Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Felix

Podoba mi się młodsza dziewczyna

Polecane posty

Gość Felix

Tak jak w opisie ja mam 26 lata ona 18 myślicie że może się udać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie że tak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Pewnie że tak;-)

Boję śie że zbiegiem lat wymieni mnie na młodszy model jak ona bendzie mieć 22 lata to ja  30 już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Felix napisał:

Boję śie że zbiegiem lat wymieni mnie na młodszy model jak ona bendzie mieć 22 lata to ja  30 już

Dobrze myślisz, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ja miałam 18 lat to dla mnie chłopak w twoim wieku to był za stary.

Dla 18 to max 23 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Nieważny jest wiek, ważne żeby fajka dobrze stala 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak będziesz dobry hajs trzepał, to po co ma Cie wymieniac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak ja miałam 18 lat to dla mnie chłopak w twoim wieku to był za stary.

Dla 18 to max 23 lateko

Ona mi czegoś takiego nie powiedziała że  stary ma dużo koleżanek co mają starszych chłopaków tylko o to chodzi ze jak bendzie miała 21 lat to może wolec takiego 25 latka a nie gościa przed 30 stką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny są różne nawet takie co lubią chłopaków starszych  nawet o 10 lat a poza tym co śie zamartwiasz co bendzie za 4 lata ty ją możesz wymienić na młodszy model a nie ona ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak miałam 18 lat to podobali mi się mężczyźni 30+. W wieku 20 lat będąc na studiach wyszłam za mąż za 30 latka.

I nadal z nim jestem, i nie wydaje mi się stary, między tobą a dziewczyną  jest tylko 8 lat, za pare lat ta rożnica się zatrze, kobiety szybciej się starzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak miałam 18 lat to podobali mi się mężczyźni 30+. W wieku 20 lat będąc na studiach wyszłam za mąż za 30 latka.

I nadal z nim jestem, i nie wydaje mi się stary, między tobą a dziewczyną  jest tylko 8 lat, za pare lat ta rożnica się zatrze, kobiety szybciej się starzeją.

No proszę jedyna prawdziwa kobieta na kafet co mówi dobrze brawo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak miałam 18 lat to podobali mi się mężczyźni 30+. W wieku 20 lat będąc na studiach wyszłam za mąż za 30 latka.

I nadal z nim jestem, i nie wydaje mi się stary, między tobą a dziewczyną  jest tylko 8 lat, za pare lat ta rożnica się zatrze, kobiety szybciej się starzeją.

Nie potszywaj się pod kobiety. Kiedy to 20 latka wychodzi za 30 latka? chyba na wsi zabitej deskami.

W mieście palancie to kobiety 20 lat się bawią a nie piorą skarpety 30 latką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na cholerne jakieś głupie domysly, zostawi to zostawi nigdy nie wiadomo co będzie jutro a ty wybiegasz co za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co ty chłopie chcesz od 18 letniej dziewczyny? Przecież wiadomo, że takie związki nie mają przyszłości. Jakbym był jej ojcem to bym cię pogonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co ty chłopie chcesz od 18 letniej dziewczyny? Przecież wiadomo, że takie związki nie mają przyszłości. Jakbym był jej ojcem to bym cię pogonił

Dala niektórych 8 lat to norma a ty widzę nie masz brania u młodszych przykro mi ale nie musisz pisać bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co ty chłopie chcesz od 18 letniej dziewczyny? Przecież wiadomo, że takie związki nie mają przyszłości. Jakbym był jej ojcem to bym cię pogonił

A taki jak chłopak ma 22 lata a kobieta to 30 to dla cb pewnie a rację bytu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie potszywaj się pod kobiety. Kiedy to 20 latka wychodzi za 30 latka? chyba na wsi zabitej deskami.

W mieście palancie to kobiety 20 lat się bawią a nie piorą skarpety 30 latką

Ja znam taki związek to ty jesteś pewnie zpod  Zamościa chamie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czemu nie? Jak ma 26 lat a moja dziewczyna 20 z reguły dziewczyny w tym wieku wolą starszych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Jak miałam 18 i podbijal do mnie 23 to już był za stary. Taki może fajnie wprowadzić w życie i nauczyć sporo, ale potem już się nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix
15 minut temu, Gość Pati napisał:

Jak miałam 18 i podbijal do mnie 23 to już był za stary. Taki może fajnie wprowadzić w życie i nauczyć sporo, ale potem już się nie nadaje

Czemu? 5 lat to jest dużo a pewnie wolisz żeby był młodszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koti

A mało to chodzi dziewczyn ze starszymi chłopakami proszę cię taka różnica to jest standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonasera

Felix między mną a moim partnerem jest prawie 9 lat różnicy gdy się poznaliśmy miałam 20 lat on 29 jesteśmy dalej razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty już jesteś staro koń 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość28

Bierz się za nią dziewczyny w tym wieku lubią starszych chłopaków oczywiście nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze ma szansę się udać mój bratma 29 a Jego dziewczyna 21 😄 Oczywiscie mowił na poczatku ze kurde roznica wieku ale no zakochany wiec sie na wiek nie patrzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość24
59 minut temu, Gość Bonasera napisał:

Felix między mną a moim partnerem jest prawie 9 lat różnicy gdy się poznaliśmy miałam 20 lat on 29 jesteśmy dalej razem

Poznałem kiedyś dziewczynę młodszą ode mnie o 7 lat. Mogliśmy zostać parą. Ostateczna decyzja należała do mnie. Ona była taka słodka....Gdyby miała 20 lat nie wahałbym się ani chwili. Niestety ona miała 15 lat. Z ciężkim sercem musiałem dać sobie spokój.Spotkaliśmy się o kilka lat za wcześnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felix
12 minut temu, Gość Gość24 napisał:

Poznałem kiedyś dziewczynę młodszą ode mnie o 7 lat. Mogliśmy zostać parą. Ostateczna decyzja należała do mnie. Ona była taka słodka....Gdyby miała 20 lat nie wahałbym się ani chwili. Niestety ona miała 15 lat. Z ciężkim sercem musiałem dać sobie spokój.Spotkaliśmy się o kilka lat za wcześnie. 

Z biegiem lat nie nie chciałeś jej odnaleźć

 

19 minut temu, Piwonia28 napisał:

Jasne ze ma szansę się udać mój bratma 29 a Jego dziewczyna 21 😄 Oczywiscie mowił na poczatku ze kurde roznica wieku ale no zakochany wiec sie na wiek nie patrzy. 

Dzienki za dobre słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gor

Bez sensu,zeby wiek ograniczal az tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość24
23 minuty temu, Gość Felix napisał:

Z biegiem lat nie nie chciałeś jej odnaleźć

 

 

Nasze drogi rozeszły się na zawsze. Ona miała do mnie żal o to że ją odrzuciłem. Rok później chodziła już za rączkę z małolatem w jej wieku. Ja również kogoś poznałem, notabene 20 latkę. Z tą 15 latką nic by nie wyszło. Ja byłem studentem i w gronie moich znajomych przeważały osoby w wieku 20+ płci obojga. Natomiast koleżanki i koledzy 15 latki byli dla mnie gówniarzami- przepraszam za wyrażenie. Nie wyobrażałem sobie przebywania w ich gronie. Ponadto ja w tamtym okresie potrzebowałem już regularnego seksu. 15 latka była na etapie przytulanek i trzymania się za rączki. Była za młoda na te sprawy. Nie miałem zamiaru być tym złym, który ją rozdziewiczył w tak młodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×