Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ama

Waldi&Lajla Miłość na obrzeżach

Polecane posty

Gość Gość
10 godzin temu, Gość Fela napisał:

Nazwy kolekcji ...en Lajli  godne Domu Mody Aptekarium Drogerium niezwykle elegance,fashion w 2020.

Nazwy idealne☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nazwy idealne☺

🍒🌹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Filtrexu, ja Cię normalnie tak ajlowju, że chyba Ci kopytków ukręcę! Z panczetto, na bogatto😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia z zaszczanego siedz

Filtrex, duza buzka za kartacze! moje ukochane danie z dziecinstwa

[serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia z zaszczanego siedz

[sejce]

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jutro ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ama

No to będzie ciekawie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Filtrex napisał:

A z samo cebulko można? ❤️

Filtrexu Najwspanialszy, z całym polem cebulki, dla Ciebie pójdę na szaber na ogródki działkowe i naszarpię jak Lajla bzu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Filtrex napisał:

A z samo cebulko można? ❤️

 

 

Moje też. ❤️
 


Jeśli chodzi o nazwy sukni to uczciwie powiem, że to była odgapienie ze Streszczycielki (szkoda, że się nie odzywa, nie pisze, chyba że in koguto???), bo pamiętam, że to ona wymyśliła woźnum detergentum, pozostałe to inspiracje.


Zapewne nurtują Was niebywale ważne pytania
Jakie dania zamówiła Lajla w SriLance?
Czy Waldli zaproponuje Lajli wspólne zamieszkanie?
Czy psieśkadzia mu, że ona tak lubi te kotełki?
I co z tą prostatą?!?!
Jak przebiegnie spotkanie córek Waldiego z Lajlą?

OH! Te emocje. Ta niepewność! Co czeka naszą parkę? Tego zapewne dowiemy się w kolejnej części powieści. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech Waldi bzu nakradnie 😂 będzie romantycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Waldi musi podpytać Alfa jakiego żelu pod prysznic używa. W końcu Lajla uwielbia zapach Dżaka po prysznicu 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I niech umyje kuchenkę, zatańczy na mostku. By pokazać, że nogi ma nie od parady 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkk
13 minut temu, Gość gosc napisał:

Waldi musi podpytać Alfa jakiego żelu pod prysznic używa. W końcu Lajla uwielbia zapach Dżaka po prysznicu 😂

i dzięki temu żelowi Alf ma zgrabny tyłeczek, może wyleczy więc prostatę Waldka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith

Może konieczny być wymaz. Tylko z jednej dziurki😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Siostry, czy to jest jedyny wątek z Filtexem? Bo wydaje mi ie, że jeszcze jakiś był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Byl, ale polecial. Nie znajduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Kurcze, a na tym drugim wątku (o serniczku) to jest masakra. Internet nie powinien być jednak dla wszystkich... Albo opinie na temat wyglądu powinny wymagać dodania własnego wizerunku. Pisanie jaka mała jest brzydka i jakie beznadziejne ma włosy.. Serio? Dobrze, że tu jest drugi, normalny wątek bez patologii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Daria napisał:

Kurcze, a na tym drugim wątku (o serniczku) to jest masakra. Internet nie powinien być jednak dla wszystkich... Albo opinie na temat wyglądu powinny wymagać dodania własnego wizerunku. Pisanie jaka mała jest brzydka i jakie beznadziejne ma włosy.. Serio? Dobrze, że tu jest drugi, normalny wątek bez patologii 

Tylko to jest wątek o fikcji literackiej  a nie i poczynaniach i wyglądzie  jakieś  laski i jej pacholęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżola
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tylko to jest wątek o fikcji literackiej  a nie i poczynaniach i wyglądzie  jakieś  laski i jej pacholęcia. 

Fikcji literackiej zainspirowanej 😛 i owszem jest tu spokój i oby potrwał jak najdłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith
1 godzinę temu, Gość Daria napisał:

Kurcze, a na tym drugim wątku (o serniczku) to jest masakra. Internet nie powinien być jednak dla wszystkich... Albo opinie na temat wyglądu powinny wymagać dodania własnego wizerunku. Pisanie jaka mała jest brzydka i jakie beznadziejne ma włosy.. Serio? Dobrze, że tu jest drugi, normalny wątek bez patologii 

Zgadzam się.  Na wcześniejszych wątkach na siłę pisanie, jaka  to mała jest brzydka, kiedy nie jest. Ba siłę dowalanie się do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Edith napisał:

Zgadzam się.  Na wcześniejszych wątkach na siłę pisanie, jaka  to mała jest brzydka, kiedy nie jest. Ba siłę dowalanie się do dziecka.

