Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blank

Skąd ludzie mają motywacje i ambicje do różnych rzeczy?

Polecane posty

2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Haha, ja marzylam.wtedy o wielkiej miłości. Jak piękna byłaby młodość gdybym ją wtedy spotkała...

A teraz została dwójka starych ludzi, próbująca poukładać sobie pozostałą część życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Haha, ja marzylam.wtedy o wielkiej miłości. Jak piękna byłaby młodość gdybym ją wtedy spotkała...

dlatego osoby samotne powinny byc dobierane w pary przez urzednikow w polaczeniu ze sztuczna inteligencja

wtedy osoba pragnaca milosci wiazana jest z osoba pragnaca milosci a nie z r00chaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy

wszyscy pragną miłości, ale to krótkotrwały stan i nie do kupienia. co jak jedna strona to czuje? co jak ja kobieta nie mam uczuć i nie potrafię się takimi głupotami zajmować bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy

wszyscy pragną miłości, ale to krótkotrwały stan i nie do kupienia. co jak jedna strona to czuje? co jak ja kobieta nie mam uczuć i nie potrafię się takimi głupotami zajmować bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, marcin_wawa napisał:

A teraz została dwójka starych ludzi, próbująca poukładać sobie pozostałą część życia.

Bez przesady. Jesteś jednak trochę młodszy. A ja se jakoś poukladalam, tylko powstaje pytanie czy każdy człowiek nadaje się do wszystkiego.

 

15 minut temu, Gość gosc napisał:

dlatego osoby samotne powinny byc dobierane w pary przez urzednikow w polaczeniu ze sztuczna inteligencja

wtedy osoba pragnaca milosci wiazana jest z osoba pragnaca milosci a nie z r00chaczem

Tak, wiem, Urząd Gminny... wtedy to mnie nawet ruch.acze nie chcieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motywacja jest dla każdego inna, wszystko zależy od zainteresowań. U mnie bodźcem był alkoholizm ojca i wieczne awantury w domu. To mnie skłoniło do spędzania czasu w zamkniętym garażu i kombinowania jak z niczego zrobić coś. Po dziadku zostało mi kilka podstawowych narzędzi stolarskich i tym sposobem zaczołem się stopniowo odcinać od pijanego ojca. Na początku to był sposób ma święty spokój a z czasem przeszło w pełnowartościowe zainteresowanie tematem. Nawet po przeprowadzce do bloku, przerobiłem garaż na pracownie. Jeden będzie odpoczywał leżąc przed tv a dla mnie odpoczynek to stolarka. I tak naprawdę nigdy nie potrzebuje jakiś specjalnych chęci, po prostu idę do garażu machinalnie bez wiekszego zastanawiania się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania32

U mnie motywacja do dbania o siebie była śmierć mojej mamy, w młodym wieku. Od wielu lat odżywiam się zdrowo, badam się regularnie, dbam o dobry stan psychiczny również. Jestem dla siebie dobra, kocham siebie. Uprawiam sport, czytam dużo, oglądam filmy, chodzę do teatru i na balet, do muzeum i do kina, szyję, biegam itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ania32 napisał:

U mnie motywacja do dbania o siebie była śmierć mojej mamy, w młodym wieku. Od wielu lat odżywiam się zdrowo, badam się regularnie, dbam o dobry stan psychiczny również. Jestem dla siebie dobra, kocham siebie. Uprawiam sport, czytam dużo, oglądam filmy, chodzę do teatru i na balet, do muzeum i do kina, szyję, biegam itd. 

