Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzycielka

Drogie kobietki czy byłyście kiedyś w takiej sytuacji?

Polecane posty

Gość Marzycielka

Hej, szukam tutaj kobiety /dziewczyny, która kiedyś kochała się w jakimś celebrycie, czy to aktorze czy w piosenkarzu. Pytam, ponieważ  sama jestem w podobnej sytuacji i chciałabym z kimś o tym pogadać tak po prostu🙂Jeśli, którąś z Was zainteresuje ten temat chętnie zapraszam na komunikator, gdyż nie lubię pisać o tym tutaj na forum, za dużo hejtu😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
5 godzin temu, Gość Marzycielka napisał:

Hej, szukam tutaj kobiety /dziewczyny, która kiedyś kochała się w jakimś celebrycie, czy to aktorze czy w piosenkarzu. Pytam, ponieważ  sama jestem w podobnej sytuacji i chciałabym z kimś o tym pogadać tak po prostu🙂Jeśli, którąś z Was zainteresuje ten temat chętnie zapraszam na komunikator, gdyż nie lubię pisać o tym tutaj na forum, za dużo hejtu😎

Takich dziewczyn jest pełno. Prawie każda kiedyś przez to przechodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można się kochać w grupie celebrytów na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka
30 minut temu, Gość Ola napisał:

Takich dziewczyn jest pełno. Prawie każda kiedyś przez to przechodziła:)

Tak, tylko gdzie one są, skoro żadna nie udzieliła się w moim temacie?🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka
25 minut temu, Giaa napisał:

A można się kochać w grupie celebrytów na raz?

Chyba raczej nie, bo to nie to samo🙂

 

13 minut temu, Gość gość napisał:

Tylko jeden?

Dokładnie, tylko jeden😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba juz zakladalas taki temat? Wydaje mi sie, ze cos podobnego niedawno czytalam i autorka nie chciała zdradzić w kim się tak kocha 

...to bylas Ty? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Giaa napisał:

A można się kochać w grupie celebrytów na raz?

Tak, w czlonkach zespolow muzycznych. To robia nastolatki, sa po koncercie przemycaane do hotelu  i maja wszystkich czlonkow miedzy nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Chyba juz zakladalas taki temat? Wydaje mi sie, ze cos podobnego niedawno czytalam i autorka nie chciała zdradzić w kim się tak kocha 

...to bylas Ty? ☺

Dokładnie tak😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Chyba juz zakladalas taki temat? Wydaje mi sie, ze cos podobnego niedawno czytalam i autorka nie chciała zdradzić w kim się tak kocha 

...to bylas Ty? ☺

Jesteś zainteresowana moim tematem?😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka

Jeśli jakaś kobieta się zainteresuje, bardzo proszę by się odezwała🙂Lubię dyskutować z ciekawymi osobami😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość kobiet za małolata kochała sie w jakiś celebrytach 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka
2 minuty temu, Lili_96 napisał:

Chyba większość kobiet za małolata kochała sie w jakiś celebrytach 😄

Tak, ale zdarzają się też przypadki, że dorosłe kobiety również fascynują się aktorami. Bywa też tak, że szczenięce uczucie sprzed lat wraca czasem ze zdwojoną siłą😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Marzycielka napisał:

Tak, ale zdarzają się też przypadki, że dorosłe kobiety również fascynują się aktorami. Bywa też tak, że szczenięce uczucie sprzed lat wraca czasem ze zdwojoną siłą😉

A no to mnie temat nie dotyczy, ja sie kochałam jako nastolatka ale z wiekiem mi przeszło 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka
Przed chwilą, Lili_96 napisał:

A no to mnie temat nie dotyczy, ja sie kochałam jako nastolatka ale z wiekiem mi przeszło 😛

Rozumiem. Właśnie szukam tutaj  kobiety, która by mnie dobrze rozumiała i wkręciła się ze mną w dyskusję, ale jakoś chętnych brak🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Marzycielka napisał:

Jesteś zainteresowana moim tematem?😊

To ja kiedys pisalam na Twoim temacie o pewnym przystojnym piracie 🙂 i o szafce wyklejonej jego fotkami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ps. tylko ze to było bardziej w szczeniecych latach 🙂 Teraz został jedynie sentyment a szaleje za mężem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

