Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile biorą wasi fryzjerzy? Pytanie do kobiet.

Polecane posty

Gość gość

Jedna osoba dzisiaj płakała, bo poszła na zdrowotne podcięcie końcówek, lekko jej ścieniowała i wzięła 50 zł. Parę minut i i 50 zł. To ludzkie pojęcie przechodzi....

A ja byłam w listopadzie i zapłaciłam 20 zł w innym zakładzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To mogła zapytać ile weźmie zanim dała ściąć zamiast płakać. Jakie buractwo masakra. Każdy może wybrać sobie usługę na jaką to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Za 50 zł masz 4 dni żywienia. Nie chodź do fryzjera, kup sobie gumkę do włosów i związuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To mogła zapytać ile weźmie zanim dała ściąć zamiast płakać. Jakie buractwo masakra. Każdy może wybrać sobie usługę na jaką to stać.

Nie masz racji. Wiele kobiet mniej więcej wie, że od 25-35 "ruszenie nożyczkami" więc nie pyta. Nawet ja bym nie zapytała. 

A teraz rada dla was: zanim usiądziecie na fotel zapytajcie ile lichwiarka weźmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie masz racji. Wiele kobiet mniej więcej wie, że od 25-35 "ruszenie nożyczkami" więc nie pyta. Nawet ja bym nie zapytała. 

A teraz rada dla was: zanim usiądziecie na fotel zapytajcie ile lichwiarka weźmie. 

Każdy fryzjer ma cennik. W dzisiejszych czasach to nie problem żeby wejść na stronę internetową i sprawdzić. No chyba że ktoś chodzi do starej jadzi z trwałą na łbie to co się dziwić. Poproś kogoś to ci zetnie jeśli aż taki ból dupy cie ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvo
11 minut temu, Gość gość napisał:

Jedna osoba dzisiaj płakała, bo poszła na zdrowotne podcięcie końcówek, lekko jej ścieniowała i wzięła 50 zł. Parę minut i i 50 zł. To ludzkie pojęcie przechodzi....

A ja byłam w listopadzie i zapłaciłam 20 zł w innym zakładzie. 

czemu baby tyle płacą za proste czynności które mogłaby im zrobić koleżanka? BO SĄ GŁUPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Każdy fryzjer ma cennik. W dzisiejszych czasach to nie problem żeby wejść na stronę internetową i sprawdzić. No chyba że ktoś chodzi do starej jadzi z trwałą na łbie to co się dziwić. Poproś kogoś to ci zetnie jeśli aż taki ból dupy cie ogarnia.

ona nie widziała tam cennika, dopiero ta co brała od niej pieniądze wyjęła go spod biurka

 

Proste: już tam nikt nie pójdzie. Niech sobie zarabiają na bogatszych łazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ona nie widziała tam cennika, dopiero ta co brała od niej pieniądze wyjęła go spod biurka

 

Proste: już tam nikt nie pójdzie. Niech sobie zarabiają na bogatszych łazy...

To trzeba nauczyć się gębę otwierać zamiast robić z siebie buraka tak jak ty w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To trzeba nauczyć się gębę otwierać zamiast robić z siebie buraka tak jak ty w tej chwili.

nie każdy ma taką gębę jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość gość napisał:

Za 50 zł masz 4 dni żywienia. Nie chodź do fryzjera, kup sobie gumkę do włosów i związuj. 

Jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chleb, szynka, masło, mleko, serek topiony, ziemniaki, jaka, herbata gorzka  i przeżyjesz 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

chleb, szynka, masło, mleko, serek topiony, ziemniaki, jaka, herbata gorzka  i przeżyjesz 

 

Przeżyjesz na samej wodzie ale po co dziadowac? Na Internet cie stać jakoś. Oklaskow oczekujesz za bycie żydem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Przeżyjesz na samej wodzie ale po co dziadowac? Na Internet cie stać jakoś. Oklaskow oczekujesz za bycie żydem?

internet to dziś koszt konieczny - do pracy, szkoły...jedzenie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

internet to dziś koszt konieczny - do pracy, szkoły...jedzenie później

Po co ci szkoła a później praca jeśli musisz zrec śmieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Po co ci szkoła a później praca jeśli musisz zrec śmieci? 

