Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Planujecie juz wakacje w tym roku?

Polecane posty

Gość Gość

Ja już od kilku lat nigdzie nie byłam z różnych powodów, które przekładamy się na finanse. W tym roku chce w końcu pod palme bo mam dość już tej rutyny no i chciałabym do Polski na Wielkanoc skoczyc... ceny? 2 tygodnie w Hiszpanii to lot do Polski spowrotem w okresie wielkanocnym. Tez nie mam zbyt pola manewru, bo dzieci mają szkole (co prawda będą ferie) ,ale my też nie możemy wziąć całego urlopu by w białej podlaskiej posiedzieć. 

Dp mam zza granicy tez takie pytanie:

Ile razy do roku wyjeżdżacie gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi

Roznie ,  2-3 razy  , latem przewaznie na 2 tygodnie Wlochy, Hiszpania, Portugalia,  staramy sie czesto  wylatywac gdzies na weekendy,  zeby odskoczyc od codziennosci  .

W tym roku jeszcze nie mamy  planow na wakacje ale za 2 tygodnie lecimy na weekend do Mediolanu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mamy już zaplanowane wakacje, pod koniec lipca jedziemy na 12 dni nad morze do Mielna.Jeździmy tam co 2 lata z dziećmi do domków letniskowych.Tak sobie ustaliliśmy,w jedne wakacje jedziemy w góry,w drugie wakacje jedziemy nad morze bo mąż kocha góry,ja kocham morze a dzieci kochają i góry i morze.🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsianka
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja już od kilku lat nigdzie nie byłam z różnych powodów, które przekładamy się na finanse. W tym roku chce w końcu pod palme bo mam dość już tej rutyny no i chciałabym do Polski na Wielkanoc skoczyc... ceny? 2 tygodnie w Hiszpanii to lot do Polski spowrotem w okresie wielkanocnym.

Hm, nie wiem gdzie te dwa tygodnie w Hiszpanii tak tanio jak loty do Polski. ja kupiłam loty do Polski dwa tygodnie temu, na szkolne ferie wielkanocne, dwoje dorosłych jedno dziecko, loty bezpośrednie i zapłaciliśmy 360 funtów, czyli dość spoko cena. dla porównania, 2018 zaplaciliśmy (loty na lipiec kupione w marcu) ponad 500 GBP. no i w Hiszpanii byliśmy kilka lat temu, na tydzien, i wyszło nam wszystkiego jakoś 1400 funtów więc nie rozumiem co to za  mega drogie loty do Poslki wynalazłaś? Nie zebym nie wierzyła, ale jakie połączenie , jeśli mogę zapytać, i ile dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My co roku jedziemy na święta do Polski, raz w roku conajmniej do stanów, do tego jeden urlop zawsze na plazy w tropikach (Tajlandia, Indonezja, Zanzibar), latem tez do Polski, a do tego jakieś zupełnie losowe kierunki na Max tydzień (Włochy, UK, Maroko, Turcja). 
 Na lato nie mamy jeszcze planów, na pewno Polska (chcielibyśmy zabrać psa ze sobą wiec wtedy zostalibyśmy na dwa miesiące w Polsce, jesli bez psa to krócej i do tego jakiś inny kierunek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsianka

nie chce mi uznać wpisu o wakacjach hah nie wiem czemu.

widzę żel udzie lubią kierunki gdzie jest cieplo a nawet gorąco, jak jendak wole zwiedzać miasta oraz zimniejsze kraje. owszem  parę godzin na plaży też może być, ale np dzien w dzien po 5 godzin plazowania to eeee nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość owsianka napisał:

nie chce mi uznać wpisu o wakacjach hah nie wiem czemu.

widzę żel udzie lubią kierunki gdzie jest cieplo a nawet gorąco, jak jendak wole zwiedzać miasta oraz zimniejsze kraje. owszem  parę godzin na plaży też może być, ale np dzien w dzien po 5 godzin plazowania to eeee nie.

Ja podobnie, ale z racji że już nie byłam na wakacjach x lat chce lenistwa, piasku i plazy. Najmlodszy ma aktualnie 2 lata, w wózku nie posiedzi i tez lipa nie zwiedzanie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsianka

polecam północne Włohy jakby co, okolice jezior Como i Garda. małe miasta typu Verona, Ravenna, bergamo, ciut więskze Bologna. Mediolan niefajny, wielki, zatłoczony, pełen niemalże perfekcyjeei wyglądających ludzi którzy maja na Ciebie wy.je.ba.ne.

polecam też uroczą stolicę Estonii. i stolicę Norwegii też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsianka

* Włochy  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunnys

Czy planujemy już wakacje??? Juz zaplanowane 🙂 I również obrany kierunek na wakacje 2021 🙂 Oby życia starczyło na realizację planów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsianka
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja podobnie, ale z racji że już nie byłam na wakacjach x lat chce lenistwa, piasku i plazy. Najmlodszy ma aktualnie 2 lata, w wózku nie posiedzi i tez lipa nie zwiedzanie będzie. 