To ja kiedys pisalam na Twoim temacie o pewnym przystojnym piracie 🙂 i o szafce wyklejonej jego fotkami 🙂

Tak myślałam😊Jeśli byś chciała ze mną popisać na ten temat, wpadnij😉Jeśli oczywiście masz tutaj konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka

Czy są tutaj jakieś kobiety, które z chęcią by ze mną popisały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka

A może dla odmiany skoro kobiety nie chcą pisać, wypowie się jakiś Pan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2020 o 20:00, Gość Ola napisał:

Takich dziewczyn jest pełno. Prawie każda kiedyś przez to przechodziła:)

To ja jestem jakaś dziwna. Nigdy nie kochałam się w kimś znanym mi wyłącznie z ekranu. Oczywiście jedni podobają mi się bardziej od innych, na niektórych miło jest zawiesić oko, obejrzeć film z półnagim Ryanem Goslingiem, czy Johnnym Deppem, ale nic ponadto. Nigdy nie miałam fantazji erotycznych na temat takich osób. Potrafię się zauroczyć tylko kimś realnym, kogo choć trochę znam osobiście i wiem jaki jest, gdy nie stoi w blasku fleszy. Troszeczkę żałuję, bo lubię ten stan, gdy ktoś mnie zauroczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

*Google podpowiada mi, że ta brunetka występująca w serialu jako Sabrina Duncan, nazywała się Kate Jackson.

hahaha Aniołki Charliego - moje dzieciństwo! 

W podstawówce poszłam do fryzjera z prośbą o obcięcie włosów "Na Aniołka", fryzjerka spytała czy jestem tego pewna, bo musiałaby mi obciąć włosy i zrobić trwałą ondulację, bo inaczej nie uzyska efektu drobnych loczków okalających twarzy :classic_blink:. Na szczęście wzięłam ze sobą zdjęcie Farrah Fawcett wycięte z "Dziennika ludowego" i wróciłam do domu szczęśliwa. A niewiele brakowało 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka
30 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

To ja jestem jakaś dziwna. Nigdy nie kochałam się w kimś znanym mi wyłącznie z ekranu. Oczywiście jedni podobają mi się bardziej od innych, na niektórych miło jest zawiesić oko, obejrzeć film z półnagim Ryanem Goslingiem, czy Johnnym Deppem, ale nic ponadto. Nigdy nie miałam fantazji erotycznych na temat takich osób. Potrafię się zauroczyć tylko kimś realnym, kogo choć trochę znam osobiście i wiem jaki jest, gdy nie stoi w blasku fleszy. Troszeczkę żałuję, bo lubię ten stan, gdy ktoś mnie zauroczy 🙂

Niektórym to się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka

No właśnie, dlatego ja szukam kobiety, która by mnie zrozumiała, a nie łatwo o taką osobę dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Farrah była fajna ale w "Aniołkach" się nie rozbierała. Ale byłem w kinie na takim filmie S-F "Saturn 3" wyłącznie po to, żeby zobaczyć jej cycki 😋

I zobaczyłeś? Kurcze, chyba byłam za mała, ale nie pamiętam by którakolwiek z nich pokazała coś więcej. Choć niezaprzeczalnie mistrzem w niepokazywaniu był sam Charli 😎. To był chyba jedyny film czy serial w którym główny, tytułowy bohater ani razu się nie pokazał 🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mając 14 lat miałam bzika na punkcie piosenkarza Axl Rose,  znam każdy teledysk na pamięć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannam
7 godzin temu, Lena.Wawa. napisał:

hahaha Aniołki Charliego - moje dzieciństwo! 

W podstawówce poszłam do fryzjera z prośbą o obcięcie włosów "Na Aniołka", fryzjerka spytała czy jestem tego pewna, bo musiałaby mi obciąć włosy i zrobić trwałą ondulację, bo inaczej nie uzyska efektu drobnych loczków okalających twarzy :classic_blink:. Na szczęście wzięłam ze sobą zdjęcie Farrah Fawcett wycięte z "Dziennika ludowego" i wróciłam do domu szczęśliwa. A niewiele brakowało 😉

 

Włosy układane na aniołka też pamiętam te czasy, bardzo seksy uczesanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka

Chodziło mi bardziej o to czy jest tutaj wśród Was kobieta, która  miała lub ma podobnie🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×