Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nat

Ginekolog

Polecane posty

Gość Nat

Jestem dziewicą. Czy ginekolog rozpozna, że się masturbuję? Zamierzam iść i trochę tak głupio xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz błonę to nie sądzę, by pytał Cię o masturbację. Może zapyta, czy potrzebujesz jakąś antykoncepcję. Nie wsydź się, bo naprawdę nie ma czego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina
2 godziny temu, Gość Nat napisał:

Jestem dziewicą. Czy ginekolog rozpozna, że się masturbuję? Zamierzam iść i trochę tak głupio xD

Nie ale zato cie tak zbada " 

Szacuje się, że w Polsce każdego dnia dochodzi do 200 gwałtów, zaledwie 10 proc. z nich zgłaszanych jest na policję

Monzer M., ginekolog, został oskarżony o z­gwałcenie oraz doprowadzenie do innej czynności seksualnej wobec swoich pacjentek

Na policję i do prokuratury w Zabrzu zgłosiło się 20 kobiet, 19 z nich przesłuchanych przez sąd otrzymało status pokrzywdzonej przez Monzera M.

Policja apeluje o dalsze zgłaszanie się ofiar ginekologa

Badanie ginekologiczne dla wielu kobiet jest mało komfortowe, dlatego też często szukają lekarza, przy którym będą czuć się swobodnie, który w jak największym stopniu zminimalizuje ich niepokój, czasami też wstyd. Co miały czuć pacjentki ginekologa Monzera M., który w swoim prywatnym gabinecie dopuścił się gwałtu i innych czynności seksualnych?

Do gabinetu ginekologa kobieta wchodzi sama, nikt jej przy tym badaniu nie towarzyszy, bo nie chce czuć dodatkowego skrępowania faktem, że musi przed właściwie obcą osobą się rozebrać. Nie dość, że często kobietom towarzyszy wstyd, zażenowanie, to dodatkowo myślą jedynie o tym, by badanie jak najszybciej się zakończyło, a one mogły się ubrać. Co działo się w gabinecie Monzera M., do końca nie wiadomo, śledczy i prokuratora nie podają szczegółów ze względu na dobro śledztwa, ale też w ten sposób chronią kobiety, które zdecydowały się zeznawać.

Wszystko zaczęło się na początku minionych już wakacji. Na policję w Zabrzu zgłosiła się kobieta, zeznając, że zakres przeprowadzanych badań przez ginekologa Monzera M „kategorycznie przekraczał standardy”. Policja zajęła się sprawą i bardzo szybko dotarła do kolejnych trzech kobiet, których zeznania obciążały ginekologa przestępstwem z artykułu 197 kodeksu karnego, który brzmi:" dlatego nigdy samej nie chodzimy do ginekologa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
13 minut temu, Gość Tina napisał:

Nie ale zato cie tak zbada " 

Szacuje się, że w Polsce każdego dnia dochodzi do 200 gwałtów, zaledwie 10 proc. z nich zgłaszanych jest na policję

Monzer M., ginekolog, został oskarżony o z­gwałcenie oraz doprowadzenie do innej czynności seksualnej wobec swoich pacjentek

Na policję i do prokuratury w Zabrzu zgłosiło się 20 kobiet, 19 z nich przesłuchanych przez sąd otrzymało status pokrzywdzonej przez Monzera M.

Policja apeluje o dalsze zgłaszanie się ofiar ginekologa

Badanie ginekologiczne dla wielu kobiet jest mało komfortowe, dlatego też często szukają lekarza, przy którym będą czuć się swobodnie, który w jak największym stopniu zminimalizuje ich niepokój, czasami też wstyd. Co miały czuć pacjentki ginekologa Monzera M., który w swoim prywatnym gabinecie dopuścił się gwałtu i innych czynności seksualnych?

Do gabinetu ginekologa kobieta wchodzi sama, nikt jej przy tym badaniu nie towarzyszy, bo nie chce czuć dodatkowego skrępowania faktem, że musi przed właściwie obcą osobą się rozebrać. Nie dość, że często kobietom towarzyszy wstyd, zażenowanie, to dodatkowo myślą jedynie o tym, by badanie jak najszybciej się zakończyło, a one mogły się ubrać. Co działo się w gabinecie Monzera M., do końca nie wiadomo, śledczy i prokuratora nie podają szczegółów ze względu na dobro śledztwa, ale też w ten sposób chronią kobiety, które zdecydowały się zeznawać.

