Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lapez

Kobiety mają w życiu o wiele lepiej choćby dlatego, że mają seks na zawołanie

Polecane posty

Gość lapez

a my przeciętni faceci musimy niestety liczyć na mega łaskę i cud abyśmy mieli ten seks..., i tak spora grupa nas zyje w celibacie, ja juz np 6 lat nie uprawialem bo nie mam z kim, a widze np po swojej kolezance, ktora jest na maxa przecietna, taka 5/10.. , ze doslownie non stop jest podrywana i miala juz chyba z 20 gosci w wieku 26 lat, to tylko pokazuje jak kobietom łatwo o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregrr

ano taki niesprawiedliwy los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władczyni
21 minut temu, Gość lapez napisał:

a my przeciętni faceci musimy niestety liczyć na mega łaskę i cud abyśmy mieli ten seks..., i tak spora grupa nas zyje w celibacie, ja juz np 6 lat nie uprawialem bo nie mam z kim, a widze np po swojej kolezance, ktora jest na maxa przecietna, taka 5/10.. , ze doslownie non stop jest podrywana i miala juz chyba z 20 gosci w wieku 26 lat, to tylko pokazuje jak kobietom łatwo o seks

No i bardzo dobrze. Kobiety i tak cierpią,użerając się z wami,więc chociaz tyle dobrego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość lapez napisał:

Kobiety mają w życiu o wiele lepiej choćby dlatego, że mają seks na zawołanie

Ale już uczuć, poczucia akceptacji i bezpieczeństwa, pewności partnera, nie mają 'na pstryk', a na tym właśnie kobietom zależy najbardziej. Także bynajmniej nie mają lepiej, a wręcz o wiele gorzej. Facet zawsze może sobie kupić seks, kobieta prawdziwych uczuć nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prav40
19 minut temu, Nenesh napisał:

Ale już uczuć, poczucia akceptacji i bezpieczeństwa, pewności partnera, nie mają 'na pstryk', a na tym właśnie kobietom zależy najbardziej. Także bynajmniej nie mają lepiej, a wręcz o wiele gorzej. Facet zawsze może sobie kupić seks, kobieta prawdziwych uczuć nie kupi.

no i dobrze że kobiety nie mają, zle ze mają ten seks - dla mnie to o wiele za duzo bo jak sex to i rozmówki mają, teatrzyki nawet, kobiety powinny miec nic, dlatego ze oferują nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregreg
31 minut temu, Nenesh napisał:

Ale już uczuć, poczucia akceptacji i bezpieczeństwa, pewności partnera, nie mają 'na pstryk', a na tym właśnie kobietom zależy najbardziej. Także bynajmniej nie mają lepiej, a wręcz o wiele gorzej. Facet zawsze może sobie kupić seks, kobieta prawdziwych uczuć nie kupi.

a przepraszam bardzo, ktore to kobiety są takie kochliwe i takich uczuc szukaja? bo ja z tego co widze to dzisiejsze kobiety sa o tyle zepsute, ze dla nich najwazniejsza jest "kariera", kasa, pozycja... , facet to tylko dodatek do zycia, oczywiscie musi miec kase i pozycje bo przecietego takiego ktory kocha dba itp to maja gleboko w dopie

takie sa kobiety, wiec przestan pie.rdolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gregreg napisał:

a przepraszam bardzo, ktore to kobiety są takie kochliwe i takich uczuc szukaja? bo ja z tego co widze to dzisiejsze kobiety sa o tyle zepsute, ze dla nich najwazniejsza jest "kariera", kasa, pozycja... , facet to tylko dodatek do zycia, oczywiscie musi miec kase i pozycje bo przecietego takiego ktory kocha dba itp to maja gleboko w dopie

takie sa kobiety, wiec przestan pie.rdolic

No jak tak podchodzisz do wszystkich kobiet, to gratuluję. Ja znam mnóstwo fajnych babeczek z klasą,  które w głowie mają poukładane i nie lecą na portfel.  Rozejrzyj się może lepiej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleva
7 minut temu, Gość gregreg napisał:

a przepraszam bardzo, ktore to kobiety są takie kochliwe i takich uczuc szukaja? bo ja z tego co widze to dzisiejsze kobiety sa o tyle zepsute, ze dla nich najwazniejsza jest "kariera", kasa, pozycja... , facet to tylko dodatek do zycia, oczywiscie musi miec kase i pozycje bo przecietego takiego ktory kocha dba itp to maja gleboko w dopie

takie sa kobiety, wiec przestan pie.rdolic

Bo facet ( i kobieta też, żeby nie było) to jest tylko dodatek do życia! Czego wymagasz? Żebyś był dla kobiety całym światem? Haha zejdź na ziemię. Żaden facet nie jest tak cudowny żeby był dla kobiety najważniejszy. Chyba tylko w niezdrowych relacjach. Partner jest dodatkiem i można go wymienić jak nawali. Zaakceptuj to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 🙄🙄🙄

