Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jesteś bardzo podatna

Polecane posty

Gość Sp cio

Jaki amator gówna się pojawił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Grzecznie wyszoruj śmierdzące rączki a i podobno konsumując kał można się zatruć daj mu spłynąć w muszli tam gdzie jego miejsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dc sxzzz
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Można cię urabiać jak plastelinę, hehe😂

a twoja mmuskie siostre tatuska i pieska tez urabiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortepian

Jaki temat, taki amator.

Plastuś jest mój i nie mów mi co mam z nim zrobić.

Rączek nie muszę myć, bo siusiam na siedzącą. Pif paf, pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Fortepian napisał:

Jaki temat, taki amator.

Plastuś jest mój i nie mów mi co mam z nim zrobić.

Przyglądałeś się, wąchałeś i posmakowałeś g.ówno. Śmierdzisz. Płaczę na myśl, że mógłbyś tymi paluchami dotykać fortepianu 

Przed chwilą, Gość Fortepian napisał:

Rączek nie muszę myć, bo siusiam na siedzącą. Pif paf, pozamiatane.

Zero męskości siusiać na siedząco. Nie rób tego przy swojej kobiecie jeśli nie chcesz ujrzeć zażenowania na jej twarzy. Jakie pif paf z pistoletu na wodę? Co najwyżej możesz jej strzelić w dekolt, żeby dojrzeć kawałek cycka. Wezmę tę szczotkę i sam pozamiatam. Ty już lepiej wyjdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortepian

Zręczne palce, chodź brązem umazane, doskonale w czarne klawisze trafiają, przy tej muzyce przypomniało by ci się dzieciństwo. 

11 minut temu, Gość gość napisał:

Przyglądałeś się, wąchałeś i posmakowałeś g.ówno. Śmierdzisz. Płaczę na myśl, że mógłbyś tymi paluchami dotykać fortepianu 

Zero męskości siusiać na siedząco. Nie rób tego przy swojej kobiecie jeśli nie chcesz ujrzeć zażenowania na jej twarzy. Jakie pif paf z pistoletu na wodę? Co najwyżej możesz jej strzelić w dekolt, żeby dojrzeć kawałek cycka. Wezmę tę szczotkę i sam pozamiatam. Ty już lepiej wyjdź

Czuję, że masz nie miłe wspomnienia, jeśli chcesz porozmawiać przy kulturalnej muzyce, nazywam je brązowym brzmieniem, to zapraszam na koncert. Kawałkiem cycka się zachwyciłeś, teraz polecasz? Wole iść na całość i rozkoszować się całym pięknem, kaliber 7,62mm, celny strzał za każdym razem. 

Jasne, trzymaj szczotkę obiema rękoma, zamiataj dokładnie, to nie wyścig na czas. Poza tym i tak płacę ci na godzinę, więc więcej niż 5zł nie wyciągniesz. Jak skończysz, daj znać to mi ręce umyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Można cię urabiać jak plastelinę, hehe😂

Oj chyba nie do konca :) Gdyby tak bylo to nie bylbys taki wsciekly.Cos jednak chyba nie idzie po twojej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×