Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość35

Czemu kobiety decydują się na związek z młodszymi facetami

Polecane posty

Gość Gość
4 minuty temu, 5% o urodzie modela napisał:

A pitolisz, jakoś zdarzają się małżeństwa gdzie kobieta jpest starsza o nawet kilkanaście lat. I to nie są jakieś przegrywy, Hugh Jackman, n

Przystojniak, ma żonę ponad 10 lat starszą i tworzą jedno z lepszych małżeństw 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Mi to wszystko jedno, czy młodszy czy starszy.  

Tylko ten starszy też musi dobrze wyglądać a nie jak stary dziad, max. 5 lat starszy

A młodszy to może być pewnie10 lat a starszy max 5 fajne masz myślenie a co ma powiedzieć kobieta co ma starszego faceta np 10 lat jakoś niemówi że ma starego dziada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość ghjkk napisał:

ale macie plytkie problemy. kiedys duzo bylo zwiazkow a raczej malzenstw starszy lub starsza, i to nie w tym rzecz ale wspolczesnej plytkiej mlodziezy i starszym tez tylko r...anie w glowie i wyglad. to skoro wyglad taki wazny to czemu sie rozpadaja zwiazki zarowno nie rownolatkow i rownolatkow tez? Polacy przebili swoja plycizna inne kraje i obcokrajowcow. tu nawet nie powinno byc zwiazkow z takimi pogladami tylko bzykanie i metryki 😄 ja pierdziele odechciewa mi sie sluchac tych plytkich wywodow. nie osmieszajcie sie lepiej bo zal to w ogole czytac. jakby ludzie innych wazniejszych problemow nie mieli kto brzydszy a kto ladniejszy, kto starszy kto mlodszy. to jest wstyd w ogole o tym pisac. jakby uczuc nie bylo. ale fakt, wiekszosc z was pewnie ich nie ma i dlatego to jest wasze kryterium do dupczenia i do zwiazkow. 

Dobrze piszesz, takie tematy zakładają faceci, których nawet starsze kobiety nie chciały.

A oni jeszcze marzą o młodszych, które takich płytkich palantów mają w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A młodszy to może być pewnie10 lat a starszy max 5 fajne masz myślenie a co ma powiedzieć kobieta co ma starszego faceta np 10 lat jakoś niemówi że ma starego dziada 

Taka to musi być bardzo zdesperowana i brzydka, że ją rówieśnik nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

No patrz, a mój przystojny mąż związał się ze mną a jestem starsza o 3 lata i jeszcze jest o mnie zazdrosny.

Do czasu jak przekroczysz magicznom barierę wiekową  lepiej oszczędzaj na botoks 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja koleżanka wyszła za faceta 9 lat starszego, a teraz po 5 latach się go wstydzi. 

Facet ma 40 lat przytył, niechlujny jakiś - współczuje jej. Mówi, że marnuje sobie z nim życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny, przecież teraz większość aktorek, piosenkarek bierze sobie młodszego.

Ja nie mówie, że dużo młodszy, ale taki do 5 lat. Bo oni naprawdę szybciej dziadzieją i później wstyd z takim się gdzieś pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Moja koleżanka wyszła za faceta 9 lat starszego, a teraz po 5 latach się go wstydzi. 

Facet ma 40 lat przytył, niechlujny jakiś - współczuje jej. Mówi, że marnuje sobie z nim życie

Więc z automatu każdy związek z taka różnicą wieku lub większą jest beznadziejny? Na tej samej zasadzie, byłem raz w Rzeszowie na sylwestrze i przespałem się z jakąś laską, czyli wszystkie laski z Rzeszowa dają na lewo i prawo na imprezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Moja koleżanka wyszła za faceta 9 lat starszego, a teraz po 5 latach się go wstydzi. 

Facet ma 40 lat przytył, niechlujny jakiś - współczuje jej. Mówi, że marnuje sobie z nim życie

A która normalna dziewczyna bierze faceta dużo starszego.

