Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angelika

W życiu dałam już chyba z 15x kosza facetom :)

Polecane posty

Gość angelika

faceci są załosni..., dla seksu i kobiety zrobią wszystko, mozna nimi manipulowac niczym dzieckiem, dlatego osobiscie przerzucilam sie na kobiety od 3 lat, bo z kobieta seks jest o wiele lepszy i w dodatku z kobieta lepiej sie czuje, faceci są po prostu beznadziejni, naiwni i glupi, po co mi ktos kto skacze przy mnie i zrobi dla mnie wszystko?  kobiety sa zdecydowanie lepsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....
14 minut temu, Gość angelika napisał:

faceci są załosni..., dla seksu i kobiety zrobią wszystko, mozna nimi manipulowac niczym dzieckiem, dlatego osobiscie przerzucilam sie na kobiety od 3 lat, bo z kobieta seks jest o wiele lepszy i w dodatku z kobieta lepiej sie czuje, faceci są po prostu beznadziejni, naiwni i glupi, po co mi ktos kto skacze przy mnie i zrobi dla mnie wszystko?  kobiety sa zdecydowanie lepsze 🙂

mało dałaś koszy, trzeba było ich na każdym kroku odganiać. Popieram Cię są klonami szympansów i orangutanów identyczni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łun
15 minut temu, Gość angelika napisał:

faceci są załosni..., dla seksu i kobiety zrobią wszystko, mozna nimi manipulowac niczym dzieckiem, dlatego osobiscie przerzucilam sie na kobiety od 3 lat, bo z kobieta seks jest o wiele lepszy i w dodatku z kobieta lepiej sie czuje, faceci są po prostu beznadziejni, naiwni i glupi, po co mi ktos kto skacze przy mnie i zrobi dla mnie wszystko?  kobiety sa zdecydowanie lepsze 🙂

Ja takiej jednej dawałem z 10 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy

Na mnie jak się jakaś popatrzy to podchodzę, pokazuję zęby ,drapie sie po głowie i udaję małpiszona a wtedy mina takiej kobity bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×