Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanko mam

Dlaczego faceci z tego forum ciągle interesują się kobietami po 30tce i zakładają o nas tematy skoro mogą się umawiać z modelkami?

Polecane posty

Gość Pytanko mam

Przecież 20-letnie modelki ustawiają się w kolejce do tych inceli, jak oni znajdują czas na pisanie na babskim forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia głębokie gardło

Mam teorię na temat części takich wątków: niektórzy incele mają szefową po 30tce, która zarabia kilka razy więcej niż oni. Każdego dnia muszą się przed nią płaszczyć i skrupulatnie wykonywać jej polecenia. Dlatego przychodzą na babskie forum wylać żółć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timmy

po co komu 20 letnia tępa modelka? chyba tylko prymitywom. Normalny facet nawet na taką nie zerknie bo wie że to nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wy bierzecie tych facetów?

Dla mnie kobiety 30-40 to jest to  :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kobiet przed 30, są tylko dziewczyny. Po 30 jest dojrzałość, świadomość własnych potrzeb, otwartość, odwaga w byciu sobą, jednym słowem - prawdziwa kobiecość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwitek
Dnia 23.01.2020 o 07:23, Gość Pytanko mam napisał:

Przecież 20-letnie modelki ustawiają się w kolejce do tych inceli, jak oni znajdują czas na pisanie na babskim forum?

to kobiety nie chcą normalnych facetów tylko modeli szukają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annannasska
5 godzin temu, Gość kwitek napisał:

to kobiety nie chcą normalnych facetów tylko modeli szukają

nie modeli tylko bogatych starych dziadów którzy szybko umrą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Mam wielkiego pięknego ptaka, uwolnij go z klatki kochana. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Niektóre lubią nawet galopem na koniku. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Bo po trzydziestce są bardziej doświadczone i bezwstydne. Wspaniałe lody robią i można sobie tryskać w miejsca które bardzo lubię. Jesteście kochane ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul

Bo kobiety po 30 chodzą bardzo często bez stanika, a my bardzo lubimy podziwiać ich piękne i jędrne piersi. 😛 Ich widok zawsze poprawia nam humor i samopoczucie.  🙂 Jesteście kochane ♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

po co komu 20 letnia tępa modelka? chyba tylko prymitywom. Normalny facet nawet na taką nie zerknie bo wie że to nic nie warte

Przepraszam ale te 20 letnie modelki w ogromnej większości to pustaki lub jak ktoś woli bąbki - może i ładne ale puste w środku. Muszą się jeszcze wiele nauczyć życia . Niech inni je testują i uczą. Ja zdecydowanie wolę te po 30. Są  bardziej ogarnięte i już zeszły na ziemię po tym bujaniu w chmurach bo dostały trochę od życia w dupę.  Są bardziej realne i inaczej do wszystkiego podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×