Wszystko zaczęło się na początku minionych już wakacji. Na policję w Zabrzu zgłosiła się kobieta, zeznając, że zakres przeprowadzanych badań przez ginekologa Monzera M „kategorycznie przekraczał standardy”. Policja zajęła się sprawą i bardzo szybko dotarła do kolejnych trzech kobiet, których zeznania obciążały ginekologa przestępstwem z artykułu 197 kodeksu karnego, który brzmi:" dlatego nigdy samej nie chodzimy do ginekologa! 

Nie strasz młodej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

O masturbację nie będzie pytał, ale o to czy jesteś dziewicą już tak, ponieważ dziewice  musi inaczej zbadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Nat napisał:

Jestem dziewicą. Czy ginekolog rozpozna, że się masturbuję? Zamierzam iść i trochę tak głupio xD

Każdy ginekolog przeprowadza wywiad i pyta : Czy pani współżyje, czy nie. Odpowiadasz ,że nie i jesteś dziewicą. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Taki ginekolog doskonale wie ,że każdy się masturbuje.Bo to jest naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Ona napisał:

O masturbację nie będzie pytał, ale o to czy jesteś dziewicą już tak, ponieważ dziewice  musi inaczej zbadać.

Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Nie strasz młodej dziewczyny

Takie sa FAKTY ! Dlatego nigdy przenigdy samej do ginekologa na badanie gdy WYPRASZA ginekolog to jest zboczencem i NARUSZA PRAWO! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Nie strasz młodej dziewczyny

Takie sa FAKTY ! Dlatego nigdy przenigdy samej do ginekologa na badanie gdy WYPRASZA ginekolog to jest zboczencem i NARUSZA PRAWO! Zwłaszcza młode dziewczyny są narażone podczas badań krocza! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Jolka napisał:

Takie sa FAKTY ! Dlatego nigdy przenigdy samej do ginekologa na badanie gdy WYPRASZA ginekolog to jest zboczencem i NARUSZA PRAWO! Zwłaszcza młode dziewczyny są narażone podczas badań krocza! !!!!

Nie przesadzaj kobitko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie przesadzaj kobitko.

To nie jest kobitka, tylko oslizly, oblesny zboczeniec, ktory juz od lat pier...li to samo. Chyba go to jara i wali sobie konia przy tych swoich wypocinach, bo nie widze innego uzasadnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda
2 godziny temu, Gość Real napisał:

To nie jest kobitka, tylko oslizly, oblesny zboczeniec, ktory juz od lat pier...li to samo. Chyba go to jara i wali sobie konia przy tych swoich wypocinach, bo nie widze innego uzasadnienia.

Mnie nie interesuje kto to pisze lecz co pisze a sprawdzslam i to sa fakty. A ty jako ten może ginekolog badający dziewczyny przy tym zboczeniec negujesz osobę co tyko robi wpis z faktami. Ba nawet robi cytat wpisów z mediów. Dlatego daj zboczencu ( gość Real )argumenty że wpis jest nieprawdą.  Ja mam męża a kiedyś jako mój chłopak obecny podczas wszelakich badań nawet krocza by uniknąć takich zboczeńcow może jak Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real
21 minut temu, Gość Jagoda napisał:

Mnie nie interesuje kto to pisze lecz co pisze a sprawdzslam i to sa fakty. A ty jako ten może ginekolog badający dziewczyny przy tym zboczeniec negujesz osobę co tyko robi wpis z faktami. Ba nawet robi cytat wpisów z mediów. Dlatego daj zboczencu ( gość Real )argumenty że wpis jest nieprawdą.  Ja mam męża a kiedyś jako mój chłopak obecny podczas wszelakich badań nawet krocza by uniknąć takich zboczeńcow może jak Ty. 

