Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stara pani metal

Starzy metale

Polecane posty

Gość Stara pani metal

Wiem, że na forum jest paru starych fanów metalu, więc może napiszecie jak wygląda teraz wasze życie? Przeszła wam 'faza' czy dalej nosicie glany? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Glany, papę no i czarne ubrania, zostało mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
1 minutę temu, Gość Stara pani metal napisał:

Wiem, że na forum jest paru starych fanów metalu, więc może napiszecie jak wygląda teraz wasze życie? Przeszła wam 'faza' czy dalej nosicie glany? 🙂

Gdzie masz kolczyki? Gdzie miałaś a powyciągałaś? Tylko prawdę mów. Glanów już nie noszę lat ho ho ho i jeszcze trochę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ciekawski napisał:

Gdzie masz kolczyki? Gdzie miałaś a powyciągałaś? Tylko prawdę mów. Glanów już nie noszę lat ho ho ho i jeszcze trochę 😄

Mam nadal wszystkie ktore mialam poza tym w pepku - ale ten sam sie wyciagnal na pasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex endżoj depesz

ja obecnie nie mam ani jednej czarnej koszulki

przeszło mi z wiekiem samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywalilam glany, bo koślawiły moje arystokratyczne kopyto, poza tym zaczęła mnie nurzyć ciągła czerń. Zostały dlugie wlosy, skóra i muzyka. I upodobanie do mężczyzn z dlugimi włosami😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex endżoj depesz

lepiej posłuchać czegoś przyjemnego, pozbyć się negatywnych emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara pani metal
28 minut temu, Gość ex endżoj depesz napisał:

lepiej posłuchać czegoś przyjemnego, pozbyć się negatywnych emocji

Rhapsody of fire jest bardzo pozytywne! 

Ja dalej noszę dużo czarnego, aczkolwiek mój codzienny styl skręcił w stronę starej hipiski (kwiatki, wszędzie kwiatki, nawet na glanach!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iron Mann

40+ to jeszcze stary metal czy już dziadek? Nie noszę glanów, długich włosów ani czarnych koszulek z szatanem. Wyrosłem z manifestowania czegokolwiek swoim ubiorem bądź wyglądem. Jeansy, koszulka, bluza z kapturem, słuchawki i na ulicy wtapiam się w tłum. Nikomu nie muszę pokazywać, że w słuchawkach Mayhem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po latach bycia grzecznym mężem i ojcem dla dzieci, po czterdziestce wróciłem do koncertów, słuchania muzyki i jest super.
Ostatnio udało mi się znów zobaczyć zespoły z mojej młodości. Widziałem na żywo KAT, TURBO, TSA, Proletaryat, Dezerter, Armia, Farben Lehre, The Analogs i od kilku lat regularnie bywam na Poland'rock'festiwal u Owsiaka.
Włosy mam krótkie, a kiedyś były długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara pani metal
20 minut temu, Gość Iron Mann napisał:

40+ to jeszcze stary metal czy już dziadek? Nie noszę glanów, długich włosów ani czarnych koszulek z szatanem. Wyrosłem z manifestowania czegokolwiek swoim ubiorem bądź wyglądem. Jeansy, koszulka, bluza z kapturem, słuchawki i na ulicy wtapiam się w tłum. Nikomu nie muszę pokazywać, że w słuchawkach Mayhem 🙂

a wczesniej musiałeś? Mnie się zawsze wydawało, że ubiór wychodzi sam z siebie, naturalnie, nie z chęci manifestowania czegokolwiek 

11 minut temu, Jack445 napisał:

Ja tam po latach bycia grzecznym mężem i ojcem dla dzieci, po czterdziestce wróciłem do koncertów, słuchania muzyki i jest super.
Ostatnio udało mi się znów zobaczyć zespoły z mojej młodości. Widziałem na żywo KAT, TURBO, TSA, Proletaryat, Dezerter, Armia, Farben Lehre, The Analogs i od kilku lat regularnie bywam na Poland'rock'festiwal u Owsiaka.
Włosy mam krótkie, a kiedyś były długie.

a to co się stało, że musiałeś być grzeczny? Koncerty w tym przeszkadzały? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Stara pani metal napisał:

a to co się stało, że musiałeś być grzeczny? Koncerty w tym przeszkadzały? 

Rodzina, dzieci, żona nie lubi takiej muzyki i nigdy nie chciała ze mną nigdzie jechać. Dopiero jak córka podrosła to najpierw ja z nią jako obstawa, a później ona ze mną i pojeździliśmy sobie po festiwalach i koncertach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iron Mann

Wcześniej chciałem. Masz rację, bez wątpienia strój, zwłaszcza glany, czarne szmaty z czaszkami i ćwieki w gałkach ocznych zakładamy wyłącznie z wewnętrznej potrzeby i w ogóle ale to w ogóle nie po to, żeby wyróżnić się z tłumu. Wiadomo, że jest to najwygodniejsze strój, jaki powstał na ziemi. Zwłaszcza logo zespołu jaki słuchasz daje +100 do ochrony termicznej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara pani metal
13 minut temu, Jack445 napisał:

Rodzina, dzieci, żona nie lubi takiej muzyki i nigdy nie chciała ze mną nigdzie jechać. Dopiero jak córka podrosła to najpierw ja z nią jako obstawa, a później ona ze mną i pojeździliśmy sobie po festiwalach i koncertach.

Fajniejszych żon nie było? 😛 Ja sobie nie wyobrażam związać z facetem który ze mną na głupi koncert nie pojedzie.

3 minuty temu, Gość Iron Mann napisał:

Wcześniej chciałem. Masz rację, bez wątpienia strój, zwłaszcza glany, czarne szmaty z czaszkami i ćwieki w gałkach ocznych zakładamy wyłącznie z wewnętrznej potrzeby i w ogóle ale to w ogóle nie po to, żeby wyróżnić się z tłumu. Wiadomo, że jest to najwygodniejsze strój, jaki powstał na ziemi. Zwłaszcza logo zespołu jaki słuchasz daje +100 do ochrony termicznej 🙂

Może to przez to, że jestem kobietą więc dla mnie estetyka ma może większe znaczenie, ale ja się tak ubierałam i ubieram bo mi się to zwyczajnie podoba. Koszulka z logiem czy bez jest tak samo wygodna, ale skoro mam stertę koszulek z zespołami które przywiozłam z koncertów to przecież nie powieszę ich na ścianie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara pani metal

a co do glanów - mój mąż tylko takie buty na zimę nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość Stara pani metal napisał:

Fajniejszych żon nie było? 😛 Ja sobie nie wyobrażam związać z facetem który ze mną na głupi koncert nie pojedzie.

Może to przez to, że jestem kobietą więc dla mnie estetyka ma może większe znaczenie, ale ja się tak ubierałam i ubieram bo mi się to zwyczajnie podoba. Koszulka z logiem czy bez jest tak samo wygodna, ale skoro mam stertę koszulek z zespołami które przywiozłam z koncertów to przecież nie powieszę ich na ścianie 😛

Ja przez całe lata mialam tak, że jedyną osobą, z którą moglam iść na koncert czy do rockowej knajpy, był mój mąż. Nikt w naszym kręgu towarzyskim nie słuchał takiej muzyki. Byliśmy uważani za zdziczalcow i outsajderow, starych dziadów, co za wszelką cenę chcą zatrzymać młodość😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara pani metal

Spędzanie fajnie czasu nie powinno byc widziane jako zatrzymywanie młodości na siłę. W sumie nigdy nie rozumiałam takiego podejścia, tak jakby dojrzałość miała oznaczać brak jakiejkolwiek przyjemności w życoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×