Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAJ PEIN

Miałem dzisiaj nie pić ale po tym co zobaczyłem co wrzuciła na fejsa moja była to chyba jednak muszę się skasować

Polecane posty

Gość MAJ PEIN

2 lata temu rzuciła mnie dziewczyna, bylismy razem 5 lat, bardzo ją kochalem i to jak mnie rzucila baaaardzo mocno przezyłem, chlałem dzień w dzień, wylądowałem na odwyku, matka pogotowie wzywała do domu, no generalnie mialem taki stan, ze chcialem się zapić, umrzeć, nie cierpieć.., wychodziłem z tego bólu straty jej dłuuuugo, pierwszy rok to był koszmar,

rzuciła mnie dla innego generalnie, i teraz ku.rwa wchodzę na fejsa.. patrze.. a ona sobie wrzuca fotke z jeszcze innym nowym gosciem, tamtego musiala rzucic pewnie i znalazla sobie nastepnego.. ja pie.rdole ku.rwa je bana mac..., a ja caly czas cierpie w samotnosci po niej, a ona juz ma kolejnego ktory ja ru/cha... no ku rwa nie moge sie z tym pogodzic

ide chyba do sklepu po 4packa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beki

Przestan ja podgladac na fb! Czego oczy nie widza to serducho nie zaboli. Sama czasem podgladalam ex i tez ma nowa panne a ja nie i to boli ale jakos musze zycm Odetnij sie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydź się

2 lata minęły a ty nadal stoisz w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×