Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umieram

blagam o 50 groszy na bulke umieram z glodu

Polecane posty

Gość umieram

blagam nie mam nic do jedzenia od paru dni szukam pracy ale nie mam co jesc nie chce byc skreslona a za glupie 50 gr bylyby 2 bulki...... prosze o pomoc!!!

56 1090 1333 0000 0001 3164 1709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość umieram napisał:

blagam nie mam nic do jedzenia od paru dni szukam pracy ale nie mam co jesc nie chce byc skreslona a za glupie 50 gr bylyby 2 bulki...... prosze o pomoc!!!

56 1090 1333 0000 0001 3164 1709

I ta wydasz na alkohol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umieram
12 minut temu, Gość gość napisał:

I ta wydasz na alkohol...

nie wydam na prawde jestem w ciezkiej sytuacji i potrzebuje pomocy z jedzeniem

images.tinypic    .pl/i/00996/jbgw3xtu8i9q.jpg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek3214

no skoro się doprowadziłaś do takiego stanu ze lodówka pusta to zasłużyłaś 😉😉  wyślij mi jakieś nagie fotki to może coś ci tam prześle 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoVxV

czlowiek moze wytrzymac 30 dni bez jedzenia to jakos wytrzymasz pozdro 

w razie czego mozesz sie wypiac na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość karoVxV napisał:

czlowiek moze wytrzymac 30 dni bez jedzenia to jakos wytrzymasz pozdro 

w razie czego mozesz sie wypiac na ulicy

Może lepiej ich pójdzie do pracy?

30 dni na pewno byś nie wytrzymał moze max 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umieram

codziennie chodze z papierami szukac pracy ale to nie jest takie hop siup...mam nadzieje ze ktos sie zdecyduje i zadzwoni.....naprawde zalezy mi na ustatkowaniu sie mam nadzieje ze nie umre z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjhgghg

głodówkę ludzie praktykowali od lat, lepiej dla zdrowia jak nie zjesz tych syfiastych białych buł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsgsgh

oj chbya nie zjesz przez najblizszy czas xDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh

nie wysilaj sie tu nikt niepomaga :classic_dry:  chyba ze za foty bo siedzą tu głównie dewianci i zboczency 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenoloftaleina

NO TO TERA ŻRYJ DELMĘ HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfonso
7 godzin temu, Gość umieram napisał:

blagam nie mam nic do jedzenia od paru dni szukam pracy ale nie mam co jesc nie chce byc skreslona a za glupie 50 gr bylyby 2 bulki...... prosze o pomoc!!!

56 1090 1333 0000 0001 3164 1709

Już wysłałem 2 miliony. Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfonso
7 godzin temu, Gość umieram napisał:

blagam nie mam nic do jedzenia od paru dni szukam pracy ale nie mam co jesc nie chce byc skreslona a za glupie 50 gr bylyby 2 bulki...... prosze o pomoc!!!

56 1090 1333 0000 0001 3164 1709

Już wysłałem 2 miliony. Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdddd

idz zebrac na ulice to moze i nawet 2 zl dostaniesz a nie na kafeteri myslisz ze ktos pomoze xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice

Od zarania dziejów kobiety w takiej kryzysowej sytuacji zwyczajnie oddają sje za pieniądze, jedzenie bądź inne dobra, nie ty pierwsza i nie ostatnia. 

Na pocieszenie napisze ci ze psiocha nie mydło☺️ 

Life is brutal. 

Przetrwaja tylko najsilniejsze jednkstki, slabe giną tak skonstruowany jest ten świat. 

Wybór nalezy do ciebie 🙋🏻‍♂️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
47 minut temu, Gość z miasta Katowice napisał:

Od zarania dziejów kobiety w takiej kryzysowej sytuacji zwyczajnie oddają sje za pieniądze, jedzenie bądź inne dobra, nie ty pierwsza i nie ostatnia. 

Na pocieszenie napisze ci ze psiocha nie mydło☺️ 

Life is brutal. 

Przetrwaja tylko najsilniejsze jednkstki, slabe giną tak skonstruowany jest ten świat. 

Wybór nalezy do ciebie 🙋🏻‍♂️

 

Cwelu 6-ta rano a ty już pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta Katowice
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Cwelu 6-ta rano a ty już pijesz?

morda spermożłopie z pocerowanym kakalcem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość z miasta Katowice napisał:

morda spermożłopie z pocerowanym kakalcem! 

