Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość35

Czemu kobiety decydują się na związek z młodszymi facetami

Polecane posty

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Nie ma sensu napisał:

Mój wujek jest młodszy od swojej żony o 9 lat i ostatnio stwierdził że niebendzie spał że starom babą w jednym łóżku on ma 40 lat a ona 49. Teraz som w separacji a on znalazł sobie taką 33 dupe także niewidze sensu brania sobie starszej kobiety kiedyś spotykałem się z starszą o 3 lata ale stwierdziłem że jest dla za stara wtedy miałem 24 lata a teraz mam 26 i spotykam się z taką co ma 21 lat i jest wyśmienicie starsza nigdy nigdy z życiu

Ty glabie się naucz pisać wiesniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondziu
12 minut temu, Gość Tralallalala napisał:

Ja zawsze wolalam facetow okolo mojego wieku,  czyli +/- 2lata. 

Pamietam jak miałam 18lat i podrywal mnie 24latek.  Dla mnie wtedy taki mężczyzna był za stary 😄 Wolalam 20latkòw.

Od kiedy To 24 latek jest za stary dla 18 latki a 20 latek to jeszcze dziecko jak 18 latek jak mam 27 lat a moja 19 i nie mówi że jestem za stary cieszy się że ma starszego chłopaka a nie jakiegoś małolata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Kondziu napisał:

Od kiedy To 24 latek jest za stary dla 18 latki a 20 latek to jeszcze dziecko jak 18 latek jak mam 27 lat a moja 19 i nie mówi że jestem za stary cieszy się że ma starszego chłopaka a nie jakiegoś małolata

A dopuszczasz myśl,  że ludzie są ròżni i mają ròżne gusta?  Jak mialam 18lat to oczekiwalam romantycznego zwiazku z chodzeniem za rękę. A ci starsi dązyli do szybkiego seksu,  co mnie odrzucalo. 

Teraz nadal jestem roamntyczką i nadal preferuję rowieśnikow:)

Ps. Mòj chłopak jest dwa lata młodszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A dopuszczasz myśl,  że ludzie są ròżni i mają ròżne gusta?  Jak mialam 18lat to oczekiwalam romantycznego zwiazku z chodzeniem za rękę. A ci starsi dązyli do szybkiego seksu,  co mnie odrzucalo. 

Teraz nadal jestem roamntyczką i nadal preferuję rowieśnikow:)

Ps. Mòj chłopak jest dwa lata młodszy. 

A teraz masz ile lat a straszym to nie może być romantycznie? 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Ja nie mam dziewczyny jak bym szukał coś na poważnie to albo równolatka lub młodsza napewno nie starsza! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duo

Dużo jest par co facet jest starszy na pewno więcej niż co kobieta ma więcej lat ale to moje zdanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćiu
3 godziny temu, Gość Nie ma sensu napisał:

Mój wujek jest młodszy od swojej żony o 9 lat i ostatnio stwierdził że niebendzie spał że starom babą w jednym łóżku on ma 40 lat a ona 49. Teraz som w separacji a on znalazł sobie taką 33 dupe także niewidze sensu brania sobie starszej kobiety kiedyś spotykałem się z starszą o 3 lata ale stwierdziłem że jest dla za stara wtedy miałem 24 lata a teraz mam 26 i spotykam się z taką co ma 21 lat i jest wyśmienicie starsza nigdy nigdy z życiu

Dla mnie też jest problem jak dziewczyna jest starsza nawet o 1 rok mam 23 lata to może przeto z biegiem lat może zmienię zdanie na Tą chwilę bardziej mnie ciągnie do 18 stek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Mnie wyrwał taki 19 latek. Myślałam że ma wincej bo ja mam 27 w końcu się do niego przekonałam mamy cudowny sex razem jest taki przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Tralallalala napisał:

Ja zawsze wolalam facetow okolo mojego wieku,  czyli +/- 2lata. 

Pamietam jak miałam 18lat i podrywal mnie 24latek.  Dla mnie wtedy taki mężczyzna był za stary 😄 Wolalam 20latkòw.

Ja mam 25 lat a zarywam do 18 latek tylko im mówie za mam 21 i już nie jestem za stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

A po co o tym pisać jedna kobieta woli starszego o 7 lat druga o 3 lata a czwarta młodszego i tyle w temacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja mam 25 lat a zarywam do 18 latek tylko im mówie za mam 21 i już nie jestem za stary

Zarywasz do 18 latek i tak będziesz zarywał cały czas, bo żadna z nich cię nie chce na stałe

 

1 godzinę temu, Gość Gośc napisał:

Ja nie mam dziewczyny jak bym szukał coś na poważnie to albo równolatka lub młodsza napewno nie starsza! 

