Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EloQ

Który rok był waszym najlepszym rokiem w życiu?

Polecane posty

Gość EloQ

Moim ewidentnie rok 2005.. był cudowny, bajeczny.. tak bardzo tęsknie za tamtymi czasami i aż nie dowierzam, ze kiedys bylo u mnie tak cudownie , patrzac na moje obecne nudne beznadziejne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Żaden 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EloQ

miałem wtedy pelno znajomych, mialem nawet jako takie powodzenie u kobiet, non stop sie cos fajnego dzialo, mialem mega wakacje, 2 tygodnie nad morzem i potem tydzien w górach, mialem wtedy swoja super pasje w ktorej sie realizowalem, w szkole bylo tez zaj.ebiscie wtedy.. ku.rwa to bylo cudowne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość EloQ napisał:

Moim ewidentnie rok 2005.. był cudowny, bajeczny.. tak bardzo tęsknie za tamtymi czasami i aż nie dowierzam, ze kiedys bylo u mnie tak cudownie , patrzac na moje obecne nudne beznadziejne zycie

Zaniedbałeś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EloQ
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zaniedbałeś się?

raczej nie, dbam o siebie, ale wydaje mi sie ze ewidnentnie zbrzydłem..., po drugie w tamtych latach nie liczyly sie jakies smieszne pieniadze czy wzrost bo bylismy gnojkami (chodzilem do 1 lo) , dzisiaj kobiety inaczej patrza na facetów niz kiedy sie jest w liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

2011 był najlepszy, potem równia pochyła i dopiero w ubiegłym roku zaczęłam wychodzić z pasma klęsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hmm 🤔 2001 💗, 2002 🌞, 2006 👍, 2008 szczególnie 💗💗💗, 2009 też nie najgorszy, 2011 🌞🌞🌞, 2014 też😜, 2016 i 2017 👍...ale i tak najlepsze przede mną 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo mordeczko

moim na pewno nie najlepszym ale przełomowym rokiem był 2009, straciłem praw.ictwo z cudowną kobietą no i zdałem prawo jazdy w końcu za 5 razem!!  😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kość

2008 , zarobiłem wtedy 500k  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×