Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiksi

Popełniłam wielki błąd

Polecane posty

Gość Wiksi

Przez jakiś czas chyba nie miałam kontroli nad tym co myślę i pisze do pewnej osoby, no nazwę to wprost - stalking. Wiadomości naprawdę dziwnej treści. Ale ocknelam się i opanowałam z tym wszystkim. Czy myślicie że jest sens napisać do tej osoby, że bardzo tego żałuję czy już po prostu się nie odzywać. Mam przez to wyrzuty sumienia i wiem że ta osoba będzie miała zawsze do mnie uraz ale czuję potrzebę przeproszenia tej osoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie
Przed chwilą, Gość Wiksi napisał:

Przez jakiś czas chyba nie miałam kontroli nad tym co myślę i pisze do pewnej osoby, no nazwę to wprost - stalking. Wiadomości naprawdę dziwnej treści. Ale ocknelam się i opanowałam z tym wszystkim. Czy myślicie że jest sens napisać do tej osoby, że bardzo tego żałuję czy już po prostu się nie odzywać. Mam przez to wyrzuty sumienia i wiem że ta osoba będzie miała zawsze do mnie uraz ale czuję potrzebę przeproszenia tej osoby 

Czy ta osoba o tym wie? istotna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksi
5 minut temu, Gość Pytanie napisał:

Czy ta osoba o tym wie? istotna kwestia

Myślę że się domyśliła. Ale to wszystko ograniczyło się tylko do wiadomości. Nie śledziłam go, nie wysyłałam jakiś prezentów, nawet nie pomyślałam o takich rzeczach, nie miałam takiej potrzeby..po prostu zrozumiałam że tak czy siak nawet te wiadomości były złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemysław

Ja bym przeprosił ale coś mi mówi że Ty tego nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

i pewnie pisalas to szszszmato w nie swoim imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksi
5 minut temu, Gość gosc napisał:

i pewnie pisalas to szszszmato w nie swoim imieniu

Pisałam ze swojego numeru, nie podawałam się za nikogo. Chce przeprosić ale nawet nie wiem co napisać. Nigdy w życiu nie miałam takich wyrzutów sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nei ma wybaczenia dla takich rzeczy, wiem po sobie. Szambo wyjjeebalo i tego nie powycierasz. Koniec gry, znajdź sobie inna ofiarę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksi
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nei ma wybaczenia dla takich rzeczy, wiem po sobie. Szambo wyjjeebalo i tego nie powycierasz. Koniec gry, znajdź sobie inna ofiarę ;))

Nigdy nie myślałam o osobach jako ofiarach. Wiem ze koniec, że tego nie da się zapomnieć ale po prostu wyszło tak a nie inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksi
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nei ma wybaczenia dla takich rzeczy, wiem po sobie. Szambo wyjjeebalo i tego nie powycierasz. Koniec gry, znajdź sobie inna ofiarę ;))

Nigdy nie myślałam o osobach jako ofiarach. Wiem ze koniec, że tego nie da się zapomnieć ale po prostu wyszło tak a nie inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksi
11 minut temu, Piwonia28 napisał:

Przeproś, napewno Ci ulży i wiecej tak nie zrobisz 🙂 Zakochałaś sie w tej osobie?

 

Może nie zakochałam ale bardzo zauroczylam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem... No ciezko sie wypowiedziec bo nie znam Cie na tyle myśle poprostu ze kazdemu sie słowo przepraszam nalezy . działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1976

Przeproś, ulży Ci.

Ale licz się z tym, że druga strona zamiast "nic się nie stało" rzuci w odpowiedzi wiązanką...

Skoro wina była Twoja - przeproś ale nie wchodź w dyskusję. Bo się znów nakręcisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergre

sprawa jest prosta, jesli to byla osoba na która mialas/masz ochote seksualna to postaw wszystko na jedną karta i zaproponuje jej lub jemu to cos.. lodzika, minetke.. nie wiem czy jestes lesba czy normalna, zaproponuj seks i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksi
1 minutę temu, Piwonia28 napisał:

Rozumiem... No ciezko sie wypowiedziec bo nie znam Cie na tyle myśle poprostu ze kazdemu sie słowo przepraszam nalezy . działaj.

Zrobię tak jak mówisz i tak już nic nie naprawie ale chociaż moje wyrzuty  sumienia będą mniejsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksi
3 minuty temu, Gość 1976 napisał:

Przeproś, ulży Ci.

Ale licz się z tym, że druga strona zamiast "nic się nie stało" rzuci w odpowiedzi wiązanką...