Hahaha, mozesz sie nazywac Jagoda, Jolka i setka innych imion, chory psychicznie zboku. I tak kazdy tylko sie z ciebie smieje, albo ci wspolczuje (bo deb.i.lizmu w takim stopniu jak u ciebie mozna tylko wspolczuc). Aha, jestem kobieta, durny cwoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Real napisał:

To nie jest kobitka, tylko oslizly, oblesny zboczeniec, ktory juz od lat pier...li to samo. Chyba go to jara i wali sobie konia przy tych swoich wypocinach, bo nie widze innego 

16 minut temu, Gość Real napisał:

Hahaha, mozesz sie nazywac Jagoda, Jolka i setka innych imion, chory psychicznie zboku. I tak kazdy tylko sie z ciebie smieje, albo ci wspolczuje (bo deb.i.lizmu w takim stopniu jak u ciebie mozna tylko wspolczuc). Aha, jestem kobieta, durny cwoku.

 

A mimo wszystko skoro nie jesteś zboczencem Gość Real to zaprzecz o molestowaniach czy gwałtach ginekologów podczas badań gdy jesteśmy same. O nic więcej mnie nie chodzi.  Ale jesteś zboczencem z kasty medycznej i nie zaprzeczyć faktom,  Wpiszcie dziewczyny w Google  / ginekolog zgwałcił pacjentkę / to lista zboczonych ginekologow i urologia jest długa ba nawet ostatnio dołączył ortopeda do takich zboczeńcow! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka Czaśka
16 godzin temu, Gość Ona napisał:

O masturbację nie będzie pytał, ale o to czy jesteś dziewicą już tak, ponieważ dziewice  musi inaczej zbadać.

Mnie zapytał. Najpierw spytał czy mam rozpoczęte życie seksualne a kiedy usłyszał że nie to spytał coś o sposobie rozładowywania napięcia seksualnego a gdy odpowiedziałam, że nie rozumiem o co chodzi to spytał wprost o masturbację. Do dziś nie wiem jako to ma związek z badanie czy jestem zdrowa i czy nic mi nie dolega. Odpowiedziałam wtedy chociaż bardzo się wstydziłam. Co ciekawe, ani siostra ani żadna z moich koleżanek niegdy nie spotkała się z pytaniem o masturbowanie się. Dziś myślę, że on protsu z prywatnej ciekawości chciał to wiedzieć. Żaluję, że mu odpowiedziałam wtedy na to pytanie chociaż bardzo się wstydziłam wyznać prawdę. Dziś nie byłabym taka naiwna i Tobie też nie radzę. Jak będzie coś próbował zagadywać o masturbacji to wyjdź z gabinetu i najlepiej jeszcze zgłość to gdzieś co co starego oblecha obchodzi czy młoda dziewczyna masturbuje się czy nie? Jaki to ma ... związek z badaniem? No ... jaki???? Niech mi ktoś logicznie odpowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może zależeć to od wieku dziewczyny, ja osobiście do ginekologa poszłam w wieku 18 lat jak dziewicą już nie byłam,ale gdy zgłasza się starsza dziewczyna- dziewica, to pytanie o masturbację może się pojawić przy przypuszczeniach o złą gospodarkę hormonalną.Bo zaburzenia hormonalne w pływają znacząco na libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Może zależeć to od wieku dziewczyny, ja osobiście do ginekologa poszłam w wieku 18 lat jak dziewicą już nie byłam,ale gdy zgłasza się starsza dziewczyna- dziewica, to pytanie o masturbację może się pojawić przy przypuszczeniach o złą gospodarkę hormonalną.Bo zaburzenia hormonalne w pływają znacząco na libido.

Ja byłam pierwszy raz u ginekologa dopiero po dwuletnim wspołżyciu z chłopakiem i to badał mnie w jego obecności skoro razem przyszliśmy to po to by był przy badaniu. Dlatego nie padło  pytanie o masturbacji. Dość dużo chłopakowi tłumaczył spraw z ciążą , gdyż planujemy ciążę i będzie chłopak przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Michaił Pravda napisał:

Ściany tekstów. Tu musiało się sporo dziać. Przeczytać "Lalkę", czy te teksty...?

Nie wiesz jak wydłużyć nogi w stole kuchennym domowymi sposobami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×