Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Grzegorz96

NISKI WZROST PROBLEM

Polecane posty

Gość Grzegorz96

Trapi mnie taki problem.Mezczyzna zaczyna się od 180 cm wzrostu ,czyli przeciętny wzrost właśnie od mężczyzny się zaczyna w praktyce.Jestem niskiego wzrostu 177 cm .Nie umiem z powodu tego znaleźć dziewczyny ,że jestem taki niski .Nie chce ,żeby ktoś się tutaj z tego śmiał,albo pisał ,że mam się ogarnąć lub tego teges.

Nie raz słyszałem na portalach jak zagadywalem do nie jednej dziewczyny poniżej 170 cm wzrostu ,że jestem dla niej za niski i ,że nie chciałaby kurduplem takim być w związku.

Czy ktoś miał podobny problem lub kogoś takiego spotkał?

Mam 23 lata w tym roku 24 .Nie mam wiary już w to ,że znajdę dziewczynę.

Nigdy nie byłem w żadnym związku.Bardzo proszę formulowiczow o zrozumienie ,a nie szkalowanie mojej osoby lub wyśmiewanie się .

Gość kaligula

Hahaha, czlowieku czym Ty sie przejmujesz? Wymaganiami jakis ksiezniczek z portali randkowych?

Primo - Tobie(tak jak 90% innych mezczyzn) nie potrzebny jest wzrost, dlugi instrument czy gruby portfel albo jakikolwiek inny czynnik, ktory sprawi ze staniecie sie mezczyznami, tylko zmiana mentalnosci. Wiekszosc wspolczesnych facetow jest jak asteroida ktora krazy wokol centrum wszechswiata a centrum tym jest kobieta.
Kiedy w koncu ludzie zrozumieja, nie nalezy utozsamiac swojego szczescia z posiadaniem czego lub kogos. Ach jakze bym byl szczesliwy gdybym mial kupe kasy, gdybym mial taki a taki samochod, takie a takie buty albo taka a taka kobiete.

W internecie pelno jest portali uczacych sztuki uwodzenia, PUA, SVM itp. itd. tyle sie tego porobilo iz odnosze wrazenie, ze powoli zaczyna to byc jakas nowa branza do ktorej nalezy dorobic ideologie i zaczac na niej zarabiac. Troche tak jak w sporcie - kiedys zeby grac w pilke wystarczyl kawalek trawnika, buty i pierwsza lepsza pilka, dzisiaj musisz miec specjalne skarpety/getry, specjalne opaski, plastry, koszulki i ch... wie jeszcze co. Oczywiscie za wszystko musisz zaplacic, ale pamietaj ze bez tego nie jestes "prawdziwym pilkarzem". Tyle w kwestii robienia z kobiet centrum wszechswiata(a raczej celu swojego zycia).

Secundo - kto uwaza, ze mezczyzna zaczyna sie od 180 cm? No, kto Ci tak napisal? Kobieta! Odpowiedz mi jakia kobieta moze miec pojecie o meskosci, o tym czym jest prawdziwy mezczyzna, gdzie on sie konczy i gdzie zaczyna? Czy ktos to zmierzyl albo zwazyl? Sa jakies wytyczne z EU? To taka sama sytuacja jak gdybys mowil, ze prawdziwa kobieta powinna to, tamto, siamto. Kim Ty jestes zeby definiowac kobiecosc i vice versa, kim sa kobiety aby mowic nam "co to znaczy byc prawdziwym mezczyzna"?

Dla mnie prawdziwy facet sam decyduje o tym co jest a co nie jest(dla niego) meskie,troche jak taki nadczlowiek z filozfi Nietzschego,ktory sam ustalal co jest dobrem a co zlem.Mezczyzna nie daje sobie wchodzic na glowe a raczej wsadzac do swojej glowy cudzych pogladow.To o czym piszesz to zwykla manipulacja, jesli kobieta powiedzialaby "Prawdziwy mezczyzna skoczylby dla mnie z mostu" zrobilbys to? Oczywiscie, ze nie i nie sadze aby ktorykolwiek facet(poza naprawde zmanipulowanymi pantoflami) to zrobli. Znaczy sie nie jestesmy prawdziwymi mezczyznami 😉 Dzisiaj powie, ze gdybys byl prawdziwym mezczyzna zrobilbys to, jutro tamto a Ty bedziesz tanczyl jak Ci zagraja.

Tertio - ponizej 180 cm? Nie, dziekuje. Czy to jest jakas lista zakupow? Nie czujesz sie , zle ze swiadomoscia ze jestes jakims rodzajem towaru? Troche mnie smieszy to wspolczesne randkowanie, przypomina mi wystawianie murzynow na targu niewolnikow - ten za chudy, dalej, ten za niski, dalej, ten za brzydki. Chodzi sobie pani i wybiera ktory towar - bo tak wlasnie nalezy to postrzegac - jej najbardziej pasuje. Ja osobiscie glupio bym sie czul majac swiadomosc, ze jestem niczym kon albo "czarnuch" na targowisku, ktorego sie oglada i wybiera najlepszy okaz. Wiem ze teraz to sie opiera na takich zasadach, ale sami do tego doprowadziiscie godzac sie na taka forme.

Quatro - Ty musisz miec minimum ,180m a co ona ma do zaoferowania? Wiekszosc lasek na tego typu stronach/portalach to roszczeniowe ksiezniczki, ktore tylko wymagaja nie dajac nic w zamian. Sam fakt, ze mozesz na nie patrzec i przebywac w ich towarzystwie jest dla Ciebie wystarczajaca nagroda. Spytaj o hobby, zainteresowania, spedzanie wolnego czasu a daje sobie reke uciac ze wiekszosc odpowiedzi bedzie taka sama. Chcesz fajnej dziewczyny to nie szukaj jej na Tinderze tylko w prawdziwym swiecie.