Znowu arystoppeedales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 🙄🙄🙄
13 minut temu, Gość gregreg napisał:

a przepraszam bardzo, ktore to kobiety są takie kochliwe i takich uczuc szukaja? bo ja z tego co widze to dzisiejsze kobiety sa o tyle zepsute, ze dla nich najwazniejsza jest "kariera", kasa, pozycja... , facet to tylko dodatek do zycia, oczywiscie musi miec kase i pozycje bo przecietego takiego ktory kocha dba itp to maja gleboko w dopie

takie sa kobiety, wiec przestan pie.rdolic

Bo się zadajesz z plebsem i patologia arystopeedalesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
10 minut temu, Gość gregreg napisał:

a przepraszam bardzo, ktore to kobiety są takie kochliwe i takich uczuc szukaja? bo ja z tego co widze to dzisiejsze kobiety sa o tyle zepsute, ze dla nich najwazniejsza jest "kariera", kasa, pozycja... , facet to tylko dodatek do zycia, oczywiscie musi miec kase i pozycje bo przecietego takiego ktory kocha dba itp to maja gleboko w dopie

takie sa kobiety, wiec przestan pie.rdolic

Ozywiście że w tych czasah facet to dla nas dodatek do życia. Brawo chłopczyku. Masz rację,masz +1 za ogarnięcie. Dlatego że facet nic soba nie reprezentuje i nie daje nic więcej oprócz seksu i ozdoby sobą,niestety nie jesteście zdolni do uczuć i kobiety teraz was wykorzystują do seksu,a żeby seks miał smaczek...niech on wygląda :)

Nie tylko wy teraz korzystacie z życia,sorry,ale jak kobieta ma wiecznie szukac czułości i miłości skoro faceci tego nie dają? Tylko szukają dziury i to jak najatrakcyjniejszej jej właścicielki? No właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
47 minut temu, Nenesh napisał:

Ale już uczuć, poczucia akceptacji i bezpieczeństwa, pewności partnera, nie mają 'na pstryk'

Mogą mieć, ale nie chcą, bo wolą przystojniaków od fajnych i kochających, ale nieco mniej atrakcyjnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 minuty temu, Gość lol napisał:

Dlatego że facet nic soba nie reprezentuje i nie daje nic więcej oprócz seksu i ozdoby sobą,

A niby co wy sobą reprezentujecie?

4 minuty temu, Gość lol napisał:

niestety nie jesteście zdolni do uczuć

Jesteśmy. Wystarczy znaleźć odpowiedniego faceta, a nie kierować się tylko wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władczyni
1 godzinę temu, Gość lapez napisał:

a my przeciętni faceci musimy niestety liczyć na mega łaskę i cud abyśmy mieli ten seks..., i tak spora grupa nas zyje w celibacie, ja juz np 6 lat nie uprawialem bo nie mam z kim, a widze np po swojej kolezance, ktora jest na maxa przecietna, taka 5/10.. , ze doslownie non stop jest podrywana i miala juz chyba z 20 gosci w wieku 26 lat, to tylko pokazuje jak kobietom łatwo o seks

Hahaha to jest to o czym pisałam wczoraj! Uzależnienie swojego szczęścia od kobiety,a raczej od tego co kobiety moga wam dać w nagrodę - Seks! Możemy wami rządzić właśnie przez pryzmat seksu.

Jedynie mam szacunek do mężczyzn,którzy oprócz seksu oferuja coś więcej,którzy mają swoje zainteresowania i nie łączą szczęścia tylko i wyłącznie z seksem. Z takimi co uzależnieni są od kobiet i seksu i tylko to im daje radość traktuję jak dziffkarzy i psów na swoje usługi. Bo ta 2 grupa mężczyzn dla seksu zrobi wszystko,nawet da się poniżać,jeden już dał dzisiaj post jak kobieta go traktuje a on żeby miec seks,jakikolwiek się na to zgadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prav40
6 minut temu, Gość władczyni napisał:

Jedynie mam szacunek do mężczyzn,którzy oprócz seksu oferuja coś więcej

tak, bo wtedy mi sie wygodnie leżakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
8 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

A niby co wy sobą reprezentujecie?