IDZ SPAĆ KOTARBA PIJAKU 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś

Prowo albo ktoś wyłudza numery kont żeby się włamywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to moje prowo, zeby miec dane kafe darczyńcy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata Anka

Sprzedaj telefon z którego piszesz i będzie na żywność. A przed sprzedażą poszukaj pracy z wypłatami tygodniowymi lub dniowkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na olx dasz ogłoszenie i zaraz bedzie jakaś praca, tylko ono jest płatne. 

Musjsz dac cos pod zastaw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiaj

Sprawdzone przeze mnie i innych w okolo 2h 150 dolaroow  tu jest link  wystarczy przez tego linka sie zapisać , nic skomplikowanego www. fcomoney.xyz/5684136225463/  za znajomych dostajecie 50% jego zysku!   mas z internet to klikaj zarabiaj szukaj sposobow aby zarobic ! nie siedz bezczynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sol

Slabe prowo, idz krotko przed zamknieciem do piekarni, w kazdej dostaniesz troche albo nawet duzo pieczywa i ciastka za darmo. I oczywiscie kk napewno pomoze, oni kochaja bliznich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość sol napisał:

Slabe prowo, idz krotko przed zamknieciem do piekarni, w kazdej dostaniesz troche albo nawet duzo pieczywa i ciastka za darmo. I oczywiscie kk napewno pomoze, oni kochaja bliznich.

Chyba nie wolno rozdawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość sol napisał:

Slabe prowo, idz krotko przed zamknieciem do piekarni, w kazdej dostaniesz troche albo nawet duzo pieczywa i ciastka za darmo. I oczywiscie kk napewno pomoze, oni kochaja bliznich.

rozumiem że z tym KK to wyrafinowana szydera... ale mówiąc poważnie to gdybyś autorko stanęła przed kościołem z kartką, na której byś napisała ze jesteś w kryzysowej sytuacji, że szukasz pracy, ale nie masz już na jedzenie i prosisz o pomoc, to na pewno by ci ludzie pomogli, u mnie właśnie w parafii przed kościołem już od kilku miesięcy stoi taka dziewczyna i bardzo pieniędzy jej ludzie dają, tyle że ona ma gdzieś z 12-14 lat, ma napisane że zbiera na jedzenie bo jej rodzina jest biedna, rodzice chyba chorują, też dałem jej kilka razy po pare złotych.

To nie jest wstyd iść prosić o pomoc, chyba że łatwiej ci liczyć że wszystko samo sie zrobi, że rzucisz numer konta i kasa będzie sama płynęła, oj nie będzie... okaż swoje zaangażowanie i to ludzie okażą je tobie

pozdrawiam, niech Pan Bóg Ci błogosławi i ma Cię w swojej opiece! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wessie

szkoda mi nawet te 50 gr rzucic na ciebie bo skoro sie doprowadzilas do takiego stanu to zasluzylas i to ze sobie zjesz dzis niczego nie zmieni. pracy i tak prwnie nie znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja bym pomogła, zawsze pomagam kiedy widzę że ktoś potrzebuje, ale ten wątek wygląda podejrzanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonKons85

Przesłałem 5 zł zawsze będzie na jakiś chleb czy coś innego co tam sobie  wypatrzysz w sklepie. Osoby piszące o wyłudzaniu danych chyba nigdy nie byli w ciężkiej sytuacji lub zawiść nie dopuszcza do myśli, że ktoś mógłby dostać groszowe sumy jako pomoc. Jestem świadom, że jest nawet złotówka jest dla takiej osoby dużą pomocą i szansą na przeżycie. Jest niedziela, więc zapewne dojdzie dopiero jutro. Mimo wszystkiego życzę dużo siły w najbliższym czasie i trzymam kciuki za jak najszybsze zdobycie pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość DonKons85 napisał:

Przesłałem 5 zł zawsze będzie na jakiś chleb czy coś innego co tam sobie  wypatrzysz w sklepie. Osoby piszące o wyłudzaniu danych chyba nigdy nie byli w ciężkiej sytuacji lub zawiść nie dopuszcza do myśli, że ktoś mógłby dostać groszowe sumy jako pomoc. Jestem świadom, że jest nawet złotówka jest dla takiej osoby dużą pomocą i szansą na przeżycie. Jest niedziela, więc zapewne dojdzie dopiero jutro. Mimo wszystkiego życzę dużo siły w najbliższym czasie i trzymam kciuki za jak najszybsze zdobycie pracy. Pozdrawiam

A wątek jest na pewno twój, zbyt długo czytam to forum żeby się nie zorientować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×