I last but not least, wiekszosc pan pewnie mnie zruga za takie podejscie, ale skoro mezczyzna dla niektorych jest towarem, ktory musi spelniac konkretne wymagania(chocby ten, pozal sie Boze minimalny wzrost) to dlaczego my powinnismy ich nie miec i traktowac was lepiej(nie wszystkie, ale tak 90% 🙂 ).
To co pisalem na samym poczatku, kobieta jest tylko dodatkiem do mezczyzny, wisienka na torcie nie celem w samym sobie. "Patrz to jest moj nowy smartphone, to jest moj zegarek, to moja markowa zapalniczka(chociaz nie pale, ale niezly gadzet) a to moja nowa kobieta." I tak na to patrz.Skup sie na rozwoju, inwestowaniu w siebie. Jezyki obce, silownia, chocby tylko dla poprawy kondycji, szkolenia zawodowe, swoje zainteresowania. Na kobiety(te wlasciwe) przyjdzie czas, a raczej same do Ciebie przyjda. I nie mam tu na mysli ksiezniczek z Tindera.

Pozdro

P.S.

Piszesz, ze 177cm to malo. Haha, ja mam 171, nie jestem jakims chadem-przystojniakiem, ale to nie znaczy tez, ze narzekam na brak zainteresowania. Mozesz nie wierzyc, ale 2 razy zdarzyla sie sytuacja, ze ona byla wyzsza ode mnie i jakos zadnemu z nas to nie przeszkadzalo.

Gdybys mial czas wygoogluj sobie albo poszukaj na fejsie, takich terminow/stron jak mgtow, swiadomosc zwiazkow czy redpill. To ci pomoze zrozumiec o czym mowie.

Gość Loki

Ja mam 165 cm wzrostu a mój mąż niecałe 170. Już po paru spotkaniach wiedziałam, że to jest ten facet. I wzrost nie miał żadnego znaczenia!

Gość Ania
Dnia 25.01.2020 o 18:08, Gość Grzegorz96 napisał:

Trapi mnie taki problem.Mezczyzna zaczyna się od 180 cm wzrostu ,czyli przeciętny wzrost właśnie od mężczyzny się zaczyna w praktyce.Jestem niskiego wzrostu 177 cm .Nie umiem z powodu tego znaleźć dziewczyny ,że jestem taki niski .Nie chce ,żeby ktoś się tutaj z tego śmiał,albo pisał ,że mam się ogarnąć lub tego teges.

Nie raz słyszałem na portalach jak zagadywalem do nie jednej dziewczyny poniżej 170 cm wzrostu ,że jestem dla niej za niski i ,że nie chciałaby kurduplem takim być w związku.

Czy ktoś miał podobny problem lub kogoś takiego spotkał?

Mam 23 lata w tym roku 24 .Nie mam wiary już w to ,że znajdę dziewczynę.

Nigdy nie byłem w żadnym związku.Bardzo proszę formulowiczow o zrozumienie ,a nie szkalowanie mojej osoby lub wyśmiewanie się .

laska do 160 powie że jesteś wysoki 😄 problem z glowy

Gość Grzegorz96

Ja nad tym ubolewam ,że jak dorastałem więcej nie urosłem.Moj ojciec ma z 181 cm,a ja taki niski.Pogodzilem się z tym,ze jestem kurduplem i z powodu tego nie znajdę .

Gość Ania

Mnie się podobają mężczyźni, którzy mają powyżej 183, ale mam koleżankę, bardzo fajną i naprawdę ładną  której chłopak ma 171, a bardzo się kochają. 

Powiem Ci,że ja mam 26 lat.170 cm wzrostu.Lubię wysokich mężczyzn,ale zdarzało mi się mieć i niewiele wyższych ode mnie.Ważne,aby był choć minimalnie wyższy ode mnie.Szpilek nie noszę więc Twój wzrost to nie jest jakis mega problem.Pomyśl,że są faceci poniżej 170 cm...Co oni mają powiedziec? 

Kobieta rzadko ocenia tylko przez pryzmat wzrostu.Na to czy dana osoba jej sie podoba czy nie ma wplyw wiele czynnikow.Ja patrzę na caloksztalt.Idealów nie ma.

Ja lubię niskich mężczyzn wygląd nie ma znaczenia nie przejmuj się głupimi kobietami które same maja kompleksy

Kobieta rzadko ocenia tylko przez pryzmat wzrostu.Na to czy dana osoba jej sie podoba czy nie ma wplyw wiele czynnikow.Ja patrzę na caloksztalt.Idealów nie ma.

Dokładnie wygląd nie ma znaczenia 

mów, że masz 180, myślisz, że ktoś zauważy 3cm różnicy?

Mnie zawsze podobali się niżsi faceci tacy trochę przy kości. Taki typ misiaczka hehe. U mnie w rodzinie jest kilku facetów (w tym mój), którzy mają metr sześćdziesiąt parę wzrostu i co mają powiedzieć? I jakoś mają żony, dzieci, znaleźli partnerki i ułożyli sobie życie. Dla mnie np. jest ważne żeby facet nie był niższy ode mnie, a czy ma 165 (jak mój), czy 175 czy 185 to nie jest jakoś szczególnie istotne, tylko liczy się charakter, podejście do życia i inne rzeczy. Co mi po wzroście jeśli nie będziemy się dogadywać.

W zyciu nie patrzalam na wzrost mezczyzny, zwłaszcza jezeli mowimy o osobie wyzszej niz 170.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się