Jesteśmy. Wystarczy znaleźć odpowiedniego faceta, a nie kierować się tylko wyglądem.

Już z tobą pisałam przegrywie wczoraj. Sami szukacie najładniejszych. I najatrakcyjniejszyh. Z braku laku bierzecie te ,na które macie szanse byle tylko zamoczyć. Tak wam ciśnie w portkach. A nie pitol mi że ty bys nie.  Uwierz,że wiem,że jakbys miał okazję to byś miał z kilka kobiet miesięcznie i je wymieniał. Twoi koledzy to pokazali i potwierdzili że zdradzaja bo się nudza wkońcu z 1. Także skończ pieprzyc marudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
7 minut temu, Gość władczyni napisał:

Jedynie mam szacunek do mężczyzn,którzy oprócz seksu oferuja coś więcej,którzy mają swoje zainteresowania i nie łączą szczęścia tylko i wyłącznie z seksem.

Takich jak ja 🙂 Seks tylko w związku, z ukochaną osobą, a na co dzień realizuję swoje pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 minuty temu, Gość lol napisał:

Już z tobą pisałam przegrywie wczoraj. Sami szukacie najładniejszych. I najatrakcyjniejszyh.

Nie, ja nie szukam.

3 minuty temu, Gość lol napisał:

Z braku laku bierzecie te ,na które macie szanse byle tylko zamoczyć. Tak wam ciśnie w portkach. A nie pitol mi że ty bys nie.  Uwierz,że wiem,że jakbys miał okazję to byś miał z kilka kobiet miesięcznie i je wymieniał.

Nie.

3 minuty temu, Gość lol napisał:

Twoi koledzy to pokazali i potwierdzili że zdradzaja bo się nudza wkońcu z 1. Także skończ pieprzyc marudo

To nie są moi koledzy. To, że oni tak robią, nie oznacza, że każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Takich jak ja 🙂 Seks tylko w związku, z ukochaną osobą, a na co dzień realizuję swoje pasje.

I tak trzymaj,bo takich chłopów jak Ty jest na wymarciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie, ja nie szukam.

Nie.

To nie są moi koledzy. To, że oni tak robią, nie oznacza, że każdy.

ale większa część. Życie to nie bajka,szkoda tylko że rodzice wpoili mi inne wartości i szkoda że nie powiedzieli kiedy trzeba jacy wy jesteście zanim sama się przekonałam co z was za ziółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
21 minut temu, Gość lol napisał:

Ozywiście że w tych czasah facet to dla nas dodatek do życia. Brawo chłopczyku. Masz rację,masz +1 za ogarnięcie. Dlatego że facet nic soba nie reprezentuje i nie daje nic więcej oprócz seksu i ozdoby sobą,niestety nie jesteście zdolni do uczuć i kobiety teraz was wykorzystują do seksu,a żeby seks miał smaczek...niech on wygląda 🙂

Nie tylko wy teraz korzystacie z życia,sorry,ale jak kobieta ma wiecznie szukac czułości i miłości skoro faceci tego nie dają? Tylko szukają dziury i to jak najatrakcyjniejszej jej właścicielki? No właśnie

ŻYDZI WAM ZEPSULI MORALE I TERAZ FINAŁEM TEGO JEST TAKIE NASKAKIWANIE NA SIĘ SIEIBIE. ALE JAK ZASIEDLĄ TĄ POLSKĘ I WYKRWAWIĄ JEJ RESZTKI TO I POLSKIE SUOKI BĘDĄ CZUŁY UCZUCIA DO ŻYDÓW Z KASĄ I KLASĄ, CO TO MAJĄ PO 5000 ŻON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

No i świetnie. Cieszy nas to. A ty jak chcesz zakisic ogóra a nie masz ani wyglądu ani intelektu to płac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prav40

miliony tych samych frazesowów z ksiegi wojna kobieco meska 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
15 minut temu, Gość lol napisał:

ale większa część. Życie to nie bajka,szkoda tylko że rodzice wpoili mi inne wartości i szkoda że nie powiedzieli kiedy trzeba jacy wy jesteście zanim sama się przekonałam co z was za ziółko

