Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Radek

Pamięć po alkoholu

Polecane posty

Gość Radek

Witam, mam pytanie do was drodzy ale najpierw moja historia. Impreza zakrapiana alkoholem na której poznaje pannę, tańczymy rozmawiamy, ogólnie bawimy się świetnie. Pod koniec jak się wszyscy zbierają idziemy po kurtki do szatni, ja z nią wchodzę i domykam drzwi. Znajomi ubierają się na zewnątrz. Pamiętam, że całujemy się, dalej wkładam moją dłoń pod jej ...enkę, ona głaszcze  mnie po kroczu nie wkładając rąk do moich spodni ani nawet nie próbując tego robić. I na tym kończy mi się rejestrator. Znajomi których pytam następnego dnia powiedzieli mi że byliśmy w tej szatni około 2 minut i wyszliśmy ubrani i na nic wskazywało że ktoś się z nas rozbierał. Rozjechaliśmy się do domów.Panna nie pamięta aby było pomiędzy nami coś więcej ale też mało ogólnie pamięta. Ja też nie pamiętam abym np. ściągał spodnie swoje czy jej, uprawiał sex. Nie ma również żadnych śladów np. na spodniach. Jednak ze względu na duże spożycie alkoholu wkręciłem się że może jednak do czegoś doszło i nie zarejestrowałem czegoś. Jak myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Miły

Umowcie się na powtórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Dzięki za podpowiedź, a tak na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin miły

Poważnie. Kiedyś miałem podobnie. Pamiętam że mi nie chciał stanąć tak byłem nawalony. Po kilku dniach po spotkaniu z koleżanką przypomnielismy sobie że chcieliśmy seksie się w krzakach. Nago. Mieliśmy zadrapania na całym ciele. Dobrze że mi nie drygnal bo nie było zapezpieczenia. Także, na spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

ale najgorsze są wkręty, siedzisz i myślisz, a może jednak ..., też wydaje mi się to mało możliwe bo przecież co mógłbym zrobić w dwie minuty? Myślę, że chyba miałbym przebłyski że jednak coś robiłem. A tak tylko pamiętam szatnie, moją rękę w jej majtkach i jej dłoń na moich spodniach. Są to szczegóły jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin miły

Myślę że gdyby to faktycznie były 2 minuty to nic nie było. Pewnie co najmniej minutę się lizaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

wszystkiemu winna głowa po prostu i chore wkręcenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin miły

Mniej pij. Kiedyś z kochanką się upilismy i wzięliśmy hotel. Ja nie pamiętałem za bardzo. Ona mi mówiła że mi nie stawał. To się sama rozbudziła i poszliśmy spać. Rano za to nawet na śniadanie nie poszliśmy. 

Spotkaj się z nią i pogadajcie o ciągu dalszym.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Dziękuję za podpowiedzi 🙂  wydaje mi się że gdybym się z nią faktycznie bzykał to chyba bym to zarejestrował jak zapamiętałem takie szczegóły jak wyżej. Z drugiej strony to jest mało możliwe bo na stojąco w szatni to bym się za bardzo pomotał 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI

Tak też jest że po alkoholu urywa się film. Wiesz jak do domu doszedłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Znajomi mnie podrzucili do domu, pierwszy raz, więc ich dość długo kierowałem (tak mi mówili), rozebrałem się elegancko  i poszedłem spać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroo

Ja nawet nie wiem jak to jest z tą pamięcią. Mam 47lat, wypiłem nieraz sam 1 czy 1.5L czystej... ale nigdy nie trafiło się tak, bym nie myślał, nie pamietał. Moim zdaniem z tą pamięcią jest tak że to fajna sprawa na wymówkę i usprawiedliwienie, gdy wyskoczy się na bok a żona się dowie, wtedy jest kochanie - nic nie pamietam. G..no prawda, wszystko się pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Może tak jest że rejestrujesz wszystko ale następnego dnia ciężko to odtworzyć w 100 %. Dlatego moje pytanie czy jeżeli szczegół zapamiętałem to czy zapamiętałbym inne elementy wieczoru a dokładniej tych kilku chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość maroo napisał:

Ja nawet nie wiem jak to jest z tą pamięcią. Mam 47lat, wypiłem nieraz sam 1 czy 1.5L czystej... ale nigdy nie trafiło się tak, bym nie myślał, nie pamietał. Moim zdaniem z tą pamięcią jest tak że to fajna sprawa na wymówkę i usprawiedliwienie, gdy wyskoczy się na bok a żona się dowie, wtedy jest kochanie - nic nie pamietam. G..no prawda, wszystko się pamięta.

