Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klara

Urlop macierzyński ktoś pomoże?

Polecane posty

Gość Klara

Cześć dziewczyny, obecnie jestem na L4 do porodu jeszcze czas ale chciałabym już wiedzieć co i jak. Jeśli termin mam na koniec marca to kiedy skladacie wniosek o urlop macierzyński? Co jeśli urodze później lub wcześniej? I czy na to jest jakiś jeden gotowy formularz do wypełnienia i tyle? Po prostu wysyłam pocztą do pracodawcy i dostaje odpowiedź? 

Może głupie pytania ale no nie mam nikogo kto może mi pomóc a ja nie mam pojęcia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dopóki nie urodzisz jesteś na L4. Wniosek o urlop składasz po porodzie. Co do formularza to zadzwoń po prostu do kadr, każda firma może mieć inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Dopóki nie urodzisz jesteś na L4. Wniosek o urlop składasz po porodzie. Co do formularza to zadzwoń po prostu do kadr, każda firma może mieć inaczej. 

Wniosek składam dopiero po porodzie? To co przez te kilka dni? Zanim ono dotrze i dostanę odpowiedź? Będę że tak powiem kilka dni bez niczego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak. Uzupełnią sobie wszystko jak trzeba po otrzymaniu papierów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak. Uzupełnią sobie wszystko jak trzeba po otrzymaniu papierów. 

Rozumiem, dzięki bardzo 🙂

Czyli jeśli chodzi o wynagrodzenie wszystko będzie jakoś wyrównane? Czy za te kilka dni po prostu nie ma wynagrodzenia i tyle? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego ma nie być? Przecież macierzyński będziesz miała placony od dnia porodu nawet jak zlozysz papiery np po tygodniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego ma nie być? Przecież macierzyński będziesz miała placony od dnia porodu nawet jak zlozysz papiery np po tygodniu. 

Właśnie o to mi chodziło, super dzięki bardzo - wszystko wiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czemu jesteś na zwolnieniu? Pracować się nie chce?  Ja w ciąży pracowałam do końca zamiast wyłudzać pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

A czemu jesteś na zwolnieniu? Pracować się nie chce?  Ja w ciąży pracowałam do końca zamiast wyłudzać pieniądze. 

No pewnie, najlepiej wypełnić wniosek,  jak wody odejdą,  jeszcze w pracy. Albo może i tam urodzić.  Pracowałaś do końca i co? Na plakaty jsko bohaterkę w firmie Cię wzięli?

Autorko, jak urodzić, to ktoś może po te papiery do kadr podjechac, albo niech Ci wyślą mailem.  Ja zawsze dzwoniłam i podawałam datę,  to ważne przy końcu miesiąca,  żeby płace sobie odpowiednio naliczyly.  A dokumenty dostarczasz i tak pi rejestracji dziecka,  z aktem urodzenia.  Przynajmniej u mnie tak zawsze było. I na żadna odpowiedź nie czekasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

A czemu jesteś na zwolnieniu? Pracować się nie chce?  Ja w ciąży pracowałam do końca zamiast wyłudzać pieniądze. 

Dostałaś za to medal? Czy rozwinęli czerwony dywan? Jestes kolejna z tych "niezastąpionych"? 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

A czemu jesteś na zwolnieniu? Pracować się nie chce?  Ja w ciąży pracowałam do końca zamiast wyłudzać pieniądze. 

A co mnie to, że Ty pracowałaś 😂 Super masz, zazdroszczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghjohdf

Tylko frajerki pracuja w ciazy. Szkoda czasu na robote jak mozna w domu odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×