Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kop

Zakaz "czarnego obuwia" u kobiet

Polecane posty

Gość Kop

Jak mozna takie buty nosic. Plci damskiej czarne buty nie pasuja wiec po co wy kuřwâ to nosicie! 0 elegancji, wygladaja chüjõwõ, I sa nagminnie noszone, jak mozna takie gõwnõ nosic, takie buciory to do spalenia I do przerobki na asfalt I wegiel do trzody chlewnej. To przeciez obnazanie ubiorowe I transwestytyzm. Sciagac to! Szpeci tak nogi ze na starosc sa ladniejsze bez tych buciorow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopniak z czarnego glana
1 minutę temu, Gość Kop napisał:

Jak mozna takie buty nosic. Plci damskiej czarne buty nie pasuja wiec po co wy kuřwâ to nosicie! 0 elegancji, wygladaja chüjõwõ, I sa nagminnie noszone, jak mozna takie gõwnõ nosic, takie buciory to do spalenia I do przerobki na asfalt I wegiel do trzody chlewnej. To przeciez obnazanie ubiorowe I transwestytyzm. Sciagac to! Szpeci tak nogi ze na starosc sa ladniejsze bez tych buciorow!

Jak można nazywać się mężczyzną/osobnikiem płci męskiej posiadając zęby w kolorze, jak gdyby ktoś Ci na nie narobił kupę.Kobiety którym to nie przeszkadza- szacun. Mi się wymiotować chce, to obrzydliwe. Chłopaki dbajcie o uzębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop
6 minut temu, Gość kopniak z czarnego glana napisał:

Jak można nazywać się mężczyzną/osobnikiem płci męskiej posiadając zęby w kolorze, jak gdyby ktoś Ci na nie narobił kupę.Kobiety którym to nie przeszkadza- szacun. Mi się wymiotować chce, to obrzydliwe. Chłopaki dbajcie o uzębienie.

Ja nie mam zebow kolorowych tylko biale deb;lu, kupę to na ciebie nasr4ć mogę! No to żyg4j, ale moja opinia taka że buty u dziewczyn koloru czarnego wyglądają na nogach Szkaradnie -10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarno i parno
1 minutę temu, Gość Kop napisał:

Ja nie mam zebow kolorowych tylko biale deb;lu, kupę to na ciebie nasr4ć mogę! No to żyg4j, ale moja opinia taka że buty u dziewczyn koloru czarnego wyglądają na nogach Szkaradnie -10/10.

Deb:il to ty jesteś jak nie pasuje nie patrz albo wydłub sobie oczy im cięższy i grubszy czarny obcas tym większy pozostawia ślad na mordzie u takich cieniasów jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Kop napisał:

Ja nie mam zebow kolorowych tylko biale deb;lu, kupę to na ciebie nasr4ć mogę! No to żyg4j, ale moja opinia taka że buty u dziewczyn koloru czarnego wyglądają na nogach Szkaradnie -10/10.

i tak ci daje z papy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Chcesz powiedzieć że czarne szpile wyglądają źle? Lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop
3 minuty temu, Gość Facet napisał:

Chcesz powiedzieć że czarne szpile wyglądają źle? Lecz sie

Denerwuje mnie jak płeć damska nosi czarne buty.

Czarne szpilki i obcasy, baleriny do spalenia, a czarne płaskie płeć męska nosić może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Kop napisał:

Denerwuje mnie jak płeć damska nosi czarne buty.

Czarne szpilki i obcasy, baleriny do spalenia, a czarne płaskie płeć męska nosić może.

Psychiatra wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
21 minut temu, Gość Kop napisał:

Ja nie mam zebow kolorowych tylko biale deb;lu, kupę to na ciebie nasr4ć mogę! No to żyg4j, ale moja opinia taka że buty u dziewczyn koloru czarnego wyglądają na nogach Szkaradnie -10/10.

Nie napinaj się jak kogucik w kurniku i pilnuj swoich śmierdzących gir, a od kobiecych stóp wara przegrywie, wytrzyj gila i wracaj do piwnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Nosimy, nosiłyśmy i będziemy nosiły czarne buty!!! I nic z tym nie zrobisz i nam nie zakażesz hahha najwyżej możesz tu swoją frustrację wylewać a my i tak bęziemy nosiły czarne buty i nic ci do tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Werka napisał:

Nie napinaj się jak kogucik w kurniku i pilnuj swoich śmierdzących gir, a od kobiecych stóp wara przegrywie, wytrzyj gila i wracaj do piwnicy. 