Facet to powinien być starszy tak max. 5-6 lat, więcej to już przepaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny, przecież teraz większość aktorek, piosenkarek bierze sobie młodszego.

Ja nie mówie, że dużo młodszy, ale taki do 5 lat. Bo oni naprawdę szybciej dziadzieją i później wstyd z takim się gdzieś pokazać

A aktorzy mają mają młodsze żony o 10 15 lat winc. Z takom straszą to nie wstyt nie znam faceta co ma 40 plus i by niechciał się pokazać z tąką 28 latką niż starszom o 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W moim towarzystwie większość osób ma partnera/partnerkę w podobnym wieku ok.30. 

Jak jedna nasza koleżanka przyprowadziła 40 latka to wszyscy później się z niej i niego za plecami śmieli, po paru spotkaniach go zostawiła. W ogóle nie pasował do niej i do naszej paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Faceci często mają zawały, udary, różne choroby, ogólnie żyją krócej niż kobiety.

Bo ciężej pracujemy, by spełniać wasze zachcianki, a wam wiecznie źle i wiecznie mało. Ponadto jesteśmy bardziej aktywni, bo mamy różne zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma sensu

Mój wujek jest młodszy od swojej żony o 9 lat i ostatnio stwierdził że niebendzie spał że starom babą w jednym łóżku on ma 40 lat a ona 49. Teraz som w separacji a on znalazł sobie taką 33 dupe także niewidze sensu brania sobie starszej kobiety kiedyś spotykałem się z starszą o 3 lata ale stwierdziłem że jest dla za stara wtedy miałem 24 lata a teraz mam 26 i spotykam się z taką co ma 21 lat i jest wyśmienicie starsza nigdy nigdy z życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
11 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Bo ciężej pracujemy, by spełniać wasze zachcianki, a wam wiecznie źle i wiecznie mało. Ponadto jesteśmy bardziej aktywni, bo mamy różne zainteresowania.

Dokładnie one by tylko pachniały i chciały być dupcone przez młodych byczków flondry stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak jedna nasza koleżanka przyprowadziła 40 latka to wszyscy później się z niej i niego za plecami śmieli, po paru spotkaniach go zostawiła. W ogóle nie pasował do niej i do naszej paczki

Obawiam się że to nie kwestia różnicy wieku a poziomu waszej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak jedna nasza koleżanka przyprowadziła 40 latka to wszyscy później się z niej i niego za plecami śmieli, po paru spotkaniach go zostawiła. W ogóle nie pasował do niej i do naszej paczki

Obawiam się że to nie kwestia różnicy wieku a poziomu waszej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Nie ma sensu napisał:

Mój wujek jest młodszy od swojej żony o 9 lat i ostatnio stwierdził że niebendzie spał że starom babą w jednym łóżku on ma 40 lat a ona 49. Teraz som w separacji a on znalazł sobie taką 33 dupe także niewidze sensu brania sobie starszej kobiety kiedyś spotykałem się z starszą o 3 lata ale stwierdziłem że jest dla za stara wtedy miałem 24 lata a teraz mam 26 i spotykam się z taką co ma 21 lat i jest wyśmienicie starsza nigdy nigdy z życiu

Ty i ten twój wujek to dupki, bo rozumu za grosz nie macie, jak lecicie tylko na wygląd.

Na szczęście nie wszyscy są takimi pustakami lecącymi tylko na wygląd.

Kiedyś te chamstwa do was wrócą i zostaniecie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

Obawiam się że to nie kwestia różnicy wieku a poziomu waszej paczki.

No tak, ten stary dziad po 40 w ogóle nam nie pasował. Facet był z innej starej bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Bo ciężej pracujemy, by spełniać wasze zachcianki, a wam wiecznie źle i wiecznie mało. Ponadto jesteśmy bardziej aktywni, bo mamy różne zainteresowania.

