samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gość Xxx napisał:

Takie są kochane, że tym ładnym przystojnym mężczyznom wybaczają wszystko, a tym brzydkim. Ty będziesz najgorszy, co byś nie zrobił, będą cię kłamały, obrażały, znęcały, itd. Najlepiej dla nich by było jakbyś się zabił. Takie jest właśnie moje życie. 

Prawda.
Dodam że jeśli koleżanki krytykują jakiegoś faceta, męża, to nawet jak jest pracowity, zaradny, to i tak zaczynają się go wstydzić i po jakimś czasie koniec. Tak jakby nie posługiwały się własnym rozumem, a liczyły się jedynie emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jack445 napisał:

Prawda.
Dodam że jeśli koleżanki krytykują jakiegoś faceta, męża, to nawet jak jest pracowity, zaradny, to i tak zaczynają się go wstydzić i po jakimś czasie koniec. Tak jakby nie posługiwały się własnym rozumem, a liczyły się jedynie emocje.

Z dziwnymi ludzmi przestajesz. W moim otoczeniu każdy sam decyduje z kim chce być, nie jakieś koleżanki. Z koleżankami to się o pierdach gada, nie o życiowych decyzjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Wazniejsi są inni faceci a to Pan ksiądz, Pan ginekolog, Pan fryzjer, Pan kochanek. A mąż który ją utrzymuje i jej dzieci, poświęca swoje życie, zdrowie to ten głupek na samym końcu którego można kłamać że jest ojcem dzieci, oszukiwać że jest jedynym, obrażać, itd. Takie są "kochane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Onkosfera napisał:

Z dziwnymi ludzmi przestajesz. W moim otoczeniu każdy sam decyduje z kim chce być, nie jakieś koleżanki. Z koleżankami to się o pierdach gada, nie o życiowych decyzjach.

Może mam pecha.
A może to nie koleżanki, ale jakiś facet, tak jak napisał Xxx. Tylko wersja o koleżankach była przeznaczona właśnie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jack445 napisał:

Może mam pecha.
A może to nie koleżanki, ale jakiś facet, tak jak napisał Xxx. Tylko wersja o koleżankach była przeznaczona właśnie dla mnie...

To bardziej prawdopodobna wersja. Ale napisałeś poprzednio, że "samo się rozeszło" po 20 latach, że Tobie również żona się znudziła w szarzyznie użerania się na codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Xxx napisał:

Wazniejsi są inni faceci a to Pan ksiądz, Pan ginekolog, Pan fryzjer, Pan kochanek. A mąż który ją utrzymuje i jej dzieci, poświęca swoje życie, zdrowie to ten głupek na samym końcu którego można kłamać że jest ojcem dzieci, oszukiwać że jest jedynym, obrażać, itd. Takie są "kochane".

Apropos związków. To, że mąż utrzymuje i za to żona ma być wierna i "kochana"  to nie żaden związek tylko zalegalizowana forma dlugoterminowej prostytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Kłamią i tyle. Ja już nie wierzę żadnej. Wrabiają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Nie to nie prostytucja tylko miłość. Bo matka z dziećmi a mąż ten głupek (niekoniecznie ojciec dzieci) zdobywał pożywienie. Coś jak ptaki np. jaskułka. Może to wy kobiety myślicie że to prostytucja, ale nie każdy mąż wie że wychowuje nie swoje dzieci i jest poprostu zakochany i ślepy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Onkosfera napisał:

To bardziej prawdopodobna wersja. Ale napisałeś poprzednio, że "samo się rozeszło" po 20 latach, że Tobie również żona się znudziła w szarzyznie użerania się na codzień.

To, dlaczego się rozsypało po 24 latach (19-20 dobrych i ~5 złych) to jedna sprawa, a to czego się dowiedziałem przy rozstaniu, co mi żona "wyrzygała", to jest inna sprawa.
Przy rozstaniu usłyszy się o wszelkich swoich niedociągnięciach z całego małżeństwa i o wszelkich swoich wadach i również o tym, że koleżanki odwiedzając nas twierdziły, że "nie wytrzymałyby z takim chłopem". Mimo, że na imprezach zawsze dobrze mi się z nimi gadało, a możliwe, że nie koleżanki, ale tego akurat nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Xxx napisał:

Nie to nie prostytucja tylko miłość. Bo matka z dziećmi a mąż ten głupek (niekoniecznie ojciec dzieci) zdobywał pożywienie. Coś jak ptaki np. jaskułka. Może to wy kobiety myślicie że to prostytucja, ale nie każdy mąż wie że wychowuje nie swoje dzieci i jest poprostu zakochany i ślepy. 

Widzę, że to jakiś czuły punkt. Nie znam takich przypadków. Po dzieciach widać że są podobne do swoich ojców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jack445 napisał:

To, dlaczego się rozsypało po 24 latach (19-20 dobrych i ~5 złych) to jedna sprawa, a to czego się dowiedziałem przy rozstaniu, co mi żona "wyrzygała", to jest inna sprawa.
Przy rozstaniu usłyszy się o wszelkich swoich niedociągnięciach z całego małżeństwa i o wszelkich swoich wadach i również o tym, że koleżanki odwiedzając nas twierdziły, że "nie wytrzymałyby z takim chłopem". Mimo, że na imprezach zawsze dobrze mi się z nimi gadało, a możliwe, że nie koleżanki, ale tego akurat nie wiem...

Argument o koleżankami jest chyba żeby dos.rać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Coś ala księżniczka w zamku. Tylko niestety te "księżniczki" bzykaja się ze wszystkimi a zakochanego ślepego męża kłamią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty masz urojenia. Kłamią oszukują? To jest w twojej glowie. Idz do lekarza serio. Schizofrenia mi to wyglada. Idz szukaj pomocy. Bo szkoda cuebie zony u dzieci. Nie lekcewaz tego. Bo zniszczysz wszystko. Idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Nie to nie jest w mojej głowie tylko taka jest prawda. Przed przypadek odkryłem. Są po prostu cwane i kłamią. To chyba po to, żeby siedzieć w ciepełku i nic nie robić. A głupiego męża oszukiwać. 

Wyślij ją z koleżankami na Antarktydę bez jedzenia i schronienia. Ciekawe czy tam też będą się tak śmiały aż do śmierci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×