Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piwonia28

Tatuaże

Polecane posty

Myslałam, że nic mnie nie zdziwi ale jednak. Mnóstwo ludzi których znam mają tatuaze sama mam ich mnówstwo ale widocznie dla pokolenia 50plus jest to temat tabu. Pani w autobusie zobaczywszy mój rekaw wyciągneła krzyżyk i mówila ze poleje mnie wodą święconą wiec spytalam po co? A ona odparła, że mam diabła 😄😄 NA ogól bawią mnie takie historie ale serio jest 21 wiek i kazdy robi ze skóry co chce takie moje zdanie. Mieliście moze jakas podobna sytuację ? Jest tu ktoś podziarany? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem czy wierzę w taką reakcję...z drugiej strony może kobieta byla dużo starsza i z jakiejś głębokiej wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne na oko po 50 ale może była starsza albo może z problemami jakimiś psychicznymi rozni są nie mi oceniać. Na ogól ludzie oglądaja i są ciekawi ale zdarzają sie i takie sytuacje cóż taki naród za granica by to nikogo nie dziwiło 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Piwonia28 napisał:

Zapewne na oko po 50 ale może była starsza albo może z problemami jakimiś psychicznymi rozni są nie mi oceniać. Na ogól ludzie oglądaja i są ciekawi ale zdarzają sie i takie sytuacje cóż taki naród za granica by to nikogo nie dziwiło 😄

 

I dlatego myślę, że nie ma się z czego śmiać. W tych czasach to raczej nie jest normalna reakcja, więc zdrowa osoba tak nie zareaguje. Nie ma się czym ekscytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×