Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OBSERWUJECIE PROFIL PANI KRYSTYNY JANDY NA FACEBOOKU?

Polecane posty

Gość gość

Dużo ciekawych postów, na wiele interesujących tematów. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Lubię ją jako aktorkę i poglądy ma też jak ja, więc podoba mi się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Ale dzisiaj dała popis pani pseudointelektualistka. To jak się zachwyciła równaniem matematycznym zupełnie nie rozumiejąc jego sensu pięknie pokazuje jej ograniczenie umysłowe. Dla mnie to durne babsko z przerostem ego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dno, muł i miliony wodorostów. Baba ma coś z deklem. Z tym równaniem to w ogóle dała czadu, widać jaka mundra jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zaraz zerknę, bo nie widziałam jeszcze jej profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może znowu myśli że ktoś jej narobi na głowe... i w sumie powinni 🤪 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kurcze, a ja miałam ją za fajną babkę, a tam widzę wrzuca posty cały czas, żeby tylko burzę wywołać między komentującymi. Czy ona lubi, jak ludzie sie wzajemnie hejtują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No niestety. Media społecznościowe sporo obnażają. Jak mówiła tekstem z filmu, to wydawała się ok. Ale jak zaczęła się odzywać w mediach i na FB czar prysł. Przekupa z przerostem ego wyszła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona nie jest za madra niestety. Jej syn tez. Taka dumna i elokwentna a po miescie przemyka ukradkoem i z pochylona glowa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona nie jest za madra niestety. Jej syn tez. Taka dumna i elokwentna a po miescie przemyka ukradkoem i z pochylona glowa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kurczak

Nie obserwuję. Po pierwsze nie mam pejsbuka, a po drugie baba ma kompletnie zryty beret. Dramat.  Nie wiem czy to starość czy co. Podkreślam, że z PiS nie jestem i nie znoszę tego ugrupowania tak.samo jak Janda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

No niestety. Media społecznościowe sporo obnażają. Jak mówiła tekstem z filmu, to wydawała się ok. Ale jak zaczęła się odzywać w mediach i na FB czar prysł.

Tak samo, jak w przypadku K Nosowskiej:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Walnieta

2 godziny temu, Gość zawiedziona napisał:

Tak samo, jak w przypadku K Nosowskiej:

Dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Kobieta bardzo nienawidzi PiSu, fajne posty wrzuca, widać, że to mądra babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Kobieta bardzo nienawidzi PiSu, fajne posty wrzuca, widać, że to mądra babka.

Bo nienawidzi pisu 😂😂😂 no nienawidzi, bo jej zabrali dotacje 15 milionów. Powinno się na nią nasrać, żeby poczuła to sranie i olać moczem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
 

Bo nienawidzi pisu 😂😂😂 no nienawidzi, bo jej zabrali dotacje 15 milionów. Powinno się na nią nasrać, żeby poczuła to sranie i olać moczem. 

Nie z powodu dotacji nienawidzi, a dlatego, ze jest mądra i widzi, że pis zniszczył Polskę i pisowcy wciaż pluja jadem i wszystkich obrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora
 

Nie z powodu dotacji nienawidzi, a dlatego, ze jest mądra i widzi, że pis zniszczył Polskę i pisowcy wciaż pluja jadem i wszystkich obrażają.

Nie tyle plują jadem co uświadamiają jaki poziom prezentują tzw. elity i jak dostatnio sobie żyją we wzajemnym kółku adoracji dotowanym z naszych podatków. Nie jestem fanką PIS, ale na to jak Kaczyński ograł (i ogrywa) to towarzystwo miło popatrzeć. Również na to jak się obnażają rozemocjonowani brakiem poklasku i dotacji. Postkomunistka Janda to cudowny przykład upadku zaraz po tym jak zaczęła mówić swoim tekstem. Ta jej "mądrość" jest mocno umowna. Co wpis na mediach, albo wywiad, to wtopa. Jest prymitywna w mowie, a nieumiejętność poskromienia emocji tylko potwierdza jej ograniczenie. A mamy przecież takich przykładów sporo...Z pozycji obserwatora stwierdzam, że ciekawe mamy czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×