Jacy my jesteśmy? Każdy jest inny. Jeśli nie chcesz faceta, któremu zależy tylko na jednym, to szukaj takiego któremu nie zależy, a tych, którzy tego chcą odrzucaj. Ale po co? Lepiej związać się z przystojniakiem, który nie kocha i myśli tylko o jednym, a potem narzekać, że każdy facet jest taki sam niż być z przeciętniakiem, który by cię pokochał i któremu by na tobie zależało, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

ŻYDZI WAM ZEPSULI MORALE I TERAZ FINAŁEM TEGO JEST TAKIE NASKAKIWANIE NA SIĘ SIEIBIE. ALE JAK ZASIEDLĄ TĄ POLSKĘ I WYKRWAWIĄ JEJ RESZTKI TO I POLSKIE SUOKI BĘDĄ CZUŁY UCZUCIA DO ŻYDÓW Z KASĄ I KLASĄ, CO TO MAJĄ PO 5000 ŻON.

weź leki chora psychicznie mendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
17 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

ŻYDZI WAM ZEPSULI MORALE I TERAZ FINAŁEM TEGO JEST TAKIE NASKAKIWANIE NA SIĘ SIEIBIE. ALE JAK ZASIEDLĄ TĄ POLSKĘ I WYKRWAWIĄ JEJ RESZTKI TO I POLSKIE SUOKI BĘDĄ CZUŁY UCZUCIA DO ŻYDÓW Z KASĄ I KLASĄ, CO TO MAJĄ PO 5000 ŻON.

pier/dol pier/dol,posłuchamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loil
10 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Jacy my jesteśmy? Każdy jest inny. Jeśli nie chcesz faceta, któremu zależy tylko na jednym, to szukaj takiego któremu nie zależy, a tych, którzy tego chcą odrzucaj. Ale po co? Lepiej związać się z przystojniakiem, który nie kocha i myśli tylko o jednym, a potem narzekać, że każdy facet jest taki sam niż być z przeciętniakiem, który by cię pokochał i któremu by na tobie zależało, nie?

nie,pisałam już ci . To że ktos jest przeciętniakiem,nie znaczy że ma ZŁOTY CHARAKTER,tacy właśnie zdradzają jeszcze więcej i skończ pie/prz/yc bo nie ma to nic do realności? a jak juz bym miała tylko miec se/ks to wolałabym z przytojniakiem,który chociaż mnie NIE OKŁAMIE że kocha,jak wy to robicie ,,przeciętniacy o złooootym charakterze". A potem co drugi taki leci do innej i to o wiele mlodszej bo ,,mu sie należy za tamte lata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

taki obraz wasz - 

nie,pisałam już. To że ktos jest przeciętniakiem,nie znaczy że ma złoty charakter,tacy właśnie zdradzają jeszcze więcej i skończ ... bo nie ma to nic do realności? a jak juz bym miała tylko miec se/ks to wolałabym z przytojniakiem,który chociaż mnie nie okłamie że kocha,jak wy to robicie ,,przeciętniacy o złotym charakterze". A potem co drugi taki leci do innej i to o wiele mlodszej bo ,,mu sie należy za tamte lata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prav40

kobiety wiedzą że bedąc dostepne seksualnie mężczyzni wtedy nie lecą w pogoni za seksem, a to dla kobiet najwieksza strata, bo jak nie ma seksu to nie ma i teatrzyku. Wybierają droge wyrachowania, a mówiąc o uczuciach to też tylko w formie egoistycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
16 minut temu, Gość loil napisał:

To że ktos jest przeciętniakiem,nie znaczy że ma ZŁOTY CHARAKTER

A gdzie ja coś takiego napisałem?

To wy z góry przypisujecie przystojniakom pozytywne cechy, a przeciętniakom/brzydalom negatywne.

17 minut temu, Gość loil napisał:

a jak juz bym miała tylko miec se/ks to wolałabym z przytojniakiem,który chociaż mnie NIE OKŁAMIE że kocha

Ja nie okłamię. Jak mówię, że kocham, to kocham.

18 minut temu, Gość loil napisał:

A potem co drugi taki leci do innej i to o wiele mlodszej bo ,,mu sie należy za tamte lata"

Wystarczy wiązać się z tymi "co drugimi", którzy nie lecą do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×