Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Zazdroszczę osobom, które nie mają zmarszczek, ich skóra młodo wygląda, jędrna, sprężysta, gładziutka.

Polecane posty

Gość Gość

Im grubsza morda tym bardziej gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooosc

Ja mam 33 lata i tez nie mam.Zazdroscisz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość goooosc napisał:

Ja mam 33 lata i tez nie mam.Zazdroscisz ? 🙂

Lepiej mieć zmarszczki po sama cipe niż nie mieć wcale ale być chorą psychicznie jak ty kiełbaso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość goooosc napisał:

Ja mam 33 lata i tez nie mam.Zazdroscisz ? 🙂

tak

stosujesz jakies kosmetyki na zmarszczki, (tj. przeciw zmarszczkom), czy po prostu to kwestia genów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

tak

stosujesz jakies kosmetyki na zmarszczki, (tj. przeciw zmarszczkom), czy po prostu to kwestia genów?

I to i to :) U nas to rodzinne,wszystkie moje ciocie i babcia,mama dlugo sie trzymaly i byly piekne za mlodu (teraz tez dobrze sie trzymaja.)A jesli chodzi o krem,to uzywam bebe,nie kosztuje duzo i bardzo sobie chwale :) Ale staram sie tez dobrze odzywiac no i duzo wody pije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wystarczy nie chlac, nie palić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrób sobie zabiegi z medycyny estetycznej, teraz wszystko idzie do przodu, wystarczy tylko chcieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem zazdrościsz osobom młodym. No to na co czekasz, marsz na podciaganie buldoga złotą nicią, wampirzy lifting, ścieranie, nawożenie, ściskanie, wtlaczanie, nadciąganie. A jak myślisz, czemu te stare pudła celebryty wyglądają tak młodo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxc

Ciekawe ktore? 😄 klamstwa, klamstwa. Doslownie kazdy kolo 40 wyglada jak gowno, nawet jak zrobi tysiac zabiegow. Tyle wart jest wyglad. I cieszy mnie to niesamowicie. Kazda menda dla ktorej wyglad jest najwazniejszy zaplaci za to jak juz umalowanie ryja nie pozwoli nie straszyc na ulicy hihihi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Zxc napisał:

Ciekawe ktore? 😄 klamstwa, klamstwa. Doslownie kazdy kolo 40 wyglada jak gowno, nawet jak zrobi tysiac zabiegow. Tyle wart jest wyglad. I cieszy mnie to niesamowicie. Kazda menda dla ktorej wyglad jest najwazniejszy zaplaci za to jak juz umalowanie ryja nie pozwoli nie straszyc na ulicy hihihi 😄

Twoja stara też jest gòwnem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi możesz zazdrościć 😉  Mam 46 lat i skórę wyglądająca młodo, jędrnie sprężyście i gładziutko bez żadnych zabiegów o których pisze Onkosfera. To kwestia genów, odpowiedniego odżywiania się, suplementacji witamin, mikroelementów, no i oczywiście zdrowego ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Zxc napisał:

Kazda menda dla ktorej wyglad jest najwazniejszy zaplaci za to jak juz umalowanie ryja nie pozwoli nie straszyc na ulicy hihihi 😄

Znowu ten zakompleksiony paszczur.Widac,ze nigdy piekna nie bylas i zal ci du/pe sciska.A co ci przeszkadza,ze ktos przywiazuje do wygladu duza wage ? Zajmij sie soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxc

Cieszy mnie to niesamowicie ze wasze ryje pomarszcza sie a zeby i wlosy powypadaja. Wtedy zrozumiecie jakie glupie bylyscie bo patrzylyscie tylko na wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Zxc napisał:

Cieszy mnie to niesamowicie ze wasze ryje pomarszcza sie a zeby i wlosy powypadaja. Wtedy zrozumiecie jakie glupie bylyscie bo patrzylyscie tylko na wyglad.

Wole byc glupia i patrzec tylko na wyglad,niz byc tak toksyczna osoba jaka ty jestes.Jakas ladna osoba wyrzadzila ci krzywde,ze w tobie tyle agresji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Zxc napisał:

Cieszy mnie to niesamowicie ze wasze ryje pomarszcza sie a zeby i wlosy powypadaja. Wtedy zrozumiecie jakie glupie bylyscie bo patrzylyscie tylko na wyglad.

Wole byc glupia i patrzec tylko na wyglad,niz byc tak toksyczna osoba jaka ty jestes.Jakas ladna osoba wyrzadzila ci krzywde,ze w tobie tyle agresji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Zxc napisał:

Cieszy mnie to niesamowicie ze wasze ryje pomarszcza sie a zeby i wlosy powypadaja. Wtedy zrozumiecie jakie glupie bylyscie bo patrzylyscie tylko na wyglad.

Wole byc glupia i patrzec tylko na wyglad,niz byc tak toksyczna osoba jaka ty jestes.Jakas ladna osoba wyrzadzila ci krzywde,ze w tobie tyle agresji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wystarczy nie chlac, nie palić 

Trochę w życiu wypiłem i spaliłem a wyglądam około 10 lat młodziej. Jak geny dobre to jakoś dadzą rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxc

Nic ci nie da nie palenie i nie picie. Przynajmniej w tej kwestii jest sprawiedliwosc i kazdy okolo 40 wyglada jak gowno hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxc

Takie sa fakty wiec przyglupy dla ktorych tylko wyglad sie liczy i ktorych ta prawda boli mordy w kubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Zxc napisał:

Takie sa fakty wiec przyglupy dla ktorych tylko wyglad sie liczy i ktorych ta prawda boli mordy w kubel.

Ale mnie nic nie boli.Kazdy sie kiedys zestarzeje.Ty masz problem z tego,co widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ale mnie nic nie boli.Kazdy sie kiedys zestarzeje.Ty masz problem z tego,co widac.

To nie moj problem. Tylko uwielbiam miec beke z tepakow dla ktorych tylko wyglad sie liczy. Bo jest tyle wart co to gowno ktore zrobilem 20 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Jak to GośćGość pisał/a nie chlać, nie palić. Do tego nie ćpać, nie opalać się, jeść zdrowo, unikać cukru, stresu. Co tu kryć kwas hialuronowy, hydroksyapatyt w zastrzykach, botoks, chirurg. Nie kupować kremów z BHT, BHA, parafiną, olejami mineralnymi. Wsmarowywać wit A, E, C z kapułek, pić kolagen na stawy, kupić oleje: różany, rycynowy i z opuncji figowej. Tym smarować skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi

I tak kolo 40 bedziesz wygladac jak kupa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka25

Nawet nie wiesz jakie cuda czyni kwas... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Zxc napisał:

Nic ci nie da nie palenie i nie picie. Przynajmniej w tej kwestii jest sprawiedliwosc i kazdy okolo 40 wyglada jak gowno hihi

To tylko kwestia czasu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×