Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hhge

Czy dobrze jem? Co zmienić?

Polecane posty

Na śniadanie jej 2 kromki z szynką pomidorem ogórkiem itp.  Do szkoły biorę podobną 1 kromkę.  W domu jem obiad co to jest potem jem tylko warzywa i owoce z ograniczoną ilością owoców ewentualnie jogurty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szkoła czyli twój organizm się dopiero rozwija. Głódź się dalej a rozwalisz układ hormonalny, obronną Cię włosy, zmalejà cyrki a urośnie nochal. Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Szkoła czyli twój organizm się dopiero rozwija. Głódź się dalej a rozwalisz układ hormonalny, obronną Cię włosy, zmalejà cyrki a urośnie nochal. Powodzenia 

Co znaczy obroną włosy i że mi nos urośnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx

a ile masz lat? ile masz wzrostu i ile ważysz? bo właśnie od tego zależy twoje zapotrzebowanie kaloryczne. czy ćwiczysz? wydaje mi się,że jesz za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość xxxx napisał:

a ile masz lat? ile masz wzrostu i ile ważysz? bo właśnie od tego zależy twoje zapotrzebowanie kaloryczne. czy ćwiczysz? wydaje mi się,że jesz za mało.

Mam 13 lat. 158 cm wzrostu. Ważę 49 kg. Jestem dziewczyną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggg

No to jesz za mało o wiele za mało. Zacznij jeść duże śniadanie jakieś kanapki czy owsiankę potem zabierz do szkoły również jakieś kanapki i owoce, jedz konkretny obiad i kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Hhge napisał:

Co znaczy obroną włosy i że mi nos urośnie? 

To że od zaburzeń hormonów rosną włosy na całym ciele i zmienia się twarz. Doucz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×