Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość35

Czemu kobiety decydują się na związek z młodszymi facetami

Polecane posty

Gość Gość35

Coraz częściej spotykam kobiety z młodszymi facetami naprzykład dzisiaj spotkałem koleżankę z pracy była z chłopakiem co mnie zdziwiło on gdzieś miał ze 21 no może 22 lata a ona ma 30 lat zastanawia mnie co ona widzi w takim małolacie ciekawe czy ja bym miał szansę u takiej 20 stki a mam 32 lata ciekawe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giry

chcą się głupie dowartościować, że one niby takie cudo bo ich młody napaleniec chce, żałosne istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Myslom że się odmłodzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Faceci statystycznie żyją krócej, więc takie związki będą miały szansę na dłuższe życie razem 🙂 A ludzie są różni. Nie jeden 20-latek ma w głowie więcej niż chociażby 32-latek, a ludzie jak się poznają nie zaglądają sobie w dowody by poznać daty urodzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu jakaś nawiedzona wymyśla te bajeczki, że niby rzekomo jest coraz więcej związków gdzie kobieta jest starsza. Jaki ma cel to rozpowszechnienie bredni? Ze starszą kobietą wiążą się tylko desperaci albo zboczeńcy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tego samego powodu co faceci z młodszymi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość giry napisał:

chcą się głupie dowartościować, że one niby takie cudo bo ich młody napaleniec chce, żałosne istoty

Jestem 4 lata młodszy i szczerze zakochany to nie chodzi o na palenie ona jest dla mnie piękna i idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jestem 4 lata młodszy i szczerze zakochany to nie chodzi o na palenie ona jest dla mnie piękna i idealna

desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

desperat

Buahaha ...ku jakbyś ja zobaczył to byś zapomniał jak  się nazywasz taka jest seksi, a młode duupy siano we łbie. O niczym nie pogadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poldi
9 godzin temu, Gość Gość35 napisał:

Coraz częściej spotykam kobiety z młodszymi facetami naprzykład dzisiaj spotkałem koleżankę z pracy była z chłopakiem co mnie zdziwiło on gdzieś miał ze 21 no może 22 lata a ona ma 30 lat zastanawia mnie co ona widzi w takim małolacie ciekawe czy ja bym miał szansę u takiej 20 stki a mam 32 lata ciekawe? 

Gdy miałem 21 lat to kobieta 30 letnia była dla mnie starą rurą. Nie zwracałem na takie kobiety uwagi. Interesowały mnie zawsze młodsze ode mnie dziewczyny i z takimi tylko się zadawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Buahaha ...ku jakbyś ja zobaczył to byś zapomniał jak  się nazywasz taka jest seksi, a młode duupy siano we łbie. O niczym nie pogadasz

tak sobie tłumacz desperacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

tak sobie tłumacz desperacie

Nigdy taka na ciebie nie spojrzy, a młodych kuirew mógłbym mieć na pęczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktoś tu jest zazdrosny? Kobieta, która się zainteresował podoba się młodszemu? Zapewne z wzajemnością,  bo gdyby nie, nie byłoby problemu😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusy

Mój znajomy pojechał kiedyś po bandzie. Związał się z kobietą o 8 lat starszą, a miał lat 24. I nie związał się z nią tylko dla seksu .Nic z tych rzeczy. Zostali szczęśliwym małżeństwem. To była sensacja roku w naszej grupce znajomych ze szkoły ,gdyż każdy z nas miał młodszą od siebie  partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozumiem młodszy 2.3 lata ale jak kobieta co ma 28 lat wiąże śie że 20 latkiem tak jak moja śiostra paranoja co one mają w tych łbach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artheer

No właśnie ciekawe czy taki 32 facet miałby szanse u 20 latki? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie

Jak chce to niech się wiąże nawet z 10 lat młodszym. Z tym że niech ma świadomość że taki związek to tylko na krótki okres czasu, max parę lat. Facet szybko zacznie się rozglądać za młodszymi gdy starsza powiedzmy o 10 lat kobieta zacznie brzydnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Artheer napisał:

No właśnie ciekawe czy taki 32 facet miałby szanse u 20 latki? 