Skoro wina była Twoja - przeproś ale nie wchodź w dyskusję. Bo się znów nakręcisz....

Liczę się z tym ale też myślę że po prostu mi nie odpowie bo co miałby napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksi
4 minuty temu, Gość gergre napisał:

sprawa jest prosta, jesli to byla osoba na która mialas/masz ochote seksualna to postaw wszystko na jedną karta i zaproponuje jej lub jemu to cos.. lodzika, minetke.. nie wiem czy jestes lesba czy normalna, zaproponuj seks i tyle

Mi nie zależało na tej osobie w kwestii seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksi
2 minuty temu, Piwonia28 napisał:

Powodzenia 🙂🙂

 

Dziękuję 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotka
Przed chwilą, Gość Wiksi napisał:

Liczę się z tym ale też myślę że po prostu mi nie odpowie bo co miałby napisać.

Jak to co? Jest ok wybaczam a teraz idź sobie i nie rób tego więcej może coś takiego no chyba że to choleryk z resztą nie przewidzisz reakcji może się wścieknie może się nakręci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena
1 minutę temu, Gość Wiksi napisał:

Mi nie zależało na tej osobie w kwestii seksu. 

Byłaś ciekawa jakie życie prowadzi i przyssałaś się jak pijawka? Nagle zaczęłaś się interesować wszystkim tym co on? Zgadłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksi
3 minuty temu, Gość Magdalena napisał:

Byłaś ciekawa jakie życie prowadzi i przyssałaś się jak pijawka? Nagle zaczęłaś się interesować wszystkim tym co on? Zgadłam

Miałam doła bo przeprowadziłam się do nowego miasta i potrzebowałam kogoś bliskości a on był jedyny kogo znałam. Nie interesowało mnie jego życie tylko chęć pogadania z nim , przytulenia i po prostu wyzalenia się. A że mi się podobał i był dla mnie dobry to szybko się w nim zauroczylam. Później za szybko wyznałam pod wpływem impulsu że coś do niego czuje i on po prostu przestał się odzywać, zerwał jakikolwiek kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Wiksi napisał:

[...] Czy myślicie że jest sens napisać do tej osoby, że bardzo tego żałuję czy już po prostu się nie odzywać. Mam przez to wyrzuty sumienia i wiem że ta osoba będzie miała zawsze do mnie uraz ale czuję potrzebę przeproszenia tej osoby 

Na ile to rzeczywista chęć przeprosin za swoje zachowanie, a na ile podświadoma próba manipulacji adresatem, by się jednak odezwał?... Uważam, że w tej sytuacji po prostu lepiej byłoby już milczeć i postarać się poradzić sobie samodzielnie z własnymi emocjami, zamiast przerzucać je na drugą stronę. Facet uciął kontakt i lepiej będzie wyglądało uszanowanie tego faktu, niźli słanie 'przeprosin' dla odmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksi
52 minuty temu, Nenesh napisał:

Na ile to rzeczywista chęć przeprosin za swoje zachowanie, a na ile podświadoma próba manipulacji adresatem, by się jednak odezwał?... Uważam, że w tej sytuacji po prostu lepiej byłoby już milczeć i postarać się poradzić sobie samodzielnie z własnymi emocjami, zamiast przerzucać je na drugą stronę. Facet uciął kontakt i lepiej będzie wyglądało uszanowanie tego faktu, niźli słanie 'przeprosin' dla odmiany...

Nie chcę nikim manipulować, nigdy takich rzeczy nie robiłam. Na co mi to. Po prostu jest mi z tym wszystkim źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiksi
52 minuty temu, Nenesh napisał:

Na ile to rzeczywista chęć przeprosin za swoje zachowanie, a na ile podświadoma próba manipulacji adresatem, by się jednak odezwał?... Uważam, że w tej sytuacji po prostu lepiej byłoby już milczeć i postarać się poradzić sobie samodzielnie z własnymi emocjami, zamiast przerzucać je na drugą stronę. Facet uciął kontakt i lepiej będzie wyglądało uszanowanie tego faktu, niźli słanie 'przeprosin' dla odmiany...

Nie chcę nikim manipulować, nigdy takich rzeczy nie robiłam. Na co mi to. Po prostu jest mi z tym wszystkim źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
2 godziny temu, Gość Wiksi napisał:

Nigdy nie myślałam o osobach jako ofiarach. Wiem ze koniec, że tego nie da się zapomnieć ale po prostu wyszło tak a nie inaczej ...

Więc nie przepraszaj, trochę Ci odbiło i na chwilę i tyle. Daj sobie z nim spokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×