Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy faceci lubią macanki :)

Polecane posty

Gość Gosc

Dotykać sie, całkować i przytulać  ale bez seksu ? Czy tylko kobiety to bardzo lubią 

😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Lubią, przynajmniej ja z takim jestem.Z tym, że z takiego przytulania i całowania to przeważnie jest seks, poprostu jak się zaczyna przytulanie to trudno się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kobiety, z którymi to uwielbiałem, miałem też takie, z któymi tego nie znosiłem. To zależy od kobiety chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja to uwielbiam ale moja partnerka jest bardzo zimna w tych sprawach wiec pozostaja mi marzenia ewentualnie 1 w roku cos lepszego niz zwykly sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię..., a kobiety nie lubią... przynajmniej te w autobusie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1010

Pewnie,że lubię. Jednak przytulanki i macanki po krótkim czasie przestają wystarczać. Poznałem kiedyś bardzo ładną dziewczynę. Podczas pierwszego spotkania były tylko przytulanki. Podczas drugiego spotkania było całowanie i pieszczoty piersi. Na trzecim spotkaniu miał być już seks. Niestety z powodu fatalnego zbiegu okoliczności do trzeciego spotkania nie doszło. Byłem załamany. To była na szczęście  jedyna tego typu porażka. W pozostałych przypadkach miałem więcej szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek
40 minut temu, Gość Gość1010 napisał:

Pewnie,że lubię. Jednak przytulanki i macanki po krótkim czasie przestają wystarczać. Poznałem kiedyś bardzo ładną dziewczynę. Podczas pierwszego spotkania były tylko przytulanki. Podczas drugiego spotkania było całowanie i pieszczoty piersi. Na trzecim spotkaniu miał być już seks. Niestety z powodu fatalnego zbiegu okoliczności do trzeciego spotkania nie doszło. Byłem załamany. To była na szczęście  jedyna tego typu porażka. W pozostałych przypadkach miałem więcej szczęścia.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Pierwsza bliskość pomiędzy chłopakiem a dziewczyną polega na trzymaniu się za rączki. Potem już chce się więcej. Przychodzi pierwszy pocałunek, pierwszy dotyk piersi itd. Kurczę , kiedy to było. Ten czas tak szybko zapieprza, że aż strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałem kiedyś przyjemną przygodę podczas dalekiej podróży pociągiem. To były czasy gdy jeszcze wstydziłem się dziewczyn. Poznałem tam dziewczynę. Ona poprosiła mnie o to czy może się przytulić do mnie gdyż była bardzo zmęczona. Jaki ja byłem szczęśliwy gdy ona przytulała się do mnie. Mógłbym ją tak przytulać bez końca. To był mój pierwszy kontakt z obcą dziewczyną. Byłem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie i to tylko z powodu banalnego przytulania. Jak mało wtedy potrzeba było do szczęścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Schodzicie z tematu, pytanie było inne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 godziny temu, kotwin napisał:

Miałem kobiety, z którymi to uwielbiałem, miałem też takie, z któymi tego nie znosiłem. To zależy od kobiety chyba.

Czemu tak? W czym sie różniły ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Uwielbiam przytulać kobietę i pieścić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×