 

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Ja na przekór powiem że mam 19 lat a mój narzeczony 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowanie młodszy

Bo teraz młodsi faceci som bardziej zaradni majom swoje firmy wienc po co wiązać że starym prykiem jak można mieć to samo z młodszym a w łóżku jest na co popatrzeć taki młody przynajmniej się stara a nie tylko wyje jak stary dziad ja mam 29 lat a mój 22 lata i mam seks 2 razy dziennie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Faceci statystycznie żyją krócej, więc takie związki będą miały szansę na dłuższe życie razem 🙂 A ludzie są różni. Nie jeden 20-latek ma w głowie więcej niż chociażby 32-latek, a ludzie jak się poznają nie zaglądają sobie w dowody by poznać daty urodzenia 😉

Dokładnie, po co wiązać się ze starymi dziadami po 40 jeżeli oni zaraz mogą umrzeć.

Faceci często mają zawały, udary, różne choroby, ogólnie żyją krócej niż kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po prostu jest tak że Niektóre kobiety wolą młodszych ja na przykład wolę starszych nie wyobrażam sobie bycia z młodszym nawet o 2 lata a ma 28 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po prostu jest tak że Niektóre kobiety wolą młodszych ja na przykład wolę starszych nie wyobrażam sobie bycia z młodszym nawet o 2 lata a ma 28 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie, po co wiązać się ze starymi dziadami po 40 jeżeli oni zaraz mogą umrzeć.

Faceci często mają zawały, udary, różne choroby, ogólnie żyją krócej niż kobiety.

Nie prawda żaden facet nie bierze starszej na poważnie tylko do jednego faceci z regóły wolą młodsze w pewnym wieku winc takie związki niema ją sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi to wszystko jedno, czy młodszy czy starszy.  

Tylko ten starszy też musi dobrze wyglądać a nie jak stary dziad, max. 5 lat starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie prawda żaden facet nie bierze starszej na poważnie tylko do jednego faceci z regóły wolą młodsze w pewnym wieku winc takie związki niema ją sensu

A pitolisz, jakoś zdarzają się małżeństwa gdzie kobieta jpest starsza o nawet kilkanaście lat. I to nie są jakieś przegrywy, Hugh Jackman, n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie prawda żaden facet nie bierze starszej na poważnie tylko do jednego faceci z regóły wolą młodsze w pewnym wieku winc takie związki niema ją sensu

No patrz, a mój przystojny mąż związał się ze mną a jestem starsza o 3 lata i jeszcze jest o mnie zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość takie życie napisał:

Jak chce to niech się wiąże nawet z 10 lat młodszym. Z tym że niech ma świadomość że taki związek to tylko na krótki okres czasu, max parę lat. Facet szybko zacznie się rozglądać za młodszymi gdy starsza powiedzmy o 10 lat kobieta zacznie brzydnąc.

Opanuj się, wiekszość facetów jest nie zadbana. Niech się cieszą, że w ogóle ktoś ich chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkk

ale macie plytkie problemy. kiedys duzo bylo zwiazkow a raczej malzenstw starszy lub starsza, i to nie w tym rzecz ale wspolczesnej plytkiej mlodziezy i starszym tez tylko r...anie w glowie i wyglad. to skoro wyglad taki wazny to czemu sie rozpadaja zwiazki zarowno nie rownolatkow i rownolatkow tez? Polacy przebili swoja plycizna inne kraje i obcokrajowcow. tu nawet nie powinno byc zwiazkow z takimi pogladami tylko bzykanie i metryki 😄 ja pierdziele odechciewa mi sie sluchac tych plytkich wywodow. nie osmieszajcie sie lepiej bo zal to w ogole czytac. jakby ludzie innych wazniejszych problemow nie mieli kto brzydszy a kto ladniejszy, kto starszy kto mlodszy. to jest wstyd w ogole o tym pisac. jakby uczuc nie bylo. ale fakt, wiekszosc z was pewnie ich nie ma i dlatego to jest wasze kryterium do dupczenia i do zwiazkow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×