oby mniej...takich osób jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jaka jest różnica dla fryzjera czy ścina końcówki czy więcej? Myje głowę, robi podziały, tnie, suszy modeluje. U mojej fryzjerki nie ma pozycji końcówki, bo to normalne cięcie i koszt 120 zł, za 50 to i tak bardzo tanio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A jaka jest różnica dla fryzjera czy ścina końcówki czy więcej? Myje głowę, robi podziały, tnie, suszy modeluje. U mojej fryzjerki nie ma pozycji końcówki, bo to normalne cięcie i koszt 120 zł, za 50 to i tak bardzo tanio. 

120 zł? ja pierdziele

Niecałe 100 zł zapłaciłam na farbowanie i podcięcie!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja daje 420 zł i dla mnie to żaden pieniądz, ale chodzę na kolor, cięcicie, odżywianie. Do grobu pieniędzy nie zabiorę to i nie nam za czym płakać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A jaka jest różnica dla fryzjera czy ścina końcówki czy więcej? Myje głowę, robi podziały, tnie, suszy modeluje. U mojej fryzjerki nie ma pozycji końcówki, bo to normalne cięcie i koszt 120 zł, za 50 to i tak bardzo tanio. 

to obcięcie bez mycia, więc koszmarnie drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja daje 420 zł i dla mnie to żaden pieniądz, ale chodzę na kolor, cięcicie, odżywianie. Do grobu pieniędzy nie zabiorę to i nie nam za czym płakać. 

jeśli cię stać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam

Nie chodzę do fryzjera  i nie chodzi mi o kasę, wydałabym nawet więcej gdyby efekt końcowy mnie zadowalał. Niestety, wychodziłam  wiecznie niezadowolona 😄Postanowiłam, ze sama wezmę włosy w swoje ręce i od tamtej pory nie wydaje majątku i nie narzekam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość polecam napisał:

Nie chodzę do fryzjera  i nie chodzi mi o kasę, wydałabym nawet więcej gdyby efekt końcowy mnie zadowalał. Niestety, wychodziłam  wiecznie niezadowolona 😄Postanowiłam, ze sama wezmę włosy w swoje ręce i od tamtej pory nie wydaje majątku i nie narzekam 😉

i masz rację...dlatego ścięłam do równa, żeby do łajzów nie chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

120 zł? ja pierdziele

Niecałe 100 zł zapłaciłam na farbowanie i podcięcie!!! 

Jeśli masz krótkie włosy i robisz jeden kolor to logiczne. Nie musisz się podniecać że Cię nie stać. Mnie nie stać na torebki za 10 tysięcy więc ich nie kupuje ale innym nie zabraniam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jeśli masz krótkie włosy i robisz jeden kolor to logiczne. Nie musisz się podniecać że Cię nie stać. Mnie nie stać na torebki za 10 tysięcy więc ich nie kupuje ale innym nie zabraniam. 

nie mam krótkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie dałabym 100 zł na włosy...wolę być zesiwieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

nie mam krótkich

To o... się na łyso i udawaj że masz raka. W ogóle nie będziesz miała problemu z włosami tępa dzido. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nona

ja płacę 80-100 zł za strzyżenie i modelowanie, nie uważam tego za wygórowana cenę. Wolę iśc do dobrego fryzjera niz do partacza za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziękuję za temat. Przypomnieliście mi, że muszę iść do fryzjera, podciąć i pocieniować lekko. Mam nadzieję, że później jakoś przeżyję. Pzdr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziękuję za temat. Przypomnieliście mi, że muszę iść do fryzjera, podciąć i pocieniować lekko. Mam nadzieję, że później jakoś przeżyję. Pzdr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Dziękuję za temat. Przypomnieliście mi, że muszę iść do fryzjera, podciąć i pocieniować lekko. Mam nadzieję, że później jakoś przeżyję. Pzdr. 

Weź minimum 50 zł, bo czasy kiedy brały france za podcięcie na sucho 25 zł - już MINĘŁY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×