Haha, dobre 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop
59 minut temu, Gość .... napisał:

Nosimy, nosiłyśmy i będziemy nosiły czarne buty!!! I nic z tym nie zrobisz i nam nie zakażesz hahha najwyżej możesz tu swoją frustrację wylewać a my i tak bęziemy nosiły czarne buty i nic ci do tego!!!

Tylko spróbój przy mnie założyć, to ci je siłą ściągnę i ci wszystkie z domu podpale i przerobie na węgiel do trzody chlewnej. A wszystkie ze sklepu znikną i nie kupisz bo wszystkie będą przerobione na asfalt kurvvo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........
16 minut temu, Gość Kop napisał:

Tylko spróbój przy mnie założyć, to ci je siłą ściągnę i ci wszystkie z domu podpale i przerobie na węgiel do trzody chlewnej. A wszystkie ze sklepu znikną i nie kupisz bo wszystkie będą przerobione na asfalt kurvvo

hahahaha właśnie dzisiaj mam założone ... się cwelu, pomarzyć tylko możesz w swoich chorych snach i mam dużo czarnych butów,jutro też założę czarne kozaki c.h.u.j.u i mi ... zrobisz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop
1 godzinę temu, Gość ........ napisał:

hahahaha właśnie dzisiaj mam założone ... się cwelu, pomarzyć tylko możesz w swoich chorych snach i mam dużo czarnych butów,jutro też założę czarne kozaki c.h.u.j.u i mi ... zrobisz hehehe

🎎 KURVVO JEBÅNÅ Zaraz ci dam kopa w te kurvva kozaki, ktore wytrzepie o koze🐐. Spale ci je🔥, razem z toba ty DZIVVKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopisko Kopp

🧗‍♀️🚶‍♀️

Czarne Obuwie

U KUŘŴISK

Jest Obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea

Co chcesz od czarnych butów, ja  w moich czarnych szpilkach  i adidasach czuję się świetnie, hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop

Nie bedziesz sie czula swietnie bo ci czarne obuwie (wszystkie pary jakie masz) zmiele, I na asfalt przerobie, oprocz tego nasadze tobie kopa w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam czarne glany. Powiedz cos o nich przy mnie to przez sekudne bedziesz na nie patrzec z super bliskiej odleglosci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel555
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja mam czarne glany. Powiedz cos o nich przy mnie to przez sekudne bedziesz na nie patrzec z super bliskiej odleglosci

Brawo! Lubię laski w glanach są bardzo sexy 😄 a ten cały kop to jakiś lamus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop
Dnia 25.01.2020 o 11:57, Gość marcel555 napisał:

Brawo! Lubię laski w glanach są bardzo sexy 😄 a ten cały kop to jakiś lamus.

Lamus?

Z ciebie jest korwo.

(PRZESTAN WYZYWAC KORWO)

Czarne Glany to chyba NAJGORSZY rodzaj czarnych butow damskich ...u! Jak mozna powiedziec ze czarne glany u lasek sa sexy, to tak samo jak bym powiedzial ze majtki obs®ane u dziada sa sexy.

Wogule hebanowe obuwie damskie jest do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop

Np Biale obuwie u kobiet moze byc, ale czarne nigdy w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A faceci niech nie noszą czerwonych bo śmiech na sali hahaha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A faceci niech nie noszą czerwonych bo śmiech na sali hahaha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

E tam, jak fajnie wyglądały ciut wyższe czarne zamszowe buty razem z czarnymi dżinsami. Każdy sypał komplementami i słodził, ja też. Cudownie to wygląda w tym połączeniu na zgrabnej "modelce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak to zakaz ja chodzę np w czarnych skórzanych kozaczkach, czarnych trampkach, no i w ogóle mam dużo czarnych ubrań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop
 

E tam, jak fajnie wyglądały ciut wyższe czarne zamszowe buty razem z czarnymi dżinsami. Każdy sypał komplementami i słodził, ja też. Cudownie to wygląda w tym połączeniu na zgrabnej "modelce"

Nie, bo wlasnie jest zakaz to zakaz plci damskiej czarnego

-obuwia w szczegolnosci I to mnie w...ia jak ... nosza

-pasow nie wolno bo moge zaszarpnac gorzej jak konia o pas.

-ubran zakazuje sie ale nie z takim naciskiem co buty

- spodni tez sie zakazuje ale nie z takim naciskiem co buty

 

A faceci niech nie noszą czerwonych bo śmiech na sali hahaha 😄

Tak tak czerwonych zakaz. O rozowych to zapomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×