Dlatego nie masz dziewczyny , bo żadna młodsza lub równolatka cię nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Zarywasz do 18 latek i tak będziesz zarywał cały czas, bo żadna z nich cię nie chce na stałe

 

Dlatego nie masz dziewczyny , bo żadna młodsza lub równolatka cię nie chce

Jak mam mieć starą ropuche to wole dalej jeździć na rokse 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Duo napisał:

Dużo jest par co facet jest starszy na pewno więcej niż co kobieta ma więcej lat ale to moje zdanie 

Par gdzie facet jest starszy jest dużo, ale to jest różnica max facet starszy 5-6 lat ale nie więcej.

Nie jak niektórzy tu wypisują, że ma 40 i chce 24 latkę, obrzydliwość. Ciekawe jak by to była ich córka to na pewno by pogonili od niej takiego staruch 40 letniego fuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goo
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Par gdzie facet jest starszy jest dużo, ale to jest różnica max facet starszy 5-6 lat ale nie więcej.

Nie jak niektórzy tu wypisują, że ma 40 i chce 24 latkę, obrzydliwość. Ciekawe jak by to była ich córka to na pewno by pogonili od niej takiego staruch 40 letniego fuj 

No tak samo że kobieta ma 40 a facet 20 parę to jest niemożliwe. Ale som wyjątki mój znajomy ma 45 lat a mieszka z taką co ma 29 lat teraz dziecko bendom mieli ale jemu nic nie brakuje 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Moja siostra ma 23 lata a spotyka się z 35 latkiem jak jej zapytałam czemu o tyle starszym to mi powiedziała że woli konkretnego faceta a nie dziecko zawsze miała ciągotki do starszych i dużo jest takich kobiet ale przeważnie ta różnica wynośi 3.4 lata że jest mężczyzna starszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie na tym forum są strasznie tepi albo to wszystko piszą jakieś trolle. Piszą tak jakby w życiu nie istniały takie wartości jak chemia, pociąg seksualny, miłość. Po tym co piszecie sądzę że nie macie bladego pojęcia co to jest. Jeśli są powyższe to nikt nie patrzy na metryke, wagę, centymetry. Nikt mi nie wmowi że na to logo kochamy mamy wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ludzie na tym forum są strasznie tepi albo to wszystko piszą jakieś trolle. Piszą tak jakby w życiu nie istniały takie wartości jak chemia, pociąg seksualny, miłość. Po tym co piszecie sądzę że nie macie bladego pojęcia co to jest. Jeśli są powyższe to nikt nie patrzy na metryke, wagę, centymetry. Nikt mi nie wmowi że na to logo kochamy mamy wplyw

Ja też się zastanawiam jacy faceci piszą takie teksty.Chyba muszą być bardzo zranieni przez starszą kobietę i teraz takie bzdury o wieku piszą. 

Moja mama jest starsza od taty o 5 lat  i żyją ze sobą lepiej niż nie jedna para. Mama cały czas jest bardzo atrakcyjna, a tata nadal uważa ją za bardzo atrakcyjną.

A niektóre rodziny moich koleżanek gdzie tata był starszy od mamy o kilka lat już dawno się rozpadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cele mogą być różne, na przykład fizyczne. Teraz to się trochę zmienia na lepsze, ale w dalszym ciągu, spora część facetów w okolicach 30 jest zaniedbanych, nieatrakcyjnych, seksualnie odpychających, więc nic dziwnego, że kobieta woli spotykać się z tymi młodszymi. 

Poza tym wzbudzenie zainteresowania w sporo młodszym uwiarygadnia przekonanie kobiet, że wciąż są młode, atrakcyjne, ponętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praff

Kuzyn ma starsza o 4 lata żonę. Na początku było super, teraz on nadal zadbany, aktywny, szczupły i już jakieś asystentki 13 lat młodsze się kręcą, gdzieś tam jeździ... Oj długo to już nie potrwa.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
14 godzin temu, Gość Kusy napisał:

Mój znajomy pojechał kiedyś po bandzie. Związał się z kobietą o 8 lat starszą, a miał lat 24. I nie związał się z nią tylko dla seksu .Nic z tych rzeczy. Zostali szczęśliwym małżeństwem. To była sensacja roku w naszej grupce znajomych ze szkoły ,gdyż każdy z nas miał młodszą od siebie  partnerkę.

