Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dominik97

Problemy z żołądkiem

Polecane posty

Witam mam 23l. Od pewnego czasu (około 2 miesiące) mam problemy z żołądkiem. Na początku miałem biegunke, dziwne dźwięki z jelit. Od miesiąca nie mogę się wysikać, urolog nic nie stwierdził. Nadal mi bulgocze, stolec jest luźny i mam Zaparcia, zrzuciłem 7kg. No i ten problem z oddaniem moczu. Mam mieć badanie kolanoskopii. Czy wie ktoś co to może być? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Dominik97 napisał:

Witam mam 23l. Od pewnego czasu (około 2 miesiące) mam problemy z żołądkiem. Na początku miałem biegunke, dziwne dźwięki z jelit. Od miesiąca nie mogę się wysikać, urolog nic nie stwierdził. Nadal mi bulgocze, stolec jest luźny i mam Zaparcia, zrzuciłem 7kg. No i ten problem z oddaniem moczu. Mam mieć badanie kolanoskopii. Czy wie ktoś co to może być? 

Gastroskopia Ci powie co tam jest. Może to są wrzody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Gastroskopia Ci powie co tam jest. Może to są wrzody...

Do tego odbijanie się i gazy. To mogą być wrzody? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może to zespół jelita drażliwego.Ważne usg i gastroskopia. Chociaż spadek wagi tu nie pasuje i kłopoty z oddawaniem moczu.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość napisał:

Może to zespół jelita drażliwego.Ważne usg i gastroskopia. Chociaż spadek wagi tu nie pasuje i kłopoty z oddawaniem moczu.   

Na USG nic nie wyszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość napisał:

Może to zespół jelita drażliwego.Ważne usg i gastroskopia. Chociaż spadek wagi tu nie pasuje i kłopoty z oddawaniem moczu.   

Na USG nic nie wyszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2020 o 14:11, Dominik97 napisał:

Na USG nic nie wyszło. 

Zauważyłem też że jak piję jakiś napój to w przełyku taki lekki ból 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba zrobić gastroskopie. To moga być wrzody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nijka

Fresubin dobrze mi zawsze robi jak mam problemy z trawieniem normalnego jedzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Fresubin dobrze mi zawsze robi jak mam problemy z trawieniem normalnego jedzenia. 

Dziękuję spróbuję  a jeszcze opiszę problem od początku.

Więc na początku zauważyłem że z flegmą pojawia się krew, być może mam alergię ale badań nie wykonałem, Największy problem zaczął się później październik/grudzień zeszłego roku. A mianowicie po rzuceniu palenia zacząłem znowu palić,tu pojawiły się problemy bulgotanie w brzuchu,luźne stolce, po miesiącu problem z wysikaniem się, nie wiem czym jest to spowodowane,zostałem skierowany przez Lekarza SOR-U do urologa  tam na USG nic nie wyszło,USG w szpitalu też nic nie wykryło,później udałem się do chirurga gdzie lekarz skierował mnie na badanie kolonoskopi, badanie nic nie wykazało,podczas badania cały się trząsłem (prawdopodobnie mam też epilepsie która nie została stwierdzona bo nie wykonałem badań) Na badaniu kolonoskopi powiedział lekarz  abym udał się do poradni psychiatrycznej, problemów psychiczny raczej nie mam. Często trzęsą mi się rence,przejmuje się różnymi żeczami,myślę o głupotach. 

Ale największy problem z oddaniem moczu czuje że chce mi się sikać a nie mogę się wysikać,muszę na siłę proszę o pomoc. Już sam nie wiem co robić i co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej babci też Fresubin dobrze robi, kupujemy w dozie, jest w całkiem dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×