Jak dla mnie wyjątkowo średnie dziecko. Może wyrośnie ale póki co bardzo chlopieca uroda plus liche włoski. Zdjęcie z urzędu miasta gdzie widać ja cała.... No cóż mocna obróbka wjezdza u Buuuu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalonajola
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jak dla mnie wyjątkowo średnie dziecko. Może wyrośnie ale póki co bardzo chlopieca uroda plus liche włoski. Zdjęcie z urzędu miasta gdzie widać ja cała.... No cóż mocna obróbka wjezdza u Buuuu 

Średnie czy nie, nie można napisać, że  mała jest jakoś szczególnie brzydka. Ogólnie taki maluch jeszcze się zmieni,po co dopatrywać się na siłę negatywów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość Szalonajola napisał:

Średnie czy nie, nie można napisać, że  mała jest jakoś szczególnie brzydka. Ogólnie taki maluch jeszcze się zmieni,po co dopatrywać się na siłę negatywów. 

Ale do cudnisia to bardzoooooo dużo jej brakuje. 

Swoją drogą bardzo współczuję tej małej. Mamusia wychowa ja w przeświadczeniu że jest najpiękniejsza i najmądrzejsza. A wiadomo że nikt nie lubi takich zadufanych w sobie ludzi. Mamusia nie ma znajomych ani tym bardziej przyjaciół. Całe życie kisi się we własnym ,,glam" (🤦‍♀️) sosie i wychodzi na to, że historia się powtórzy.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisia
26 minut temu, Gość gość napisał:

Ale do cudnisia to bardzoooooo dużo jej brakuje. 

Swoją drogą bardzo współczuję tej małej. Mamusia wychowa ja w przeświadczeniu że jest najpiękniejsza i najmądrzejsza. A wiadomo że nikt nie lubi takich zadufanych w sobie ludzi. Mamusia nie ma znajomych ani tym bardziej przyjaciół. Całe życie kisi się we własnym ,,glam" (🤦‍♀️) sosie i wychodzi na to, że historia się powtórzy.... 

Myślę, że ze dwóch skrajnych postaw już lepsze nadmierne chwalenie niż nadmierne krytykowanie. Szkoda jednak, że tak ciężko jest znaleźć złoty środek by wychować pewna siebie, ale przy tym skromna osobę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Lisia napisał:

Myślę, że ze dwóch skrajnych postaw już lepsze nadmierne chwalenie niż nadmierne krytykowanie. Szkoda jednak, że tak ciężko jest znaleźć złoty środek by wychować pewna siebie, ale przy tym skromna osobę. 

Bądźcie mile, Szanowne Panie iść z tą dyskusja na dedykowany  😉 jej wątek. Jeszcze raz przypominam,  że my tu rozmawiamy o powieści w odcinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bądźcie mile, Szanowne Panie iść z tą dyskusja na dedykowany  😉 jej wątek. Jeszcze raz przypominam,  że my tu rozmawiamy o powieści w odcinkach.

No właśnie, o odcinkach... moja plugawa duszyczka pragnie następnych; mam nadzieję, że Filtreksowi wena nie zdechła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith

Prosimy o odcinek do porannej kawki, wiadomo, że są ważniejsze rzeczy,  ale 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

Durne ci*py jak jakąś ...ka pisała o sraczce to było dobrze, a teraz się doje*bujecie o to, że ktoś nie napisać czegoś po waszej mysli. ...ki. A ta od sraki - dobrze, że Cię zostawił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma
11 godzin temu, Gość Tamara napisał:

Durne ci*py jak jakąś ...ka pisała o sraczce to było dobrze, a teraz się doje*bujecie o to, że ktoś nie napisać czegoś po waszej mysli. ...ki. A ta od sraki - dobrze, że Cię zostawił. 

Mądre to? 🙈

Czirs dyskiem w głowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×