Gdy w ten sposób na to patrzeć, to dla mnie motywacją była nagła śmierć mojej znajomej. Było to prawie trzy lata temu, ja zaś teraz osiągnęłam jej ówczesny wiek. Babka była bardzo atrakcyjna, wysportowana, bardzo zamożna, udane życie osobiste, dwójka slicznych dzieci, kochający mąż... i chuuj, trzask prask, nagle zgon w robocie. Szok dla wszystkich, jak to ona?! Od tej pory zaczęłam częściej podejmować ryzykowne decyzje, bo uswiadomilam sobie, że naprawdę nie wiem kiedy przyjdzie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10101
23 minuty temu, Leżaczek napisał:

Nie stoi wam rano dlatego no frap? Ja dzisiaj jak się przebudzałem to byłem taki twardy że mógłbym gwóźdźie wbijać 🔨😁 próbowałeś spać nago?

u mnie to loteria. raz stoi raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie - Mysle , ze naprosciej byloby zapytac bezposrednio osoby , o ktorych wiesz , ze maja motywacje i ambicje skad biora na to sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

Ja jestem chadowcem. W okresach depresyjnych bywa na prawdę źle. Ale muszę pracować, muszę prowadzić normalne życie. Zmuszam się wtedy do wykonywania czynności. Ale gdy mam remisje, czyli taki dosc normalny stan... Wykonuję różne działania, to zdjecia pocykam, pobiegam, costam rysuję, czasami zrobię coś do pracy... Czuję z tego ogromną satysfakcję. Wiem, że umrę... Nie ma na to lekarstwa. Ale, żeby życie nie było tylko drogą do śmierci uprzyjemniam ten czas dla siebie. Codziennie się maluję, bo to lubię. Dbam o figurę, żeby się sobie podobać... Motywacja musi wziąć się z samego siebie, z chęci samorealizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz po 2
9 godzin temu, Gość Ania32 napisał:

U mnie motywacja do dbania o siebie była śmierć mojej mamy, w młodym wieku. Od wielu lat odżywiam się zdrowo, badam się regularnie, dbam o dobry stan psychiczny również. Jestem dla siebie dobra, kocham siebie. Uprawiam sport, czytam dużo, oglądam filmy, chodzę do teatru i na balet, do muzeum i do kina, szyję, biegam itd. 

ale czy ktoś cie kocha? i nie za to jak wyglądasz czy co masz tylko za to że jesteś? masz miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokuu
7 godzin temu, Onkosfera napisał:

Gdy w ten sposób na to patrzeć, to dla mnie motywacją była nagła śmierć mojej znajomej. Było to prawie trzy lata temu, ja zaś teraz osiągnęłam jej ówczesny wiek. Babka była bardzo atrakcyjna, wysportowana, bardzo zamożna, udane życie osobiste, dwójka slicznych dzieci, kochający mąż... i chuuj, trzask prask, nagle zgon w robocie. Szok dla wszystkich, jak to ona?! Od tej pory zaczęłam częściej podejmować ryzykowne decyzje, bo uswiadomilam sobie, że naprawdę nie wiem kiedy przyjdzie koniec.

na co zmarła? stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość bokuu napisał:

na co zmarła? stres?

Tętniak. Nie znasz dnia ani godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Leżaczek napisał:

4 minuty temu, Gość gość10101 napisał: u mnie to loteria. raz stoi raz nie. X mi też nie codziennie? zazwyczaj też śpię dłużej i jak już wstaje to nie stoi ale wiem że stał np godzinę wcześniej. 

Jak strzepię to nie będzie prawdopodobnie stał przez parę dni. Dzisiaj 4 czy 5 dzień, stał - ale chciało się bzykać z rana i pod prysznicem 😕 Rozwiązłość w młodości - tego mi brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci nie mezczyzni

jesli tak codziennie o tym myslicie i piszecie, macie potrzeby to zamowcie panią z roksy za 50 zł czy nawet te 200 a nie tu marnujecie kase. czas. energie. żenujący jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci nie mezczyzni

jestem kobietą i nie mam motywacji do zarażania się i narażania na ciąże, bo muszę pracować, dojezdzac do rpacy, zostawać na nadgodizny żeby mieć za co życ i na emeryturę miec!

 

nie mam motywacji do gadania i myslenia o glupotach jak panowie tutaj. przecież to normalne, że po kilka razy w nocy ma sie mimowolną erekcje. kiedy wy dorosniecie w koncu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, marcin_wawa napisał:

Jak strzepię to nie będzie prawdopodobnie stał przez parę dni. Dzisiaj 4 czy 5 dzień, stał - ale chciało się bzykać z rana i pod prysznicem 😕 Rozwiązłość w młodości - tego mi brakowało.

