Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Wszystkie kobiety wolą młodszch mężczyzn

Polecane posty

Gość Gość

Czemu tak jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prav40

tak, bo kilkadziesiat czy kilkanascie lat temu wolały starszych, mlodzi czuli sie odrzuceni i popadali juz w wieku ok 20 lat we frustracje nastepnie depresje, wiec dzisiejsze pokolenie 40latkow to przewaznie degeneruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała

Ja wole starszych (max 8lat) a jestem przed 30stką, tylko co z tego jak wszyscy fajni są już zajęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czemu tak jest yyyy bo je to podnieca koleżanka powiedziała mi że Lubi  jak  taki młody pieprzu ją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Mała napisał:

Ja wole starszych (max 8lat) a jestem przed 30stką, tylko co z tego jak wszyscy fajni są już zajęci.

Nie wolałabyś takiego młodego mieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita

Bo chodzi o seks i świeżą twarz a tylko taką mają faceci 18.23 lata i taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W "Cząstkach elementarnych"  Houellebecqa było jedno fajne zdanko: "Członek chłopaka był nadal dyspozycyjny, mimo kilku wytryskow. Wtedy Janine definitywnie przerzucila się na mlodych mężczyzn(...)" Może to o to chodzi?😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała

Podbija do mnie dwóch młodszych kolegów z pracy, akurat obydwaj są w jednym wieku ale o 3 lata młodsi ode mnie ja mam 27. Ani jeden ani drugi nie ma tego czegoś, nawet fizycznie mi się nie specjalnie podobają.Jeden jest troszkę przy misiowaty (i to już wogóle mnie odpycha) jest sympatyczny ale totalnie nie w moim typie. Drugi bardzo chudy i dużo wyższy ode mnie, dobrze mi się z nim gadało ale nie czuje tego czegoś. Nawet kiedyś sam zaczął ze mną pisać, chciał mnie odrazu gdzieś zaprosić ale odmówiłam. Lubię go ale tylko jako kolege i to się raczej już nie zmieni. Nie chcę żadnemu robić niepotrzebnych nadzieji bo itak nic z tego nie będzie. Także chyba nie zawsze wolimy młodszych.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Old
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Czemu tak jest? 

Zależy w jakim wieku jest kobieta. Po 45 szuka młodszego ale nastolatki i takie przed 30 wolą starszych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

haha i co myślisz, że zabiorę się za starsze 45+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wolałabyś takiego młodego mieć? 

Raczej nie, no chyba, że musiał by mi się na maxa podobać, musiałabym ześwirować na jego punkcie, jakaś chemia itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Mała napisał:

Raczej nie, no chyba, że musiał by mi się na maxa podobać, musiałabym ześwirować na jego punkcie, jakaś chemia itd. 

A jak byś miała wybierać po między przystojnym 35 latkiem a przystojnym 21 latkiem to który? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Onsam napisał:

haha i co myślisz, że zabiorę się za starsze 45+?

Dlaczego nie... Zależy w jakim wieku jesteś : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Młody myśli o bzykaniu co popadnie byle by miało dziurę. Starszy jest statyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Mała napisał:

Podbija do mnie dwóch młodszych kolegów z pracy, akurat obydwaj są w jednym wieku ale o 3 lata młodsi ode mnie ja mam 27. Ani jeden ani drugi nie ma tego czegoś, nawet fizycznie mi się nie specjalnie podobają.Jeden jest troszkę przy misiowaty (i to już wogóle mnie odpycha) jest sympatyczny ale totalnie nie w moim typie. Drugi bardzo chudy i dużo wyższy ode mnie, dobrze mi się z nim gadało ale nie czuje tego czegoś. Nawet kiedyś sam zaczął ze mną pisać, chciał mnie odrazu gdzieś zaprosić ale odmówiłam. Lubię go ale tylko jako kolege i to się raczej już nie zmieni. Nie chcę żadnemu robić niepotrzebnych nadzieji bo itak nic z tego nie będzie. Także chyba nie zawsze wolimy młodszych.... 

Na a jak byłby przystojny i bardzo dobrze zbudowany taki przysłowiowy młody byczek to napewno byś nie oparła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A jak byś miała wybierać po między przystojnym 35 latkiem a przystojnym 21 latkiem to który? 

Wtedy pewnie patrzyłabym na charakter ale znając mnie to wygrał by starszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wole młodszch po co stary dziad w łóżku ma 32 a dymam śie z 20 paro latkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mała liczba kobiet woli młodszych mężczyzn tak zauwżyłem no chyba że te 35 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pika

Jest dużo związków gdzie facet jest młodszy o 2 lata ale to żadna różnica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musi być co najmniej 5 lat starszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
19 minut temu, marawstala napisał:

Dlaczego nie... Zależy w jakim wieku jesteś : ) 

43 ale wolę trochę młodsze, z resztą zależy czy są zadbane nie mogą wyglądać dużo starzej ode mnie ja znów wyglądam za młodo co mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od charakteru kobiety. Puszczalskie 40 szukają młodszych 😅. Tak samo jest z mężczyznami erotomanami, szukają młodszych kobiet bo w ich wieku się nie podobają.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeriChristmasj

Mam 52 jestem atrakcyjna, z pawerem, humorem, mam dużo Energi lubię młodych do 27 lat, mąż jak dziadek wygląda i się zachowuje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Onsam napisał:

43 ale wolę trochę młodsze, z resztą zależy czy są zadbane nie mogą wyglądać dużo starzej ode mnie ja znów wyglądam za młodo co mnie cieszy

Myślałam, że bardziej piszesz z perspektywy bycia 20/30latkiem : ) spoko... w sumie starsi też wydają mi się zbyt powazni jak dla mnie .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luka

Każda mówi że starszych a jak podchodzi do nich młodszy to niewiedzą co mąją że sobą zrobić takie zauroczona ostatnio byłem w klubie a i widziałem na własne oczy jak 20 latek całuje się z kobietom około 30 stki wpaczona była w niego jak wy obrazek znam go bo to mój sąsiad potem z nim gadałem na ten temat powiedział że sama go do domu zaprosiła na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość MeriChristmasj napisał:

Mam 52 jestem atrakcyjna, z pawerem, humorem, mam dużo Energi lubię młodych do 27 lat, mąż jak dziadek wygląda i się zachowuje

 

Ta 25 latek i babą co ma 52 fantazjujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert
55 minut temu, Gość Mała napisał:

Ja wole starszych (max 8lat) a jestem przed 30stką, tylko co z tego jak wszyscy fajni są już zajęci.

Gadałaś ze wszystkimi fajnymi czy co ? Skąd wiesz czy jest fajny czy nie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Musi być co najmniej 5 lat starszy. 

A ile masz lat? Jak można wiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
6 minut temu, marawstala napisał:

Myślałam, że bardziej piszesz z perspektywy bycia 20/30latkiem : ) spoko... w sumie starsi też wydają mi się zbyt powazni jak dla mnie .)

No, bo niektóre osoby to może i potrafią zadbać, ale jednak duża większość przypomina mi kogoś starszego mimo tego samego wieku. I ja tak nie potrafię. One z resztą też to wyczują. Realnie to 30 paro latki w ogóle nie orientują się ile mogę mieć lat. Ale muszę się przyznać w razie jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaprawda
38 minut temu, Gość Gość napisał:

A jak byś miała wybierać po między przystojnym 35 latkiem a przystojnym 21 latkiem to który? 

Ja bym brala 21 a mam 35

lubie mlodych gladkich o delikatnych twarzach. Wygladaja niewinnie to mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×