My zaczęliśmy jeździć w inne miejsca niż Polska jak nasze dziecko miało 5 lat, wcześniej się nie dało, bo wlaśnie czuliśmy, że bylaby to męczarnia troszeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsianka
4 minuty temu, Gość Bunnys napisał:

Czy planujemy już wakacje??? Juz zaplanowane 🙂 I również obrany kierunek na wakacje 2021 🙂 Oby życia starczyło na realizację planów 

w 2021 skończę 40-stkę i mam zamiar  mieć taki 4-5 dniowy wypad z trzema koleżankami  do Lizbony.  zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Przemyslaw 91 napisał:

Chyba palcem na mapie kaleko

Morda uszaty peedrylu

Ty z domu nie potrafisz wyjść,bo mamusia nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))

Oczywiście kierunek wybrany.Ekipa potwierdzona😉Madero nadciagamy niebawem:))))))))))Dla takich chwil warto pracować i czekać caly rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedziemy na kanary na poczatku marca i myslimy o hiszpanii latem 🙂 polske chyva odpuszczamy w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nff

Na przełomie lipca i sierpnia dwa tygodnie nad morzem polskim cała rodzina plus moi rodzice i brat z rodziną 

W maju tydzień na Malcie tylko we dwoje bez dzieci 😁

I we wrześniu z dziećmi młodszymi gdzieś polecimy na tydzień ale jeszcze nic nie mamy zarezerwowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oceń
2 godziny temu, Gość owsianka napisał:

My zaczęliśmy jeździć w inne miejsca niż Polska jak nasze dziecko miało 5 lat, wcześniej się nie dało, bo wlaśnie czuliśmy, że bylaby to męczarnia troszeczkę.

Ja się boje jeździć za granicę, najbezpieczniej czuję się wśród krajan,w Polsce.Raz byłam w Grecji i ciągle miałam stracha że coś się stanie a ja nie znam języka i nie dogadam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

Ja z racji tego, ze w tym roku rodze, wprowadzamy sie do nowego domu, remont pochlonal nas majatek wiec chyba tylko wyjazd do polski, i to sama z dzieckiem, w okolicy wrzesnia. 

Ale odpokutuje" to sobie jak maly podrosnie i staniemy na nogi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087
2 godziny temu, Gość Oceń napisał:

Ja się boje jeździć za granicę, najbezpieczniej czuję się wśród krajan,w Polsce.Raz byłam w Grecji i ciągle miałam stracha że coś się stanie a ja nie znam języka i nie dogadam się.

Zaluj, swiat jest taki piekny. ja zaczelam podrozowac bez jezyka, i dzieki temu ze nocowalm u obcych ludzi z CS, pozniej hostele nauczylam sie jezyka.

Wakacje w pl sa drogie, ale jaw tym roku chyba nie mam wyjscia 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffgg
4 godziny temu, Gość Oceń napisał:

Ja się boje jeździć za granicę, najbezpieczniej czuję się wśród krajan,w Polsce.Raz byłam w Grecji i ciągle miałam stracha że coś się stanie a ja nie znam języka i nie dogadam się.

dziwne podejście. Nabierz odwagi, wiele tracisz, na świecie jest tyle do zobaczenia!! ja dopiero byłam w ośmiu krajach - w tym jeden tylko poza Europą - ale naprawdę, to wzbogac człowieka, rozwija, i no wspomnienia! pewnie, że może pójść coś nie tak, my w Barcelonie się zgubiliśmy i nie dotarliśmy  do pewnego miejsca gdzie chcielismy,  a  z kolei jak bylismy na Akropolu to padało i bylam zła, że mi to 'zepsuło' zwiedzanie tego cudnego miejsca, no bywa, ale to jest  po prostu życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi się marzą Malediwy ale w tym roku jedynie Międzyzdroje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam w Grecji z Coral Travel i bardzo mi to biuro się spodobało. Szczerze mówiąc doskonale się bawiłam, odpoczęłam...biuro zadbało o bezpieczeństwo a to że było mało turystów zrobiło swoje!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malmal napisał:

ja byłam w Grecji z Coral Travel i bardzo mi to biuro się spodobało. Szczerze mówiąc doskonale się bawiłam, odpoczęłam...biuro zadbało o bezpieczeństwo a to że było mało turystów zrobiło swoje!

Taa,reklama 😂

Najlepiej jechać bez biura podróży. Teraz są takie możliwości że można samemu przez internet zarezerwować pobyt. Mój kuzyn z narzeczoną polecieli na Teneryfę i wszystko sami załatwiali przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe no wlasnie uważam z Egipt to jest całkiem dobry kierunek - sama byłam z Coral travel i myślę ze warto tam jechać  jesienią lub zimą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My co roku gdzieś latamy. Obecnie jestem w ciąży i z półtorarocznym dzieckiem przy nodze. Nastały ciężkie czasy więc trudno coś zaplanować. Jednak myślałam nad tym żeby pojechać w czerwcu czy początkiem lipca do polski do taty na wieś. Byłam tam każdego roku na całe dwa miesiące jak byłam mała. Też chcialabym żeby moja córka doznała tego. Jeziora, świeże powietrze, dobre polskie jedzenie (mieszkamy w Anglii) Jeśli tata dostanie wolne to może pojedzie z nami. Na później nic nie planuje bo datą porodu na razie na konie sierpnia. Pozdrawiam wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie zaplanowane wakacje/czas wolny 2021-nigdzie nie jade bez potrzeby dopoki nie dostane szczepionki albo nie przechoruje na tyle lekko, ze stane na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo ja już przeglądałam oferty biur podróży! bardzo mnie kusi wiosną Egipt, akurat pasuje mi oferta Coral Travel wiec myślę ze skorzystam z ich wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ulax napisał:

noo ja już przeglądałam oferty biur podróży! bardzo mnie kusi wiosną Egipt, akurat pasuje mi oferta Coral Travel wiec myślę ze skorzystam z ich wakacji!

Ile będziecie jeszcze to reklamować? 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie jeszcze jakieś konkretne, ale kilka planów na wyjazd z rodziną w góry już mam :) Właściwie odkąd trafiłam na bloga podróżniczego Hasające Zające, zakochałam się w naszych, polskich górach. I wiecie co? trochę sobie wyrzucam, że przez tyle lat ich nie doceniałam. Dlatego w tym roku zamierzam to nadrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×