Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Xxx

Lubie w dupe

Polecane posty

Gość Xxx

Nie jestem gejem, faceci mnie nie pociagaja, ale kiedy moja panna posuwa mnie straponem to az mi staje i mam mocniejszy orgazm. Laski czy zdarzylo wam sie posuwac faceta? I co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
1 godzinę temu, anna gość 34 napisał:

Tak to prawda

 Też masz takiego cudaka? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
2 minuty temu, anna gość 34 napisał:

Tak mam

Kwiczy jak go posuwasz? 😄 Chyba wszystkie polipy mu usunęłaś 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
13 minut temu, anna gość 34 napisał:

Nie ale podniecony cholernie

 Bywa tak że jak go z tyłu ładujesz, to ma z przodu wytrysk? To by była wyższa szkoła jazdy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
3 minuty temu, anna gość 34 napisał:

Zdążą się nie wytrzymuje 

Ty jego staponem od tyłu, a jego kolega z dużym sprzętem ciebie od tyłu, jakbyś to widziała? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
7 minut temu, anna gość 34 napisał:

Fajnie by było pewnie

 No to jaki masz problem?Organizuj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
5 minut temu, anna gość 34 napisał:

Moja ... nie bank spermy

Oj tam od razu bank, wystarczy wiadro na spermę 😄  Masz głowę ile do wiadra jej wlezie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
2 godziny temu, anna gość 34 napisał:

Tak to prawda

Hej Aniu, widze ze rozumiesz sprawy zwiazane z przyjemnością. Kobiety inaczej do tego podchodza, po prostu lubią takie rzeczy, ale tez nie chca o nich mowic. Ty jednak jestes otwarta, fajnie ze ktos taki tu bywa. Oj chetnie zabawil bym sie z toba. Wiesz co mi sie marzy? Spytaj to ci powiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

Hejka, ja mialam przygode z kobieta i to nie jedna przy uzyciu strap ona, natomiast faceta jeszcze nie bzykalam, ale chetnie bym to zrobila. Jadomina on ..., a potem zamiana i ja bym ujezdzala jego sprzet mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On chetny

Ja marze o tym aby mnie moja zona wybzykala takim strap-onem w dupke...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denso

Hmm, cos w tym jest. Ja 2tygodnie temu bylem na masazu erotycznym, nie mylic z burdelem, i tam kobiety tylko masuja wlacznie ze strefami intymnymi , bez seksu. Kiedy kobieta mnie masowala myslalem ze eksploduje, ale jak zaczela mi wkladac paluszka w dupe i masowac prostate to dlugo nie wytrzymalem tryslem jej na twarz, a stala z boku. Jedna reka masowala papuge a druga prostate, nie mialem takiego orgazmu od zadnej innej kobiety. Musze to powtórzyć. Polecam to inna bajka, nie wstydzcie sie, przeciez kobieta sie wami zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilo
6 minut temu, Gość On chetny napisał:

Ja marze o tym aby mnie moja zona wybzykala takim strap-onem w dupke...

 

To dlaczego jej nie powiesz, wstydzisz sie? Kobiety bierzcie sprawy w swoje rece i do ataku. Wychodzi natura ludzka hehe. Jak by tak jeszcze pogadac to wyjdzie ze jesresmy poligamiczni tylko nikt nie chce sie przyznac a tak jest chyba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenzo

Prawda jest taka ze lubimy te rzeczy z ciemnej strony ale o nich nie mowimy. Nikt mi nie powie, ze kobieta nie marzy byc wyruch..ana np przez dwoch facetow naraz z duzymi kuta...sami albo ze facet nie chce by zajely sie nim dwie slicznotki, no prosze was. Wiem ze macie zwiazki, ale wiem tez ze sie oklamujecie i ograniczanie. Kochamy tr drugie osoby, ale mamy pragnienia potrzeby i pokusy, ktos inny inaczej to robi, inaczej lize muszelke, lub kobieta inaczej obcia...ga to jest wciagajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 32
1 godzinę temu, Gość Kenzo napisał:

