Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yamerlo

Do kobiet twierdzących że malują i stroją się "dla siebie"

Polecane posty

Gość yamerlo

czy byście też to robiły na bezludnej wyspie???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megadog

taaa.....dla siebie nic nie robią, tylko by budzić zazdrość i/lub porządanie, te kłamliwe szlaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżejn

Przez to pisanie o bzdurkach nie mogę spać. No to odpiszę☺ Otóż tak, dla siebie, bo zauważ, że publiczne chodzenie z owłosionymi nogami naraża nas na pogardę. Tak więc, by niepotrzebnie nie podawać się wrogom na tacy tylko mieć przewagę - wykonujemy depilację. Jest jeszcze coś, lubimy gładką skórę ;)

A gdybym na bezludnej wyspie posiadała golarkę, to używałabym jej do póki by się nie stępiła, po pierwsze z tego względu, że lubię gładką skórę, a po drugie po to by samiec małpy mie mylił mnie z partnerką xD Tak więc zawsze i we wszystkich przypadkach robimy to dla siebie.😎 

A przy okazji i mężczyzna ma przyjemność, tylko nie wiem jak to się ma do popędu płciowego, ponieważ jaskiniowcy nie mieli golarek za to pełno dzieci.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja lubię się czuć kobieco,lubie dbac o siebie na tyle na ile mogę, lubie przyciągać wzrok mężczyzn, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość yamerlo napisał:

czy byście też to robiły na bezludnej wyspie???? 

Tak. Jezeli robie tak kiedy nie wychodze z domu to na bezludnej wyspie tez. Chociaz ty chyba nie bardzo rozumiesz idee robienia czegos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być podziwiana przez innych, ale dla własnego ego/samooceny. Dbanie o wygląd to normalna rzecz, nie koniecznie szukanie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh

ale to wystarczy sie myc a nie wyrywać włosy zewsząd, co boli i powoduje stany zapalne i kosztuje pieniądze czas cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh

na pogardę też zasługujesz jak piszesz "dopóki" czy "niekoniecznie" jako dwa wyrazy... No i co z tym zrobisz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się stroję, żeby paradować przed samcami. Jak sama dla siebie, to jestem najszczesliwsza w nielegalnym domku na wyspie w srodku rezerwatu, gdzie nie ma lustra a wygląd jest czymś, co najmniej czlowieka obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turin
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

A ja lubię się czuć kobieco,lubie dbac o siebie na tyle na ile mogę, lubie przyciągać wzrok mężczyzn, 

czyli robisz to aby przyciągać uwage facetów, więc nie robisz tego dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszojad
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak. Jezeli robie tak kiedy nie wychodze z domu to na bezludnej wyspie tez. Chociaz ty chyba nie bardzo rozumiesz idee robienia czegos dla siebie

walisz makijaż na ryj nawet gdy z domu nie wychodzisz? to dopiero makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog

Kobiety nieświadomie dążą do bycia zauważonymi i podziwianymi, mają zwykle niskią samoocene więc próbują się podbudować różnymi sztuczkami. Makijaże, ciuchy, kosmetyki, fryzjer, itp itd., 90% energii pakują w prezentacje, bo uważają że faceci na to największą uwage zwracają. MAJA RACJE. Faceci lecą na wygląd i to jest fakt. Nie zawsze będzie to odpowiedni facet, bo może tylko użyć kobiete jak zabawke, ale nieraz cudem trafi im się jakiś stabilniejszy i może nawet miłość. Więc robią to aby znaleźć miłość. Niestety często znajdują tylko seks i są zabawkami. Marny ich los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żałosne jęki pokrzywdzonych przez los samców beta którzy myślą że żyją dla siebie a ich wygląd zewnętrzny jest nieważny bo przecież prawdziwa kobieta kocha nie tylko za wygląd. Oczywiście nie rozumieją oni że nie mają powodzenia między innymi dlatego ze o siebie nie dbają i są dodatkowo zyebani. Gardze wami patolusy kafeteryjne tak jak wy gardzicie kobietami. Doskonale wiecie że nie macie szans u atrakcyjnych dlatego deprecjonujecie każda ładna kobiete mając ja za pustaka. Żal mi was. Musicie wyglądać jak żywe gunwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość psycholog napisał:

Kobiety nieświadomie dążą do bycia zauważonymi i podziwianymi, mają zwykle niskią samoocene więc próbują się podbudować różnymi sztuczkami. Makijaże, ciuchy, kosmetyki, fryzjer, itp itd., 90% energii pakują w prezentacje, bo uważają że faceci na to największą uwage zwracają. MAJA RACJE. Faceci lecą na wygląd i to jest fakt. Nie zawsze będzie to odpowiedni facet, bo może tylko użyć kobiete jak zabawke, ale nieraz cudem trafi im się jakiś stabilniejszy i może nawet miłość. Więc robią to aby znaleźć miłość. Niestety często znajdują tylko seks i są zabawkami. Marny ich los.

Kosmetyki fryzjer ładne ciuchy to normalna część życia normalnego człowieka. To że wyglądasz jak lachman i o siebie nie dbasz a tych którzy coś ze sobą robią nazywasz zakompleksionymi świadczy o twojej głupocie. Tak naprawdę największe kompleksy masz ty i tobie podobni bo nie masz odwagi być szarakiem którym jesteś. Gdybyś ja miał to nie musiałbyś wytykac zadbania kobietom a ciebie po prostu boli że jesteś szpetny i zaniedbany więc wolisz węszyc w tym głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak, miło jest się ładnie ubrać dla własnego dobrego samopoczucia. Jednak człowiek czuje sie lepiej w czymś ładnym i czystym niż np brzydkich opierdzianych łachach. Tak samo lepiej sie czuje z ładnie ułozonymi włosami niż z sianem na głowie. Co z tego , ze nikt mnie nei widzi skoro sama wiem ze wygląda to byle jak.Malować się po domu nie maluje, ale też nie maluję sie jak wychodzę z domu, bo  nie mam takiej potrzeby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×