Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marta

klinika medycyny estetycznej Katowice

Polecane posty

Gość Marta

Co na uporczywe przebarwienia? Mam ich już dość. Peeling u kosmetyczki nie pomaga, kosmetyki tym bardziej. Przebarwienia robią mi się nie tylko po krostkach, ale też od słońca. Będę wdzięczna za wszelkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W takim przypadku bez względu na to, co zrobisz, przebarwienia będą Ci się tworzyły, więc musisz po prostu zacząć je usuwać. Ja ze swojej strony polecam wizytę u dr Izabeli Lenartowicz – kwasy, laser i mezoterapię igłową w tej klinice lenartowiczclinic.pl .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Nie jest to w Katowicach a w Warszawie ale naprawdę warto skorzystać z usług Estell. Warto dojechać trochę kilometrów ale mieć pewność że wszystko zostanie wykonane tak jak należy. Korzystałam nie raz i będę za każdym razem polecała tą klinikę. Warto umówić się na konsultacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marta ja moje przebarwienia zlikwidowałam kilka sezonów temu z pomocą Dr Lenartowicz, najpierw seria peelingów medycznych była, a po niej cosmelan zabieg i po 2 latach mam piękną skórę :). Polecam umów się na konsultację , lekarz obejrzy twoją skórę i powie czym twoje przebarwienia i jak można zlikwidować. ale od razu mówię że są to zabiegi dla cierpliwych i nie należy się spodziewać że po 1-2 zabiegach już skóra będzie idealna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×