Jakbyście byli aktywni, to byście lepiej wyglądali. A większość z facetów wygląda jakby miała więcej lat niż ma, niezadbane brudasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jakbyście byli aktywni, to byście lepiej wyglądali. A większość z facetów wygląda jakby miała więcej lat niż ma, niezadbane brudasy

Ja akurat ciągle słyszę, że wyglądam na młodszego niż jestem – pytają mnie o dowód, a już dawno jestem pełnoletni i mam prawo jazdy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Jakbyście byli aktywni, to byście lepiej wyglądali. A większość z facetów wygląda jakby miała więcej lat niż ma, niezadbane brudasy

Jak ktoś pracuje fizycznie po 10 godzin dziennie to się nie dziw że bendzie siedział cały dzień na śiłowni jak jakiś małolata co cały dzień chu.a robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma sensu
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty i ten twój wujek to dupki, bo rozumu za grosz nie macie, jak lecicie tylko na wygląd.

Na szczęście nie wszyscy są takimi pustakami lecącymi tylko na wygląd.

Kiedyś te chamstwa do was wrócą i zostaniecie sami.

Ja poprostu wolę młodsze czy to zbrodnia że starsze kobiety mnie nie interesują nawet te co som w moim wieku. a jak wy bierzecie sobie młodszych to jest w tedy wszystko w porządku to jest właśnie wasze podejście tylko myślicie o sobie

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gośc napisał:

Jak ktoś pracuje fizycznie po 10 godzin dziennie to się nie dziw że bendzie siedział cały dzień na śiłowni jak jakiś małolata co cały dzień chu.a robi

Jak facet pracuje 10 godz. fizycznie to wygląda brzydko, jest spracowany, Niech sie cieszy wtedy, jak jakaś równolatka go łaskawie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te co piszą że wolą młodszych to zostały pożucone  dla młodszej

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak facet pracuje 10 godz. fizycznie to wygląda brzydko, jest spracowany, Niech sie cieszy wtedy, jak jakaś równolatka go łaskawie zechce

A wy jak wyglądacie jak pracujecie fizycznie nam też nik łaski nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zły

Ale was boli ze faceci wolą młodsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralallalala
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Po prostu jest tak że Niektóre kobiety wolą młodszych ja na przykład wolę starszych nie wyobrażam sobie bycia z młodszym nawet o 2 lata a ma 28 lata

Ja zawsze wolalam facetow okolo mojego wieku,  czyli +/- 2lata. 

Pamietam jak miałam 18lat i podrywal mnie 24latek.  Dla mnie wtedy taki mężczyzna był za stary :D Wolalam 20latkòw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój ojciec wolał starsze, moja matka 5 lat starsza od ojca i ja też wolę, moja 4 lata starsza. Fajna taka kobieta jak seksowna i potrafi się zaopiekować facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 godziny temu, Gość Nie ma sensu napisał:

Mój wujek jest młodszy od swojej żony o 9 lat i ostatnio stwierdził że niebendzie spał że starom babą w jednym łóżku on ma 40 lat a ona 49. Teraz som w separacji a on znalazł sobie taką 33 dupe także niewidze sensu brania sobie starszej kobiety kiedyś spotykałem się z starszą o 3 lata ale stwierdziłem że jest dla za stara wtedy miałem 24 lata a teraz mam 26 i spotykam się z taką co ma 21 lat i jest wyśmienicie starsza nigdy nigdy z życiu

Rodzina analfabetòw :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Nie ma sensu napisał:

Mój wujek jest młodszy od swojej żony o 9 lat i ostatnio stwierdził że niebendzie spał że starom babą w jednym łóżku on ma 40 lat a ona 49. Teraz som w separacji a on znalazł sobie taką 33 dupe także niewidze sensu brania sobie starszej kobiety kiedyś spotykałem się z starszą o 3 lata ale stwierdziłem że jest dla za stara wtedy miałem 24 lata a teraz mam 26 i spotykam się z taką co ma 21 lat i jest wyśmienicie starsza nigdy nigdy z życiu

Ty glabie się naucz pisać wiesniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×