Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimi

Dlaczego jest taka różnica w adoratorach kiedys i teraz?

Polecane posty

Gość mimi

Kiedyś byłam brunetka, miałam gestsze i znacznie zdrowsze włosy,podkręcane.Duże usta naturalna czerwień, opalona cera, naturalna ciemna oprawa oczu i ladna cera wiec minimum makijazu.  Na żywo miałam przeciętnych facetów-albo statusem podobnych do mnie ale brzydszych (jeden to juz w ogóle-odstajace uszy,swinski blondyn,niski).Zawsze miałam kobiecą sylwetkę, tj szczupła ale duzy biust, wciecie w talii, ogolnie zgrabna jestem. No i mowie ci faceci byli bardzo przecietni.

Teraz przefarbowałam się na blond.Prostuję włosy, makijaż też minimalny. I wiecie co?Podrywają mnie sami biznesmeni, lekarze, prawnicy i są mną zainteresowani na poważnie. Co rusz mam propozycje, ostatnio nawet wrecz blagalne prosby o spotkanie.W dodatku są bardzo przystojni i zadbani. Wysocy, bruneci zwykle, ładna twarz, umięśnieni. Czy te blond kudły naprawdę tak wiele zmieniają w odbiorze???Jestem  w wielkim szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, podobno to wręcz naukowo udowodnione. Co więcej, większość sławnych blondynek (Anderson, Monroe) nauralnie miały ciemne włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Blondynka i tak konczy jako kochanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie lepiej wyglądasz w blond. Chociaż jeżeli jesteś szczupła, masz duży biust i kręcone włosy, to i jako brunetka możesz mieć bardzo duże powodzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blond łeb zawsze rzuca się w oczy. Też przetestowalam na sobie, tyle że w ten sposób, że związane w cnotliwy warkocz plus czapka kontra rozpuszczone. Zauważyłam jeszcze jedną prawidłowość. Kiedy mialam włosy pofarbowane na rudo, wzbudzałam w ludziach większą agresję. Spięcia były na porządku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Najlepsze są oryginalne, potem siwieją wypadają im włosy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Blond łeb zawsze rzuca się w oczy. Też przetestowalam na sobie, tyle że w ten sposób, że związane w cnotliwy warkocz plus czapka kontra rozpuszczone. Zauważyłam jeszcze jedną prawidłowość. Kiedy mialam włosy pofarbowane na rudo, wzbudzałam w ludziach większą agresję. Spięcia były na porządku dziennym.

poważnie? Miałam rude parę razy w życiu i nie widziałam specjalnej agresji, ale to moze przez to, że miałam krótkie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Blond łeb zawsze rzuca się w oczy. Też przetestowalam na sobie, tyle że w ten sposób, że związane w cnotliwy warkocz plus czapka kontra rozpuszczone. Zauważyłam jeszcze jedną prawidłowość. Kiedy mialam włosy pofarbowane na rudo, wzbudzałam w ludziach większą agresję. Spięcia były na porządku dziennym.

Mi kiedyś chłopak powiedział "nie farbuj się na euro bo wyglądasz wrednie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mi kiedyś chłopak powiedział "nie farbuj się na euro bo wyglądasz wrednie "

Na rudo**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi się wydaje że to zależy od tego co komu pasuje , ja miałam swoje naturalne włosy ciemny blond kręcone a pofarbowalam na bardzo ciemny brąz wyprostowalam to się faceci z dziećmi i żonami nawet na ulicy za mną oglądali, mimo gigantycznego powodzenia już się tak nie czesze i nie farbuja bo źle się czuje jako brunetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Rude włosy są ładne, jak mają długie włosy, 

jak krótkie

nie ładnie źle to wygląda,

przy farbowaniu żadna nie ma długich włosów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie lepiej wyglądasz w blond. Chociaż jeżeli jesteś szczupła, masz duży biust i kręcone włosy, to i jako brunetka możesz mieć bardzo duże powodzenie. 

Brunetki wyglądają staro , jak już to szatynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Brunetki są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Facet napisał:

Brunetki są super!