Bzdury. Wielokrotnie urwał mi się film i nie pamięta się połowy imprezy. Czasami nie trzeba wypić niewiadomo ile żeby stracić niektóre wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość maroo napisał:

Ja nawet nie wiem jak to jest z tą pamięcią. Mam 47lat, wypiłem nieraz sam 1 czy 1.5L czystej... ale nigdy nie trafiło się tak, bym nie myślał, nie pamietał. Moim zdaniem z tą pamięcią jest tak że to fajna sprawa na wymówkę i usprawiedliwienie, gdy wyskoczy się na bok a żona się dowie, wtedy jest kochanie - nic nie pamietam. G..no prawda, wszystko się pamięta.

Może po alko nie pamiętasz że nie pamiętasz. 1.5l na głowę 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Wracając do tematu myślę że gdyby był sex to taki istotny szczegół raczej się zapamiętuje. Inna sprawa gdybym nic nie pamiętał a tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kiedyś przeczytałem w internecie kawał: 3 mężatki poszły na balangę i tak się spiły że wracając musiały zrobić siku a że był cmentarz to tam to zrobiły. Na drugi dzień ich mężowie przy kielichu żalą się że zostali zdradzeni bo jedna miała całą pupę podrapaną, druga przyszła bez majtek z pocharatymi rękami i kolanami a trzecia miała szarfę założoną z napisem : wdzięczni koledzy za wszystko. Coś w tym stylu, niby wesołe ale mogłoby być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Radek napisał:

Dziękuję za podpowiedzi 🙂  wydaje mi się że gdybym się z nią faktycznie bzykał to chyba bym to zarejestrował jak zapamiętałem takie szczegóły jak wyżej. Z drugiej strony to jest mało możliwe bo na stojąco w szatni to bym się za bardzo pomotał 😉

"Speed: Niebezpieczna szybkość" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Wszystko fajnie ale myślę że logicznie dedykuję. Najważniejsze  że dość dużo pamiętam no i znajomi potwierdzają ze stracili nas z oczu na 2, 3 minuty.  Ale umysł się wkrecil i nic z tym nie zrobię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

jeszcze muszę sobie poradzić jak przestać o tym myśleć, zaprząta mi to głowę praktycznie cały czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

zgadzam się tylko logika mi podpowiada że nic nie zrobiłem a drugi głos "że nie wiadomo" itp. I tak już to trwa od tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta

Ale masz problem 😄  Ja kiedyś, kiedyś, faktycznie miałem problem jak na trzeźwo zobaczyłem co po pijaku wyr)0chałem😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

W tym sęk że ja mam wątpliwości czy z nią coś więcej robiłem niż to co napisałem powyżej, po moim opisie sytuacji uważacie że jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Nie miałem gum i to też może wzmacnia mój strach. Ale zasadę mam że bez gum nie działam. Chyba laska też by protestowala ? Ale co ja pieprze nic takiego nie pamiętam tylko się wkrecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

A jak poznalbym że uprawialem sex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werk

Zawsze są jakieś ślady chociażby po sluzie z cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nic nie było, ewentualnie pocałunki. Jak człowiek pijany w 3 du., a zwłaszcza mężczyzna, to mu nawet nie dyga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość gość napisał:

Nic nie było, ewentualnie pocałunki. Jak człowiek pijany w 3 du., a zwłaszcza mężczyzna, to mu nawet nie dyga...

To trzeba rozważyć adekwatnie do wieku. Zgadzam się, że po dużej ilości alkoholu wzwód może być niemożliwy. Jednak nie dotyczy każdego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

A ja mam tak że jak jestem trochę na nawalony to mogę i mogę, nie mogę skończyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Tak czy inaczej to nie trwa dwie czy trzy minuty tylko dużo dłużej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×