Marcin, Ty masz chyba we łbie tylko wlasny stojący członek. Ciągle o trzepaniu, divach, dramat! Poza tym, z Twoich wyznań na forum wynika, że nadal jesteś dość młody. Co Ci przeszkadza w kultywowaniu rozwiązłości teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Piździak 29 napisał:

on jest  brzydki i żadna kobieta nie chce z nim robić seksu

A Ty czemu w nowej odsłonie? Wczoraj był Piździak zwykły dziś już Piździak 29. Poza tym, gdzie te obiecane foty czlona? Wrzucaj na forum, ale już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Piździak 29 napisał:

Piździak dostał bana

Proszę specjalnie dla CIEBIE

Dzięki Przemo, starasz się bardzo, jak widzę. A czy Piździak 29 nie dostanie za to kolejnego bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Piździak 29 napisał:

Piździak dostał bana

Proszę specjalnie dla CIEBIE

Dzięki Przemo, starasz się bardzo, jak widzę. A czy Piździak 29 nie dostanie za to kolejnego bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piździak 29 napisał:

CO MYŚLISZ JAKO KOBIETA O MOIM PENIISIE?

Peniis, jak peniis. Gorzej z tym, co do niego przyczepione. Są jakieś zwarcia w puszce mózgowej, to bardzo wpływa na odbiór całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Piździak dostał bana

ale ksywka 😄

A co do tematu - co mi daje motywację? Świadomość, że jestem komuś potrzebny. Komuś pomogę, coś wypracuję dla innych. To daje mi niezłego kopa do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny91
4 godziny temu, marcin_wawa napisał:

Jak strzepię to nie będzie prawdopodobnie stał przez parę dni

Coś pan kręcisz. Jak stoi tak przez kilka dni to może priapizm masz? Albo za dużo tabsów na erekcję łykasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba
14 godzin temu, Gość Czarna napisał:

Ja jestem chadowcem. W okresach depresyjnych bywa na prawdę źle. Ale muszę pracować, muszę prowadzić normalne życie. Zmuszam się wtedy do wykonywania czynności. Ale gdy mam remisje, czyli taki dosc normalny stan... Wykonuję różne działania, to zdjecia pocykam, pobiegam, costam rysuję, czasami zrobię coś do pracy... Czuję z tego ogromną satysfakcję. Wiem, że umrę... Nie ma na to lekarstwa. Ale, żeby życie nie było tylko drogą do śmierci uprzyjemniam ten czas dla siebie. Codziennie się maluję, bo to lubię. Dbam o figurę, żeby się sobie podobać... Motywacja musi wziąć się z samego siebie, z chęci samorealizacji...

ja nie mam motywacji do samorealizacji, więc poza pracą nie wychodzę z domu i nie robię nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Onkosfera napisał:

Marcin, Ty masz chyba we łbie tylko wlasny stojący członek. Ciągle o trzepaniu, divach, dramat! Poza tym, z Twoich wyznań na forum wynika, że nadal jesteś dość młody. Co Ci przeszkadza w kultywowaniu rozwiązłości teraz?

Nie no, ja cały czas tej samej dyskusji, więc nie tak że w ogóle cały czas. Nie mam bajery, nie zaimponuję niczym kobiecie. Jestem stary, tych rzeczy uczysz się w liceum lub na wczesnych studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Argen napisał:

Czekaj, ty chyba masz 25 lat, z tego co kojarzę, nie? No to jeszcze stary nie jesteś.

Zaraz 27 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.01.2020 o 20:47, marcin_wawa napisał:

Zaraz 27 😞

marcin jak tam nofap?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość gość napisał:

marcin jak tam nofap?

Tydzień dobiłem i bach 😞 Ale robiłem to ostatnio wieczorem 2 dni pod rząd i za dnia nazajutrz czułem się świetnie, o dziwo. Chyba wynikało to z rzeczywistego podniecenia wieczorem oraz z nadrobienia testosteronu (?) wrażeniami za dnia. Wacław stoi z rana jak trzeba 😉

Niemniej, wiem, że potrzebuję 100% abstynencji. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×