Znam identyczna pare - zwiazali sie gdy on mial 24 a ona 32, po chyba 3 latach wzieli slub. tyle ze on zanim sie z nia zwiazal, przez 4 lata chwalil sie ze chodzi po bur**lach, nawet 2 razy w ciagu jednej nocy, wiec jego wybrance nie zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej mieć młodszą dziewczynę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
6 godzin temu, kotwin napisał:

Cele mogą być różne, na przykład fizyczne. Teraz to się trochę zmienia na lepsze, ale w dalszym ciągu, spora część facetów w okolicach 30 jest zaniedbanych, nieatrakcyjnych, seksualnie odpychających, więc nic dziwnego, że kobieta woli spotykać się z tymi młodszymi. 

Poza tym wzbudzenie zainteresowania w sporo młodszym uwiarygadnia przekonanie kobiet, że wciąż są młode, atrakcyjne, ponętne.

Ta bo kobieta co ma 30 lat woli gówniarza od dojrzałego faceta pierwsze szłysze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Wiki napisał:

Ja na przekór powiem że mam 19 lat a mój narzeczony 31

Współczuję ci młoda dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinder

Ja wole młodsze takie co wyglądają na starsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Współczuję ci młoda dziewczyno.

Nie musisz zajmij się sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusy
3 godziny temu, Gość Gos napisał:

Znam identyczna pare - zwiazali sie gdy on mial 24 a ona 32, po chyba 3 latach wzieli slub. tyle ze on zanim sie z nia zwiazal, przez 4 lata chwalil sie ze chodzi po bur**lach, nawet 2 razy w ciagu jednej nocy, wiec jego wybrance nie zazdroszcze

Ten mój znajomy zostawił dla tej starszej 19 to letnią fajną dziewczynę, która wskoczyła by za nim w ogień. Zadawaliśmy sobie z kumplami pytanie jak to możliwe że on zostawił, fajną, młodą, zakochaną w nim laskę dla kobiety starszej aż o 8 lat. Należy nadmienić, że ta 32 latka nie była atrakcyjną trzydziestką, a jak wiadomo trzydziestki potrafią być piekielnie atrakcyjne.  Ona była bardzo przeciętnej urody kobietą. Ja uważam, że on zakochał się w tej starszej. Innego wytłumaczenia nie ma. Miłość jest ślepa. Wtedy człowiek mający klapki na oczach  nie patrzy ani na wiek, ani na wygląd itp. Podejrzewaliśmy z kumplami, że może ta młoda mu nie dawała, i dlatego on poszedł za tą starszą, która mogła być bardziej chętna "w tych sprawach". Ta wersja jednak jest wątpliwa. Nie przypuszczam aby on zerwał z młodszą i związał się ze starszą i mniej atrakcyjną od jego dziewczyny kobietą tylko dla seksu. On po prostu się zakochał. Koniec, kropka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvalentine

Ja od swojego jestem starsza 18 lat.Jestesmy razem już ponad 10 lat.Milosc nie zna metryki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja też się zastanawiam jacy faceci piszą takie teksty.Chyba muszą być bardzo zranieni przez starszą kobietę i teraz takie bzdury o wieku piszą. 

Moja mama jest starsza od taty o 5 lat  i żyją ze sobą lepiej niż nie jedna para. Mama cały czas jest bardzo atrakcyjna, a tata nadal uważa ją za bardzo atrakcyjną.

A niektóre rodziny moich koleżanek gdzie tata był starszy od mamy o kilka lat już dawno się rozpadły.

Paru tu panów musi mieć z głową coś nie tak. Przecież wiadomo, że trwałość związku nie zależy od wieku.

Ja znam pary w których kobieta jest starsza i te pary tworzą małżeństwa już parę lat i znam związki gdzie faceci są starsi i te związki szybko się rozpadają. 

Ale jak niektórzy faceci piszą że koniecznie musi być młodsza i ładna, to nie dziwię się że takie związki z takimi płytkimi facetami się rozpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
8 minut temu, Gość Ladyvalentine napisał:

Ja od swojego jestem starsza 18 lat.Jestesmy razem już ponad 10 lat.Milosc nie zna metryki 🙂

Nie rozumiem tego, ale szanuję wybór twojego partnera. Takie sytuacje po prostu się zdarzają. Rzadko, ale się zdarzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nigdy taka na ciebie nie spojrzy, a młodych kuirew mógłbym mieć na pęczki 

Desperuś, bo ci żyłka pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×