Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Brak seksu

Polecane posty

Gość Gość

Witam mam taki problem żona po porodzie nie chce się kochać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nikt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

No i? Nic nie napisałeś o waszej sytuacji. Ile jest po porodzie, czy jest już po kontroli, ile godzin spędza z dzieckiem, jak karmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

A ile jesteście po slubie? Ile temu był poród? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Może jej się ciało zmieniło po porodzie, pewnie przytyłam i się ciebie wstydzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

Może jej się ciało zmieniło po porodzie, pewnie przytyłam i się ciebie wstydzi. 

*przytyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po porodzie pół roku po ślubie 3 lata krótko po porodzie kochaliśmy się a teraz ie chce zmęczona niby loda nie chce robić obrzydza ja to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Moja po porodzie 10 miesięcy niby też chce, ale jakoś nigdy nie inicjuje, nie zachęca. Jak już do czegoś doszło, może 5 razy to na jej twarzy widać ból, co mnie zniechęca i przerywam zabawy mówiąc, że niby się zmęczyłem. Teraz to mi się całkiem odechciało bo to nie seks tylko męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie akceptuje wlasnego ciała to psychologicznie udowodnione i nie czuje sie komfortowo musisz ja zachecic komplementami, xe jest piekna, ze Ci sie podoba i nic sie nie zmieniło kobiety tego potrzebują 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piwonia28 napisał:

Może nie akceptuje wlasnego ciała to psychologicznie udowodnione i nie czuje sie komfortowo musisz ja zachecic komplementami, xe jest piekna, ze Ci sie podoba i nic sie nie zmieniło kobiety tego potrzebują 🙂

Komplementy nie poprawią sytuacji hormonalnej po porodzie... ale mogą pomóc... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To wszystko mija... jak dziecko jest mniej więcej w trzeciej klasie podstawówki.  Cierpliwości.  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

To wszystko mija... jak dziecko jest mniej więcej w trzeciej klasie podstawówki.  Cierpliwości.  😉

Nie no trochę wcześniej w wieku 3-4 lat powinno być jak przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są też kobiety,  których celem jest urodzenie dziecka i aktywność seksualna potrzebna jest tylko do prokreacji, a później BAN!! O zgrozo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prav40
6 minut temu, sandrynka napisał:

Są też kobiety,  których celem jest urodzenie dziecka i aktywność seksualna potrzebna jest tylko do prokreacji, a później BAN!! O zgrozo!!

ja to widze w ten sposób że jako małolaty sie wyżywają na różne sposoby a potem odgrywaja aseksualne myślące o milosci(bo sie wyżyły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×