Prawda jest taka ze lubimy te rzeczy z ciemnej strony ale o nich nie mowimy. Nikt mi nie powie, ze kobieta nie marzy byc wyruch..ana np przez dwoch facetow naraz z duzymi kuta...sami albo ze facet nie chce by zajely sie nim dwie slicznotki, no prosze was. Wiem ze macie zwiazki, ale wiem tez ze sie oklamujecie i ograniczanie. Kochamy tr drugie osoby, ale mamy pragnienia potrzeby i pokusy, ktos inny inaczej to robi, inaczej lize muszelke, lub kobieta inaczej obcia...ga to jest wciagajace

Dokładnie. Ja sam bym chciał,żeby moja mnie zapięła od tyłu z tym, że kiedyś padła taka opcja podczas rozmów co komu się podoba i powiedziała, że nie mogłaby tego zrobić. Więc nawet nie wspominam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lll

To faceci tak to lubią? Jak mojemu dotykam koło pupy to jakoś nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 32
11 minut temu, Gość Lll napisał:

To faceci tak to lubią? Jak mojemu dotykam koło pupy to jakoś nie za bardzo.

Jedni lubią, drudzy się wstydzą a trzeci nie lubią. Zależy od faceta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 32
11 minut temu, Gość Lll napisał:

To faceci tak to lubią? Jak mojemu dotykam koło pupy to jakoś nie za bardzo.

Jedni lubią, drudzy się wstydzą a trzeci nie lubią. Zależy od faceta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 32
14 minut temu, Gość Lll napisał:

To faceci tak to lubią? Jak mojemu dotykam koło pupy to jakoś nie za bardzo.

Jedni lubią, drudzy się wstydzą, a trzeci nie lubią. Jedno jest pewne sprawdził bym jak to jest. A po pewnych używkach (jak już puszczą hamulce ) nawet bym obciągnął facetowi i to jeszcze najlepiej będąc w większym gronie znajomych. Ale to moje fantazje które nigdy się  pewnie spełnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Xxx napisał:

Nie jestem gejem, faceci mnie nie pociagaja, ale kiedy moja panna posuwa mnie straponem to az mi staje i mam mocniejszy orgazm. Laski czy zdarzylo wam sie posuwac faceta? I co o tym myslicie

Tez nie jestem gejem tez to lubie ale niestety moja kobieta tego nie lubi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryptogeje 

kryptogeje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernest

Moja kochana żonka od czasu do czasu lubi wpakować mi palucha przy lodziku. Ukrywała te chęć wiele lat, w końcu postawiła na swoim. Nie chciałem tego, wstydziłem się, było mi głupio, na początku od razu mi opadał i seks dalszy był niemożliwy. Po prostu nie trawię gejostwa i tyle. No ale z czasem, gdy bawiła się swoim paluchem częściej, nabrało to jakiegoś dziwnego kierunku i wiecie co? To jest przyjemne. Wiem, wiem, zaraz zaczną się jazdy z gejowaniem ale... wierzcie mi na słowo honoru, gdyby mi jakiś men próbował choćby swoje myśli wepchnąć w pupsko, rozwaliłbym mu łeb 😄  a żona to co innego. Przekonałem się, walczyłem z tym dobre 2 lata a teraz jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzo
Przed chwilą, Gość Ernest napisał:

Moja kochana żonka od czasu do czasu lubi wpakować mi palucha przy lodziku. Ukrywała te chęć wiele lat, w końcu postawiła na swoim. Nie chciałem tego, wstydziłem się, było mi głupio, na początku od razu mi opadał i seks dalszy był niemożliwy. Po prostu nie trawię gejostwa i tyle. No ale z czasem, gdy bawiła się swoim paluchem częściej, nabrało to jakiegoś dziwnego kierunku i wiecie co? To jest przyjemne. Wiem, wiem, zaraz zaczną się jazdy z gejowaniem ale... wierzcie mi na słowo honoru, gdyby mi jakiś men próbował choćby swoje myśli wepchnąć w pupsko, rozwaliłbym mu łeb 😄  a żona to co innego. Przekonałem się, walczyłem z tym dobre 2 lata a teraz jest super.

chciałbyś żeby wcisnęła ci pięść, przyznaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walsię

Nie chcę, to boli więc nie chcę. Wystarczy paluch na głębokości 3-4cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×