Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

chiński wirus już w europie

Polecane posty

Gość Gość

we francji potwierdzono oficjalnie dwa przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

we francji potwierdzono oficjalnie dwa przypadki

No popatrz🙂 A ktoś mi zarzucał, że się nudzę i robię sztuczny problem swoja pisaniną 😄  No to jak tam robaczki , ryż kupiony?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość paris napisał:

No popatrz🙂 A ktoś mi zarzucał, że się nudzę i robię sztuczny problem swoja pisaniną 😄  

No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Przemyslaw 91 napisał:

MADKI TERAZ WSZYSTKIE  ZACHORUJETA I WASZE GOOWNIAKI

We Francji to pewnie wina bambusów i ciapków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

We Francji to pewnie wina bambusów i ciapków

Ja już znalazłam na wirtualnej w komentarzach kilka bardzo szczegółowych teorii spiskowych, pomysłów na "rewanż" dla "przyjaciół" oraz przepis na zdrowie, czyli pod żadnym pozorem nie opuszczać naszych szczelnych granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem, ale ten chory facet miał przesiadkę w Amsterdamie więc tam pewnie też pozarażał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja już znalazłam na wirtualnej w komentarzach kilka bardzo szczegółowych teorii spiskowych, pomysłów na "rewanż" dla "przyjaciół" oraz przepis na zdrowie, czyli pod żadnym pozorem nie opuszczać naszych szczelnych granic...

To nic nie da, jutro w Rzeszowie ląduje grupa studentów którzy opuścili Wuhan chwilę przed blokadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
12 minut temu, Gość Gość napisał:

To nic nie da, jutro w Rzeszowie ląduje grupa studentów którzy opuścili Wuhan chwilę przed blokadą

No to czeka ich jeszcze tydzień leniuchowania w izolatce😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość paris napisał:

No to czeka ich jeszcze tydzień leniuchowania w izolatce😄

O ile nie pomylą studentów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość paris napisał:

No to czeka ich jeszcze tydzień leniuchowania w izolatce😄

dobrze by było, tylko że oni lecą z przesiadką w Dubaju, więc nie wiem czy ktoś na to wpadnie, żeby im zrobić kwarantannę. Tak naprawdę nikt by nawet o tym nie wiedział gdyby jeden z nich sam sie nie pochwalił w internecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

dobrze by było, tylko że oni lecą z przesiadką w Dubaju, więc nie wiem czy ktoś na to wpadnie, żeby im zrobić kwarantannę. Tak naprawdę nikt by nawet o tym nie wiedział gdyby jeden z nich sam sie nie pochwalił w internecie 

Może pójdą na odstrzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jest ktoś z rzeszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak na razie jest więcej strachu i rozsiewania paniki niż prawdziwych powodów do tego. Wirus nie jest jakoś strasznie zjadliwy o czym świadczy sytuacja epidemiologiczna z samego Wuhan: ok. 2% zarażonych w miejscu, gdzie taki wirus ma świetne warunki do przenoszenia się bo jest ogromna populacja na niewielkiej przestrzeni to malutko. Śmiertelność też nie jest bardzo duża (mniejsza kilkukrotnie od np. tej w przypadku epidemii SARS). Zacznijmy się bać, gdy zagrozi nam kolejna "hiszpanka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale z was panikary, naprawdę nie macie co robić? "Zwykła" grypa co roku więcej ofiar pochłania niż ten "straszny" wirus do tej pory. W jeden weekend na drogach ginie więcej osób, a jakoś wszystkie się samochodami bez strachu wozicie.

Media rozdmu...ą temat do granic absurdu, bo mają z tego oglądalność i kasę, a tępi ludzie jak wy łykają wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistvn
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ale z was panikary, naprawdę nie macie co robić? "Zwykła" grypa co roku więcej ofiar pochłania niż ten "straszny" wirus do tej pory. W jeden weekend na drogach ginie więcej osób, a jakoś wszystkie się samochodami bez strachu wozicie.

Media rozdmu...ą temat do granic absurdu, bo mają z tego oglądalność i kasę, a tępi ludzie jak wy łykają wszystko

właśnie ,miasto tez zablokowalo wjazd i wyjazd zeby zwiekszyc ogladalnosc, glupi nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×