Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość 44

Ubezpieczenie dodatkowe w pracy a l4

Polecane posty

Gość Gość 44

Hej hej. 

Dziewczyny jestem na L4 w ciąży miałam dodatkowe ubezpieczenie w pracy i teraz pytanie brzmi 10.02 dostanę jeszcze wypłatę od pracodawcy za to 30 dni które on wypłaca i skąd mam wiedzieć czy odciagna mi jeszcze sami to ubezpieczenie? Zawsze widziałam na liście plac. 

No i drugie pytanie jak już wynagrodzenie będę wypłacal mi zus to co z tym ubezpieczeniem? Sama muszę je przelewać pracodawcy na konto, żeby ono było kontynuacją? Bo chce mieć je nadal. Z góry dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej, ja tez mam podobny problem odnośnie dodatkowego ubezpieczenia. Wydaje mi sie, ze gdy wypłatę przejmie ZUS to to dodatkowe ubezp nie bedzie przysługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 62
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hej, ja tez mam podobny problem odnośnie dodatkowego ubezpieczenia. Wydaje mi sie, ze gdy wypłatę przejmie ZUS to to dodatkowe ubezp nie bedzie przysługiwać.

Myślę że jest możliwość opłacania samemu do pracodawcy co? Chcę je mieć, skoro już tyle lat je place 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A Ty masz bardziej ubezp z PZU czy cos a la luxmed? Bo ja to drugie. Jesli ty cos w rodzaju PZU to wg mnie nie ma problemu, bo we wcześniejszej pracyludzie mogli kontynuować, ale składka musi być zapłacona w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×