Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomanka7

moodo opinie

Polecane posty

Gość tomanka7

Słuchajcie w moim sklepie otworzył się sklep Moodo, nigdy o nim wcześniej nie słyszałam, a wy? Podobno to jakaś sieciówka jest 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja

Ja kupiłam tam kilka lat temu bluzkę, nie pamiętam jaki był to materiał, ale po kilku praniach była jak nowa, także nie mogę się czepiać. Swoją drogą też dawno nie widziałam tego sklepu u siebie 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam tam kilka lat temu bluzkę, https://moodo.pl/   nie pamiętam jaki był to materiał, ale po kilku praniach była jak nowa, także nie mogę się czepiać. Swoją drogą też dawno nie widziałam tego sklepu u siebie 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że mi kilka bluzek moodo się bardzo długo trzymały, nawet nie wiem czy  do dziś jakieś jednej nie mam, ale to prawda, przyznam, że zapomniałam o tym sklepie. Dawno o nim nie słyszałam ani nie widziałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weszłam na stronę moodo  i również chyba sobie coś zamówię. Moja znajoma kiedyś mówiła mi coś o tym sklepie, ale jakoś wyleciało mi to bokiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasewia

jak lubisz ra stronke, to spawdzi sibysi.pl - swietne skienki na rozne okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Weszłam na stronę moodo  i również chyba sobie coś zamówię. Moja znajoma kiedyś mówiła mi coś o tym sklepie, ale jakoś wyleciało mi to bokiem. 

no ja polecam, fajne ...enki można tam dostać na wiosnę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam parę rzeczy z moodo i naprawdę są dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ja mam parę rzeczy z moodo i naprawdę są dobrej jakości

a coś konkretnie polecasz? Byłabym wdzięczna za jakieś linki 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam te kwieciste kiecki z moodo.pl mają lekki ale mocny materiał, można prać, ja nawet suszyłam i nic się z nimi złego nie działo 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, sklep moodo.pl dobrze znam, sporo ciuchów tam zamawiałam. Nigdy nie było problemów z wymianą czy zwrotem, ciuszki dobrej jakości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałam w modo dwie  ...enki, dobra rozmiarówka, jakość materiału. Duzo przecen mają często, sklep naprawdę spoko 🙂 ostatnio widziałam tam dużo ładnych ...enek i może coś na wiosnę  kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ten sklep ma dużo przecen z rabatami do -90%, można też kupić t-shirty za 6zł w outlecie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś mnie nie przekonuje ten sklep mimo wszystko. już kilka razy się przejechałam na innych sklepach, gdzie niby na zdjęciach wyglądaly ubraniach super, a później było meeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam pewne obawy, robiąc tam zakupy, ale generalnie wszystko ok i moodo opinie mogłabym wystawić wyłącznie pozytywne:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłam dwa ciuszki z tego sklepu, ale nie byłam zadowolona z ich jakości. Materiał był bardzo sztuczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zamówiłam nowe bluzki i jakościowo jest bardzo spoko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×