Jak mają brzydkie gęby to nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdzie ty tych lekarzy, prawników, biznesmenów poznajesz?  Może to działa na zasadzie przeciwieństwa. Jak byłaś brunetką to podrywali cię blondyni. A jak jesteś blondynką, to podobasz się brunetom? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak mają brzydkie gęby to nie 

Blondynki jak mają brzydkie gęby to też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większa różnica jest przy zmianie wagi i stylu ubierania, niż przy zmianie koloru włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo zaraz ze śmiechu
2 godziny temu, Gość mimi napisał:

Kiedyś byłam brunetka, miałam gestsze i znacznie zdrowsze włosy,podkręcane.Duże usta naturalna czerwień, opalona cera, naturalna ciemna oprawa oczu i ladna cera wiec minimum makijazu.  Na żywo miałam przeciętnych facetów-albo statusem podobnych do mnie ale brzydszych (jeden to juz w ogóle-odstajace uszy,swinski blondyn,niski).Zawsze miałam kobiecą sylwetkę, tj szczupła ale duzy biust, wciecie w talii, ogolnie zgrabna jestem. No i mowie ci faceci byli bardzo przecietni.

Teraz przefarbowałam się na blond.Prostuję włosy, makijaż też minimalny. I wiecie co?Podrywają mnie sami biznesmeni, lekarze, prawnicy i są mną zainteresowani na poważnie. Co rusz mam propozycje, ostatnio nawet wrecz blagalne prosby o spotkanie.W dodatku są bardzo przystojni i zadbani. Wysocy, bruneci zwykle, ładna twarz, umięśnieni. Czy te blond kudły naprawdę tak wiele zmieniają w odbiorze???Jestem  w wielkim szoku

Pęknę. Dlatego że blondynki są łatwiejsze - Łatwe ru.ch.an.ko po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo zaraz ze śmiechu

"Na poważnie" 🤣 Na poważnie to chcą cie wy.ru.ch.ać i dlatego sciemniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smala
2 minuty temu, Gość Bo zaraz ze śmiechu napisał:

Pęknę. Dlatego że blondynki są łatwiejsze - Łatwe ru.ch.an.ko po prostu. 

ty tak na serio???alez musisz byc ograniczony i zamkniety w swoim swiecie.pewnie pochodzisz z jakiejs patoli. wyjdz do ludzi i poszerz horyzonty ciołku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor

Blond włosy są bardziej kobiece i blondynki mają większe powodzenie u facetów

Tak samo jak ciemne włosy są bardziej męskie i ciemnwłosi faceci mają większe powodzenie u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Jezu,  co za pustak. Jeśli to nie prowo.  Byłaś z facetami ( ciekawe iloma),  którzy ci się nie podobali?  poza tym nie rób z siebie nie wiadomo czego,  bo dla mnie np opalona cera i kręcone włosy są kompletnie aseksualne,  ohyda.Tak samo baby farbowane z czarnego na jasny blond.

 

Siostry godlewskie mają więcej klasy i stylu od ciebie więc zamilcz żałosna istoto.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Bo zaraz ze śmiechu napisał:

"Na poważnie" 🤣 Na poważnie to chcą cie wy.ru.ch.ać i dlatego sciemniają.

Nie zesraj się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Bicku napisał:

Jezu,  co za pustak. Jeśli to nie prowo.  Byłaś z facetami ( ciekawe iloma),  którzy ci się nie podobali?  poza tym nie rób z siebie nie wiadomo czego,  bo dla mnie np opalona cera i kręcone włosy są kompletnie aseksualne,  ohyda.Tak samo baby farbowane z czarnego na jasny blond.

 

Siostry godlewskie mają więcej klasy i stylu od ciebie więc zamilcz żałosna istoto.  

Bezrobotny ramol dostał wścieklizny od rana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość smala napisał:

ty tak na serio???alez musisz byc ograniczony i zamkniety w swoim swiecie.pewnie pochodzisz z jakiejs patoli. wyjdz do ludzi i poszerz horyzonty ciołku 😄

Akurat to karyny z patolii wie farbuja na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam wolę brunetki i mam piękna bruneteczke z czarnymi oczyma. Piękność 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Bicku napisał:

Jezu,  co za pustak. Jeśli to nie prowo.  Byłaś z facetami ( ciekawe iloma),  którzy ci się nie podobali?  poza tym nie rób z siebie nie wiadomo czego,  bo dla mnie np opalona cera i kręcone włosy są kompletnie aseksualne,  ohyda.Tak samo baby farbowane z czarnego na jasny blond.

 

Siostry godlewskie mają więcej klasy i stylu od ciebie więc zamilcz żałosna istoto.  

Bicku ty sie dobrze czujesz ? czy cegla na leb spadla ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wolę czarnulki. Mają więcej iskry w łóżku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja tam wolę brunetki i mam piękna bruneteczke z czarnymi oczyma. Piękność 😍😍😍

Ale się sama wychwalasz , bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wolę czarnulki. Mają więcej iskry w łóżku. 

Czarne wyglądają jak niedomyte, co kto lubi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×